Dnes je tato zvrácennost zpět! Psát o bídě západu, bylo to o bídě východu. Když Rudé Právo psalo, jak lidé ze západu touží žít v socialismu, migrace směrem na západ se čítala na desetitisíce.

(Pravda, většinou to byli zbabělci, kteří se báli postavit komunistické diktatuře) a Koizar byl prototypem Nobelovy ceny ve lži.. Dnes se píše o ruské cenzuře na internetu, na ruské nenávisti k strašně hodnému Sorosovi v Rusku a vůbec se oprátka svobody  v Rusku stále více utahuje, kdežto na západě prý vzkvétá...

A fakta?

Mainstream vytvořil stovky umělých webů, protože se veřejnost začala bouřit proti cenzuře a Evropské hodny se staly nejnenáviděnější neziskovou organizací po HateFreeCulture.

Nový web iROZHLAS.cz nabízí spolehlivé a rychlé zpravodajství se ...

8. 4. 2017

Rozhlas vydal článek o údajných dezinformačních webech. Nedodržel ...

Schindlerovy seznamy Evropských hodnot na ministerstvu vnitra ČSSD, Soros je persona non grata v polovině západních států včetně Izraele a náš excelentní svobodný svět médií píše že:

VIZ ÚVODNÍ FOTO

 jako nejdůležitější vybírají naprostý opak toho, co je skutečností. V Evropě je šílená cenzura, Merkelová vytváří genocidu Evropy a současně tlačí na Facebook, aby lustroval, cenzuroval a vylučoval, případně trestal, k čemuž jí vydatně pomáhají Lidové milice jako například Evropské hodnoty se seznamy snad pro koncentrační tábory!

A výhrůžky vyloženě za hranou partičky, která lustruje ostatní, lze všude dohledat!

 

Zde jsou důkazy

Ruská média si zřejmě zasedla na světového finančníka a multimiliardáře George Sorose. Informují totiž o tom, že Soros prý čelí obviněním z rozvratů politických režimů v zemích po celém světě. Rossijskaja Gazeta dokládá obvinění útržky z různých světových médií. Podle jiných zpráv zase fond „Open Society Soros“ hrál významnou roli v takzvaném procesu Arabského jara, který destabilizoval několik arabských zemí. Open Society prý „financovala“ hlavní hlas opozice v Tunisku. Soros je zároveň velkým odpůrcem současného amerického prezidenta Donalda Trumpa. Přispěl také jeho protikandidátce v prezidentské volbě Hillary Clintonové částkou 25 milionů dolarů. Televizní kanál Fox News informoval v březnu roku 2016, že Soros a další dárci zahájili kampaň ve výši 15 milionů dolarů za to, aby hispánští voliči a přistěhovalci podpořili ve volbě Clintonovou a nikoliv Trumpa. Podle ruského deníku "dnešní posedlost Sorosem na amerických finančních trzích" připomíná předvečer kolapsu libry ve Velké Británii o čtvrt století dříve. Má to spočívat v tom, že prostřednictvím článků ve spřátelených médií nebo prostřednictvím propagace myšlenky nevládních organizací se Američanům vnucuje názor, že na burze v New Yorku vzniká bublina, která nemůže být důvěryhodná. To však nemá představovat překážku pro Sorose, protože v roce 2016 došlo ke zvýšení jeho jmění o 100 miliard dolarů. "Mezitím osobní dluhy Američanů dosáhly nejvyšší úrovně v historii, a jejich reálný příjem zůstal na stejné úrovni po dobu tří let," píše Rossijskaja Gazeta.

Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/200147-rusove-neradi-sorose-stoji-pry-za-prevraty-v-mnoha-zemich-sveta/#photoInArticle-9619

 A fakta?

V USA běží obrovská petice za prohlášení George Sorose teroristou. Zde je důkaz:

originál petice zde 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Jeronym Bosch

    Metody a postupy informační války Západu proti Rusku byly vždy stejné, nikdy se neměnily a to jak před rokem 1989 tak po roce 1989. Vždy to bylo tažení proti Rusku s cílem získat ruské zdroje. A protože jsme před rokem 1989 byli součástí východního bloku, tak ten informační tlak byl vyvíjen i na ČSR a mnoho lidí podléhalo, mnozí také sloužili vedomě a zištně páníčkům z Washingtonu, pátá kolona zde existoval před rokem 1989 jako po něm. Co se týče odchodů do zahraničí, tak za celé období předlistopadového režimu odešlo okolo 100 000 lidí z nichž přes 70 000 odešlo zcela legálně, především krátce na počátku roku 1968. Dnes žije a odchází do zahraničí trojnásobné množství lidí a nikdo se nad tím nepozastavuje.