Ale je jedno, které jméno se vysloví: prostě ČSSD byla záštitou nesvobody v České republice a všude měla obsazena klíčová místa: navíc v čele partu proti alternativním zdrojům s Jakubem Jandou a Romancovovou. A strašné je číst zoufalé výkřiky na hloupé voliče, co volili jinak, než si mainstream přál.

 

Jenomže!

Co bránilo i ODS, aby na tvrdo řekla: my chceme Evropu, ale nikoliv Brusel, který nás vydírá a žádá výpalné?

Co bránilo i ODS, aby na tvrdo řekla: ale chceme i obchod i s Velkou Británií, Ruskem či Čínou.

Co bránilo i ODS, aby se zastala lidí, co mají strach o své děti, pokud tam řádí romská menšina?

Byla podělaná až za ušima, když ČSSD vyrukovala s xenofobií, rasismem, výhrůžkami, Lidovými milicemi a Šabatovou s Jakubem Jandou a Dienstbierem!

Místo 20% má umolousaných 11%. S odřenýma ušima. Díky Klausovi mladšímu. A opět tam jsou Němcová a Černochová, protože i ony mají správné hodnoty. Pár lidí proevropských je zakroužkovalo, většinu tyto dámy (nejen) odradily. V čele s Fialou. A Fiala jásá.

 

 Co dělali demokratické strany, když se děti majority třásli ve třídě s minoritou a strachy zoufalí rodičové je houfně přehlašovali do jiných tříd? Nechali Šabatovou, Dientsbiera, ROMEA.cz, Marksovou, aby si sjednali neziskové organizace k potírání údajného rasismu, kterým byl strach z okrádání, přepadávání a demolování okolí.

Co dělali demokratické strany, když další demokratická strana trestala policisty, pokud oznámili, že účastníkem loupeže je Rom a veřejnost žádala statistiku, kdo co kde kdy udělal? Pravdivě a otevřeně?

NÍC, NIC, NIC!

Tak kdo je skutečná, demokratická strana?

 

V roce 2000 před vstupem do EU skončila svoboda slova v České republice a cenzuru převzal mainstream!

Kde jsou demokratické strany, aby hájily svobodu slova? Kdo platí Lidové milice ministerstva vnitra, které vytvářejí seznamy nepohodlných jiných názorů a připravují tresty? A to nemluvě o manipulaci prosperity, kterou vedl premiér Sobotka. Že v tom jede i Babiš? Samozřejmě, ale jedno po druhém. Nejdřív dostali padáka strůjci cenzorů a propagátoři dotací, příští kolo musí být volební likvidace těch, co lžou, podvádí a přihrávají si peníze z dotací do své kapsy.

První kolo dopadlo na výtečnou: pokud strany, co zvítězily, svůj slib splní. Vyženou svinským krokem ty, co brání svobodě slova a dělají seznamy lidí s jiným názorem, jako to dělala STB, či gestapo.

Zatím to fungovalo stylem starého vtipu: chlap vyskočí z mrakodrapu a u každého patra volá - ještě žiji, ještě žiji. Zastánci jednotné Evropy řvou: ještě tam atentáty nemáte, tak co si dovolujete se preventivně bránit? A nikdo z demokratických stran neřval: právě proto, že si bráníme korunu a bezpečnost, hrozba není velká. Připusťme, že toto Chovanec navenek tvrdil. Ale vnitřně připravil systém, který tuto údajnou xenofobii a údajný rasizmus v blízké budoucnosti potře.

 

Důkaz? zde!

 

 

 

Je čas, abychom i u nás obnovili správu věcí veřejných a nic netajili:

Merkelová: Kriminalita migrantů nesmí být v Německu tabu

O problematice kriminality žadatelů o azyl mluvila v sobotní televizní debatě s občany kancléřka Angela Merkelová. Podle ní v Německu nesmí být žádná témata, která jsou tabu, včetně právě kriminality migrantů.

„Chci mít společnost, kde mluvíme o všem,“ uvedla Merkelová na otázku týkající se kriminality migrantů. V jejím pozadí stála statistika bavorského ministerstva vnitra, podle níž počet případů, v nichž jsou podezřelými žadatelé o azyl, uprchlíci před válkou nebo cizinci, kteří mohou dočasně v Německu zůstat, se zvýšil dokonce o 91 procent ze 66 na 126 případů.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/znasilneni-hohenkirchen-siegertsbrunn-fcq-/zahranicni.aspx?c=A170917_170037_zahranicni_mok

 

 

A dokud se k nám demokracie a svoboda nevrátí a naopak ministr vnitra bude dávat finance těm, co budou šmírovat a práskat jako Evropské hodnoty (a nikdo neví, co těmi hodnotami myslí) a televize za naše peníze bude obsazena jedním, neomylným názorem, nazývat tyto strany demokratickými je morální a občanský zločin!

