Všimli jste si, že pan prof. PhDr. Petr Fiala, Ph. D., LL. M. český politolog, univerzitní profesor, předseda ODS vždycky říká “Jsme připraveni jednat se všemi demokratickými stranami…“.

Pan profesor si musí být vědom, že v demokratickém státě mohou být jenom demokratické strany. Přesto tento výraz používá. Proto se domnívám, že tento výraz používá vědomě s cílem vytvořit u občanů naší republiky pocit, že zde existují i nedemokratické strany. Tím vytváří ve společnosti napětí, nejistotu (které strany jsou vlastně nedemokratické) a rozděluje naší společnost.


Takže ne pan prezident, ale předseda ODS pan prof. PhDr. Petr Fiala, Ph. D., LL. M. rozděluje naší společnost.


Osobně se domnívám, že tento výrok je politicky nekorektní a pan prof. PhDr. Petr Fiala, Ph. D., LL. M. by se měl ze svého výroku zpovídat minimálně etické komisi při parlamentu.

Bohumil Veselý
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Mirek

    Pan prof.Petr Fiala jeBožím požehnáním pro ODS...spolu s Bendou,Udženiojou, Němcovou,Stanjurou a ost. Pokud tyto politické muňky budou ve straně působit ? můžeme v brzké době očekávat, že je voliči ve volbách vykopou ze sněmovny....je to demokratická chátra bez mozku,charakteru a svědomí...