Česká televize, ale i mainstreamová média napojená na Evropskou unii někdy ani nelžou. Prostě jenom klady a fakta přísně tají. Dokonce někteří "Manipulátoři" označují pravdu za "Fake", aby zdegenerované elity uvěřily, že jedině Brusel má pravdu a nikdy jinak. Například máme zveřejňovat pouze čísla, která jsou přímými platbami dotací z Bruselu, ale už je zákaz předložit přesná čísla, kolik jde ven. Nebo to označí jako HOAX.

 

Dnes už mnozí tuší, že to tak křišťálové není a že třeba z bank odchází obrovské množství peněz na západ, místo aby zde tyto peníze byly reinvestovány.

Daleko méně česká společnost však tuší, kolik peněz se vynakládá a kdo platí tisíce úředníků napojených na Brusel, či dokonce v Bruselu. Třeba Telička, Jourová, Ježek a všichni další mají plat kolem miliónu korun měsíčně, ale ty jsou jim zasílány od nás, místo, aby se to poslalo na důchodce, těžce postižené, či maminkám, které mají snahu vychovávat své děti, a příjem jim nestačí. Nikoliv teda ty, jimž se děti válí ve špíně celý den na ulicích, ale ty, co skutečně o své děti starost mají.

A pak jsou zde dvě kategorie, které by občany velmi zajímaly, ale nevědí vůbec nic. Jako jeden příklad uvedu prapodivný obchod "stravenky", kdo z toho má výtěžek a kdo doplácí. Určitě mnozí žasnou.

 

 A samozřejmě s tím vším souvisí - což je pro každého občana nejdůležitější - jaké jsou další možnosti. Co by se stalo, kdyby se Czexit uskutečnil.  Bohužel i někteří poctiví ekonomové tápou, protože veřejnoprávní média mají přísný zákaz o kladech informovat a proto si zvou pouze ty, kteří jsou prolustrovaní a loajální.

Ti slušní ekonomové stejně jako občané většinou nemají relevantní informace.

A to je šílené!

 

Proto i my zde vyzýváme ty, kteří "mají názor", nikoliv výkřik, zda by ho neodeslali na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo mohou nakopírovat do "kontaktů" a my to zveřejníme. Nesmíme připustit, aby podvod, který na nás provedli před vstupem, se opět opakoval v roce 2018.

Nejen klady, ale i zápory se musí zveřejnit. Z naší pozice nejen zápory, ale i klady se musí zveřejnit. A kdo jiný, když ne my, toto musí učinit, když Česká televize podvádí a lže, případně nám ukazuje pouze zápory?

 

Je rok 2018 a nastal čas k jasné analýze!

 

Technická: všechny další naše příspěvky budou mít stejný obrázek, ale bude se lišit číslem, či značkou, aby v tom byl přehled. A zde samozřejmě příslušný tag.

 

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Návštěvník - Dan

    At uz nekdo opravdu realisticky vycisli nejenom toky penez do EU a zpatky k nam ale i vyhody a nevyhody clenstvi a pokusi je i vyjadrit v penezich. Vzdyt tech 50 miliard co mame dostavat navic prece nemuze vyrovnat odliv kapitalu 600 milard. Ten nemuzeme omezit s ohledem na pravidla podnikani v EU. Mohli bychom ale mimo EU vyzadovat na podnicich, aby alespon cast techto penez investovali u nas. A tech 50 Miliard navic ma byt duvod zustat v diktature EU, ktera nam sem stale cpe migranzy? Ne!! Ty prachy staci rozkrast nase mafie jeste nez se vubec dostanou k rozdeleni do projektu pro verejnost!!! Pro chce mafie za kazdou cenu zustat v EU, soucasny stav ji vyhovuje. Pamahaji i Cro, CT, media i kavarnici, Havloidi, koupeni novinari, neziskovky. Vsichni jsou proti nam, proti Zemanovi, Babisovi, Okamurovi a podili se na jejich odstraneni.

  • Návštěvník - cloud

    Dnešní článek na protiproudu také hodně vysvětluje.

  • Je čas na czexit. Přichází další průser z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

    http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality