DALŠÍ DŮKAZ MANIPULACE Všimli jste si, jak mainstream zneužívá zpráv, které jsou pravdivé, ale přitom mají jiný význam, takže si toho lidé nevšimnou? Přesně toto se stalo u Nigela Farage, kdy propaganda odpůrců Brexitu manipuluje a šlape na 200%. Chcete důkaz, jak se to dělá?

 

Pokrytec! Politik tlačil na brexit, dětem ale pořídil německé pasy

je nadpis nejen našich agentur, televize NOVA, či Guardianu. A protože mnozí čtou titulky a první větu, senzace je na světě.

A první věta: Britský politik Nigel Farage, který se stal symbolem brexitu, nechce přijít o výhody Evropské unie.

 

Jaká je však pravda:

Kirsten Mehrová je Němka.  Ta Němka si vzala Nigela Farage. Před rokem se s ním rozvedla a německé občanství chce i pro své dva syny. A senzace je na světě. Místo, aby zastánce Brexitu chválili, že přes odpor k Evropské unii umožní synům německé matky i německé občanství, stává se z něj najednou zrádce a světové titulky ho pasují do špíny, která zradila voliče Velké Británie a sám hledá zoufale výhody Evropské unie!

 

 

Ne Farage Brexit nezradil, ale umožnil německé matce Kristin Mehrové, aby i její synové měli německé i britské občanství!

 

Převrácená pravda je horší, než samotná lež!

 

Vážení občané, slušní občané: nenechte se manipulovat pokrytectvím mainstreamu, který na vás číhá za každým krokem. A takto i ve Velké Británii manipulují lidmi, kteří Brexit podepsali a Farage se snaží znevěrohodnit!

 

A my budeme přinášet další a další důkazy špinavé propagandy a manipulace.

 

Ověřujte si prosím, kdo píše věrohodně a kdo ne. Děkujeme.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Jan

    Zjistuji, ze cenzura, lzi a zamlcovani pravdy ovladaji media i politiky v cele sfere otroku hegemona USA uz leta. Bastardi neustavaji v bicovani Ruska a Syrie, startuji bombardovani ubohe zeme, kterou se rozhodli znicit, kdyz jim Assad nebyl po vuli. Nesouhlasil s pipeline vedouci plyn z Kataru ke Stredozemnimu mori pres uzemi Syrie. Ten plyn mel konkurvat ruslemu a oslabit prijmy Ruska.
    Hysterie a rusofobie US bastardu nezna miru, paranoidni besneni a neustale provokace Ruska udery USA, GB a Francie na Syrii povokuje 3. svetovou valku! Je to zaroven genocida Syrie, teto ubohe zeme zabadnimi zlocinci!!!

  • Roelonda

    https://sweetonrepeat.com/profile/dosen37/ Today, a significant number of hair dyes are available in the fashion stores and also the parlors. Could be one with the cheapest choices for getting associated with grey hair. To sport a hair color that suits your style, consult an elite. A good hairdresser will tell you exactly a person are need, therefore they will have enough skills required to target the grey hair and acquire a subtle surface. Use only standard colors to prevent allied problems like dermititis.

Nejčtenější články za poslední měsíc