Upalování lidí, vraždy, ukrajinská mafie mezi námi, zatímco ministr vnitra Chovanec z ČSSD nechal zvláštním oddělením ideopolicie pronásledovat lidi, co proti masakrům protestovali za vydatné pomoci Štětiny z TOP 09.

A Česká televize masíruje veřejnost údajnými zločinci z řad důchodců, co přeposílají maily, přitom Bakalovo komando už prý dokonce blokuje zprávy, když nahlíží do obsahu.

 

Vzpomínková akce

 

Proč Babiš neprohlásí Porošenka a ukrajinskou vládu jako"persony non grata"?

Lenka Procházková - místopředsedkyně nezávislých médií navrhuje paměťní desku obětem masakru v Oděse. A další názory jsou stále silnější mezi občany - dokud by ukrajinská vláda neprozradila skutečné viníky, které už čtyři roky brání, měla by mít na území demokratického státu Česká republika zakázán vstup. Přitom nevíme, koli zabijáků z Ukrajiny se pohybuje mezi námi, protože ministerstvo vnitra nemá přehled ani o počtu běženců na našem území!

Jsou to snad tyto důvody, proč ČSSD chce opět tak zoufale funkci ministerstva vnitra s návaznými donucovacími prostředky na umlčení lidí?

 

Vzpomínková akce za oběti nacistického řádění proamerických Ukrajinců se dnes konala na Václavském náměstí za nulového zájmu prozápadních veřejnoprávních médií, kdy samozřejmě ČTK a Česká televize mlčela jako hrob, aby se tam nesešlo více lidí.

 

 

 Kdy pohřbíme Českou televizi, která už informace mimo propagandy nevysílá?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • wolfram

  Je jim k smíchu. Však Sobotka, Babiš a Chovanec nechali v lednu 2014 pochodovat majdanisty z Ukrajiny s banderovskými černo-rudými vlajkami po Staroměstském náměstí, symbolu české státnosti... Pche.
  https://media.novinky.cz/269/412697-gallery1-i0y9t.jpg

 • wolfram

  V odpovědi na: wolfram

  Vlajka banderovců s ukrajinským trojzubcem:
  http://www.vhu.cz/wp-content/uploads/2015/06/08.jpg

 • wolfram

  V odpovědi na: wolfram

  26. ledna 2014 Hrdinům sláva, hřímali Ukrajinci na podporu Kyjeva při pochodu Prahou
  https://www.novinky.cz/domaci/325659-hrdinum-slava-hrimali-ukrajinci-na-podporu-kyjeva-pri-pochodu-prahou.html

 • wolfram

  Mohou být v Česku - a bezvízově!!! Je to pro nás bezpečnostní riziko, že Ukrajinci, kteří se ani netají svými sympatiemi k neonacismu nebo zabíjeli na východní Ukrajině, mohou volně pobývat v Česku. Vládní vojáci nebo Kolomojského soukromé batalióny Azov, Dněpr, Donbas, Ajdar.

  Dle dat Ředitelství služby cizinecké Policie ke konci roku 2017, jsou Ukrajinci nejvíce zastoupenou zahraniční národností na území České republiky. Jejich celkový počet setrvale stoupá a s přechodným plus trvalým pobytem je jich na území České republiky cca 115 tisíc.

 • Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: wolfram

  To jsme to dopracovali