Napadlo mě po zhlédnutí níže uvedeného videoklipu Kretén, kde „umělci“ žertují na konto pečlivě vybraných politiků...

 

Také se rád bavím, také si politiků, až na ojedinělé výjimky, nevážím, také, když o nich píšu, až příliš často používám nehezké výrazy.

Přesto, po zhlédnutí těch Kreténů u mne naprosto převážil pocit trapnosti. Uznávám, že nejsme všichni stejní, nelze ani vyloučit, že se možná taky někdo popadal za břicho.

I tak jsem ale přesvědčený, že nic na světě se nemá přehánět i když volby jsou už tak blízko.

V tomto případě tvrdím , že zmíněný, prý humorný klip, je více didaktický, nežli veselý.

 

Když vídávám podobná umělecká dílka, či slyším ty neuvěřitelné sprosťárny z úst často i renomovaných umělců, už tak nějak lépe rozumím, proč kdysi bývali komedianti řazeni mezi lidskou spodinu.

 

Zveřejněno se souhlasem autora

Josef Havránek

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  Naprosto špičkový klip, tak jsem se už dlouho nenasmál. jestli to Havránek nepochopil, tak je stejný kretén, jako Babiš, Ovčáček, Zeman, Trump, Pilný, Klaus, Žilková a další kreténi, co jsou v klipu umělecky vyvedeni ad absurdum.

 • Návštěvník - Lomcovák

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Aháá, já jsem myslel, že Kretén je jen o Babišovi. :-D

 • Návštěvník - Lomcovák

  legrační cover Swish Swish (Francouzka Matis neumí říct "h")

  https://www.youtube.com/watch?v=_8EWxPjR1YE

 • Návštěvník - novota

 • Návštěvník - novota

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Podnikatel, který neumí dobře zaplatit své zaměstnance a který se hroutí ze zvýšení minimální mzdy, je darebák a neměl by podnikat, řekl Lubomír Zaorálek. Jiní socialisté a odboráři říkají, že když máme nevídaný hospodářský růst, musí se zvýšit zaměstnancům platy, protože „kdy jindy už“.

  Děláte si legraci? To že Zaorálek řekl? A nevíte, jestli to řekl jako absolvent oboru marxisticko-leninská filozofie, nebo jako člen strany socialistické, nebo jako člen občanského hnutí nebo nějakého jiného socanského hnutí? Socialisti vždy uměli rozdávat, ale z cizího, ne ze svého. Když už si i socialisti všimli, že žijeme v době nevídaného hospodářského růstu, nevíte, jestli už dokázali vytvořit přebytkový rozpočet a splatit aspoň kousek státního dluhu? A mimochodem, nevíte, jestli už zaplatili ten dluh mrtvému právníkovi? A co jeho lihový dům už navýšil mzdy zdejších zaměstnanců a nebo jen platí minimální mzdu a zbytek švarc systémem..... a co ta jeho akce v národním divadle......:p

 • Návštěvník - Derek

  Interpersonal intelligence is amongst the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as form our careers or level-up our professional life we very often think about technical skills https://alnnetwork.com/advert/try-to-imagine-the-bible-devoid-of-the-psalms

 • Návštěvník - Valerie

  Interpersonal intelligence is probably the most overlooked, underutilized skill sets. In school, even as we form our careers or level-up our professional life we quite often think about technical skills http://southeasternrider.com/advertise/index.php/adverts/add/