Jak nenápadně vmanévrovat někoho " do řečí"? Stačí vložit do nadpisu jméno "nepřítele" a připojím totální špínu. Že ten podvod a osoba v nadpisu nemá nic společného? No a co. Tím nakydám hnůj na protivníka, (nebo přilákám čtenáře) aniž čelím trestnímu oznámení a tvrdému postihu. Prý je to tržní, demoktatický souboj. Skutečně?

 

84 „nelegálů“ v nejluxusnější budově Česka! Stavěli byty pro Jágra i Soukupa, policie cizince zadržela

Jaromír Soukup leží v žaludku stále více podvodníkům a gaunerů. Pravděpodobně je zatím neprůstřelný, takže jít proti němu a Barrandovu v otevřeném boji je výpad neproduktivní. A tak stejně jako ve válce, kde armáda před útokem vypouští falešné signály a "zkusmé balónky", i zde každý soudný chápe, že výstavba a koupě zákazníkem jsou naprosto dva různé protipóly.

Ale proč veřejnost "nenaladit" falešným signálem a začít Soukupa okopávat?

 

Pointa a důkaz

Všimněte si, že například zde není jméno developera, stavitele a dalších, kteří jsou za zločiny a nelegály zodpovědní, ale zdůrazní se Jaromír Soukup a Jágr, kteří si v objektu něco koupí, či pronajmou. A dnes Jaromír Soukup a Barrandov šije do zločinů na 200%, tak proč veřejnosti nenakydat na něj nějaký hnůj.

Pouze formou, kterou právní systém netrestá, ale pro společnost znevěrohodní. Kdo si toho všimne. Prostě:

 

84 „nelegálů“ v nejluxusnější budově Česka! Stavěli byty pro Jágra i Soukupa…

 

Vážně, ale vážně tam ani Soukup, ani Jágr nelegály nezaměstnává. Přesto už se ví, že díky jim je zde zvýšená kriminalita. Podpráhově...

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - novota

  Blesk patří komu no přece křetinskému...a ten nesnáší soukupa...:):)a soukup uveřejnil to , že se schází z druhou cuchtou...jinak soukupa chrání nwoo...

 • Návštěvník - *

  V Tower? Vám se líbí? Vypadá jako zasklený Chanov. :-D

 • Návštěvník - *

  Když tam staví nekvalifikovaní Ukrajinci, tak to budou popraskané zdi, křivé dlaždičky...
  Český řemeslník bere 500 Kč/hodinu.

 • Návštěvník - Jan

  Nepritele ocernit lzivymi tvrzenimi a v mediich ho pak stale bicovat. Kdyz se zjisti, ze je to lez a poukaze se na to, je uz skoda udelana. Spousta lidi se pravdu ani nedozvi a v tom spociva taktika podlych a prolhanych smejdu! Naucili se to od sveho ucitele USA, ktere operuji zasadne a standardne pod false flag. Pravdu zamlcuji, maji politiky i media pod palcem! Dukaz - komise potvrdila, ze se v Dume zadny utok plynem nekonal a ze tedy ta stovka tomahavku je zarucene valecnym zlocinem a Trump je zlocinec take!!! Jenom tedy mlceni a sbirani sil k dalsimu false flag uderu. Syrii a Rusko je nutno bicovat a klacek se vzdy najde. Ten klacek vymysleji think tanks tajnych sluzeb zapadu, ktere tyto operace samy provadeji, viz kauza Skripal.