Další šaškárna: poskytovatel filmů včetně porna vyrazil šéfa komunikace, že řekl slovo černoch (negr). Kdyby řekl ztmavlý eskymák, asi by byl vynášen do nebes, ale říci v USA černochovi černoch je smrtelný hřích.

Tento druhý incident, který se odehrál pouhých několik dní od prvního, Hastingse utvrdil v tom, že Friedland nechápe podstatu problému a je nutné jej propustit. Podle memoranda navíc tři měsíce od prvního incidentu hovořil Friedland se skupinou zaměstnanců Netflixu tmavé pleti a o svém prohřešku se nijak nezmínil, což mnozí z nich pochopili jako důkaz toho, že za svá slova nebere zodpovědnost.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Rachel

    http://www.doshaven.eu/forum/?view=profile&id=109 For years I have washed my face, brushed my teeth, and put on makeup anterior to the same mirror but I seldom looked closely. After all, I know who I am and a few things i look desire. But this morning I took an extremely close look skin that looks soft and smooth for a distance starts to show small wrinkles and they are not laugh lines anymore. Were talking tiny but permanent wrinkles! And where did that grey hair come by using? I reach for my comb and ouch! a new twinge in doing my back tells me Im not yet the same today when i was a short while ago.