Náš postoj je jasný: nikdo nedokázal, jak zmanipuloval Maduro vítězství pro sebe, když v parlamentu tam má většinu opozice. Spíše je to vědomá lež. Protože však náš prezident může mít i jiné informace, těch pár hodin nás už "nezabije".

Reakce bude stejná - padni, komu padni!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - novota

  Už je rozhodnuto/trump/.....a kavárna to schválila...http://www.novarepublika.cz/2019/02/senator-jiri-drahos-se-prohlasil.html:)

 • Návštěvník - Jaroslav Matuška

  Zeman? Pozor: Orbán, Salvini!:
  Autor: J. Matuška Datum: 7.2.2019 13:01

  Překvapení kolem Venezuely, čtěte. A Rusko a Čína...

  Kdo je vlastně prezidentem Venezuely, Nicolás Maduro nebo Juan Guiadó? Pozice Česka je již jasná, prezident, premiér i ministr zahraničí se shodují, že prozatímním prezidentem je lídr Národního shromáždění, Juan Guaidó. Zbytek světa však tak jasno nemá.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-Pozor-Orban-Salvini-Prekvapeni-kolem-Venezuely-ctete-A-Rusko-a-Cina-569658

  Chavez nabídl občanům Venezuely socialismus. Byl zvolen prezidentem. A začal hodně zvostra. Znárodnil ExxonMobil. 20 let se snaží USA Venezuelu dostat zpátky pod svá křídla. Země, která má největší zásoby ropy na světě, se nikdy nevzdají. Mnozí politici /včetně našeho prezidenta a premiéra/ si jsou toho velmi dobře vědomi - nevěří, že prezident Maduro to ustojí. Svou podporou ale riskují, že ve Venezuele může dojít k občanské válce. Globální věrchuška na kolaterální ztráty kašle, ŽE. Doufám, že prezident Maduro situaci ustojí, že dojde k volbám do parlamentu a nikoli k těm prezidentským - a zabrání tak tisícům mrtvých na obu stranách. Na vyvolávání proxy občanských střetnutí a převratů jsou zejména neoconi US mistři /příklady už "zlidověly"/. Prezident Janukovyč v únoru 2014 nechtěl mít na svědomí masakr po zásahu armády. Nezabránil stejně víc jak 10 000 obětí v občanské válce.

  Prezidentovi Zemanovi se přece jenom trochu divím. On nezažil 21. srpen 1968? Politika je hra s kartami v rukávu. Snad tedy ví, co dělá...

 • Návštěvník - Jaroslav Matuška

  Na oficiálním profilu „Miloš Zeman – prezident České republiky“. „Teda, jestli je to pravda, tak dneska se po dlouhé době nestydím za svého prezidenta. Konečně státnický počin,“ napsal jeden z diskutujících. Další ale byli nepříjemně překvapeni. „Pane prezidente, trvale jsem patřil k Vašim zastáncům. V tomto okamžiku ani nedokážu vyjádřit jak jste své voliče zklamal,“ napsal další z voličů.
  „Teď s Vámi ale hluboce nesouhlasím p. prezidente. Venezuela svého prezidenta má, stejně jako my máme Vás a nikdo jiný nemá právo se samovolně za hlavu státu prohlašovat. Pokud žijeme ještě snad v demokracii, kde rozhodují jen a pouze volby a ne křik ulice,“ káral Zemana další z jeho fanoušků. „Tak to je zklamání. To je stejné, jako kdyby se loni Německo rozhodlo, že Drahoš je lepší a bez ohledu na volby by jmenovali jeho a ne Vás,“ přidala se další diskutující.
  Zdroj: https://eurozpravy.cz/domaci/politika/248412-zemanovi-preskocilo-komunista-ondracek-je-zdesen-zpravou-z-hradu-a-neni-jediny/

 • Návštěvník - TVBarrandov @TVBarrandov

  Exkluzivní rozhovor Jaromíra Soukupa s prezidentem Milošem Zemanem, tentokrát o práci ministra zahraničí Tomáše Petříčka, rozhodnutí o střetu zájmů Andreje Babiše nebo o událostech ve Venezuele. Sledujte Týden s prezidentem dnes ve 20:50 na TV Barrandov.
  https://twitter.com/PREZIDENTmluvci

 • Jestli to nebude tím, že Guaidó se vyjádřil, že nemíní v žádném případě rušit ani jinak zneplatňovat smlouvy a projekty v oblasti ropy již uzavřené s RF. Zemenovo pozvání Guaidóa by se pak i dalo pochopit, no ni?

Nejčtenější články za poslední měsíc