 

Pak se někdo diví, že se do parlamentu dostali na protest pošuci Piráti, Klinika a Antifa? K čertu, dokud se čest a pravdomluvnost nevrátí do demokratických stran, pošuci budou velet: "Klinika, Antifa a mariánka vpřed"!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  Hlavní volební stratég Babišova hnutí ANO Alexander Braun z Washingtonu D.C., americký konzultant českého původu z americké agentury Penn Schoen Berland, foceno 21. 10. 2017 v 10:26:
  https://pbs.twimg.com/media/DMra2GKXcAEhC0X.jpg
  https://twitter.com/JanNovotny/status/921789712993484800

 • Návštěvník - novota

  Servery na indexu odchovancova vnitra...aeronet, vaše věc, parlamentni listy, vlastenecke listy, ac24..infowars atd....viz situační zpráva vnitráku....:p:p

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Chceš tvrdit, že Aeronet nebo Parlamentní Listy nebo Sputnik nebo Protiproud jsou zablokované?

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Neodpovídejte mu, je to cvok.

 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  Wow, Okamura požaduje MINISTERSTVO ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ a MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI!
  Okamura tím nasadil Babišovi chvat o-soto-gari (judo: velký vnější poraz nohou) jako judista prezident Putin, ale neuvědomuje si, že všechny vládní návrhy je nutné hlasovat ve vládě a Babiš se evropských dotací nikdy nevzdá, vždyť pro ně šel do politiky, a proto neodmítne migrační politiku Bruselu.

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Meli-bychom-jim-rozkopat-drzky-pise-se-bezne-na-romskem-webu-Totalne-zklamany-Jaroslav-Foldyna-nam-o-volebnim-odpoledni-naplno-sdelil-co-si-mysli-o-neziskovkach-a-neprizpusobivych-509218
  Parlmentní listy se ptají Foldyny:
  Řekl jste, že vás „sere Romea.cz“, protože dává prostor k tomu, aby se negativně vyjadřovali na úkor většinové společnosti a bez ohraničení toho, co vlastně říkají.
  Foldyna říká:
  Oni příspěvky nemažou, nechávají je, a to vytváří pnutí. Většinová společnost je pak čte a jsou na ně naštvaní. Je to zbytečné. Řešení zaměstnávání Romů je sociální podnik služeb, kdy by místo dávek měli dostat práci s odpovídajícím ohodnocením.

  A vy říkáte pane Pokorný, že Chvanec něco maže a blokuje? A chtěl byste větší svobodu vyjadřování? A vám nevadí extrémismus, ať už hnědý nebo romský, je to přeci jedno. Pokud někdo škodí společnosti, měl by být omezen. Ale jak vidíte, Foldyna si dokonce stěžuje, že se tak neděje. A vy kritizujete, že Chovanec cenzuruje? To mi nedává logiku.
  V ČR se jen blábolí, že je nutné bojovat proti hybridním hrozbám, ale prakticky se nic proti tomu nedělá. Občas zakážou nějakého nácka, ale to se snad shodneme, že to je v pořádku? Nebo tady chcete Ukrajinu?

 • Návštěvník - Petr Pokorný

  V odpovědi na: Návštěvník - Jeronym Bosch

  Já už vám odpovídat nebudu a bude se asi psát teprve, kdo se zahesluje. Nevěřím, že jste takový hlupák, abyste nevěděl, že toto je hrozba trestního oznámení za názor a peníze z ministerstva vnitra pro ty, které Lidové milice označily jako protievropské. Že se pronásleduje Aeronet i v USA, jak přiznalo Centrum cenzury a dotovaný tanečník porna Jakub Janda. Pokud stát dotuje pornotanečníky za udávání názoru jako to dělalo gestapo, tak takový člověk si nezaslouží být v civilizaci. Toto je poslední odpověď a vy si jděte hledat na podlé odvádění názoru jiné místo. Máte padáka. Finito.

  Komentář naposledy upraven v přibližně 1 rok nazpět od Petr Pokorný
 • Návštěvník - novota

  Paroubek kdysi získal 22% a odstoupil a současné trio po tomto výprasku nic...

 • Návštěvník - Jeronym Bosch

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Nemáš pravdu. ČSSD dá všechny funkce k dispozici na sjezdu, stejně tak hovořil Bělobrádek a Komunisti se také nechali slyšet, že budou personální změny.
  To není jako u Pitomia nebo u Babiše, tam když odstoupí, tak je konec celé strany.

 • Návštěvník - Jennifer

  https://shop.idrogen.my/profile/ifuto/ Then, number of the in office methods as a result seeing your dentist for whitening treatments. Theyve an associated with professional treatments which will help you to get gone the stains on your teeth and also have naturally white teeth. These methods work very quick and earn money DIY approach you may be able to have cleaner teeth and brilliant smile very quickly. However, you need to know these kind of methods arent very cheap and many cannot hire them. So only if youve got enough money, you might want to use these approaches.