Budu stručný: bez ironie nechápu, o co jde. A pokud je někdo tůze, tůze chytrý a tvrdí že ano, nechť hodí kamenem...

Všimli jste si, že prezident Zeman vypadá občas jako mimo? Určitě, i z reakcí je to jasné.

Zkusili jste si to samé přehrát bez obrazu?

 

Geniální!

Není to divné? Evropské vertikální anální hodnoty řvou freneticky, že je už "dement"! Tak vlastně co je pravdou?

 

Není to divné?

Například poslední vyjádření o čtyřletém vládnutí bez důvěry.

Najednou byli v pohotovosti ústavní vykladači práva, šéfové politických stran, politologové, političtí geografové a po prvním dramatickém vyjádření že je to vlastizrada museli pokorně přiznat, že na to není řešení. A nakonec pánové Babiš a Zeman s úsměvem oznámí, že to bylo jenom jako...

 

Pouze Newsroom 24 a Horizont 24 a Václav Moravec na Čt 24 dští síru, pláče, sténá, zuří, zvrací a zoufale uráží.

 

A mezitím prezident Zeman už zase připravuje další kulišárnu, jak donutit politiky, aby se nehádali a spravovali svou zem.

A já si pokládám otázku: neklame prezident Zeman pouze tělem, aby dostal trapné politiky tam, co chtěl?

 

P.S. Stojím na naprosto opačném břehu filozofie trhu a ekonomiky než prezident Zeman. A nikdy, skutečně nikdy bych ho jako politika nevolil. Ale ta genialita, jak z tupců dokáže vydolovat, aby se tupci sami veřejně odhalili, je prostě geniální. Ta havloidní europeiská politická smečka mu nesahá ani po kotníky. Dokáže pouze urážet a okopávat. Nic víc. A za to je má hluboká poklona.Panu Zemanovi stačí jedno slovo a je týden další povstání.

 

 Možná to mnohým dojde

 

 

Jasně, původně to vypadalo na glosu, ale události politiky nekulminují, naopak se zdá, že mají tendenci stálé, nepřetržité kulminace. A tak jsem si i já dovolil glosu jako poučení: závěr pořadu je v těžkém rozporu mého vidění a v příštích měsících předložím důkazy. Proto: prezident Zeman je skvělým prezidentem České republiky (po začátku překvapivě), ale ekonomicky je naprosto opačný břeh! A s tím souvisí i Katalánsko, kdy lidé, které miluji, nechtějí odletět na Mars, ale jenom spravovat správu své země dle svého uvážení a známá píseň Marty Kubišové to dokládá: chytá za srdce.

Mimochodem, i Donald Trump skládá účty za vlády, které byly před ním! A lid už má dost politických zločinů! Neměla by píseň "Modlitba" znít nejen na zasedání OSN ale i před jednáním senátorů USA?

 

Text na motivy Jana Amose Komenského, napsal Petr Rada

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Benefits of Fiber

  This is very educational content and written well for a change. It's nice to see that some people still understand how to write a quality post! Benefits of Fiber

 • Návštěvník - Cereals

  This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. Cereals

 • Návštěvník - Benefits of Meat

  You have done a amazing job with you website Benefits of Meat

 • Návštěvník - Brown Rice

  I’m happy I located this blog! From time to time, students want to cognitive the keys of productive literary essays composing. Your first-class knowledge about this good post can become a proper basis for such people. nice one Brown Rice

 • Návštěvník - Mustard Greens

  The blog and data is excellent and informative as well Mustard Greens

 • Návštěvník - Pickles

  It's late finding this act. At least, it's a thing to be familiar with that there are such events exist. I agree with your Blog and I will be back to inspect it more in the future so please keep up your act. Pickles

 • Návštěvník - Albert Ambrose

  This Is Really Great Work. Thank You For Sharing Such A Useful Information Here In The Blog.
  <a href="/https://financeprojectshelp.xyz/">Finance Assignment Help</a>

 • Návštěvník - Pay Me To Do Your Assignment

  Things Are Very Open And Intensely Clear Explanation Of Issues. Was Truly Information. Your Website Is Very Beneficial.
  Pay Me To Do Your Assignment

 • Návštěvník - shawn jasper

  The cheap assignment help services provided by the Students Assignment Help is not expensive. We offer cheap Assignment writing services and other assignment help services. So avail our advantageous services now.

 • Návštěvník - Rodney

  The laity are fed up and need http://justmattressreviews.com/profile/torera/ to view concrete actions taken now, not open-ended statements that patiently and pointlessly await a papal audience. The American bishops cannot loose time waiting for Pope Francis to create the first move.