Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová. A není divu. V boji žádný!

 

 

Tento text vznikl na základě falšování dějin, které začalo po roce 2000, ale vyvrcholilo přepracováním dějepisů a dokončeno naprostými zhovadilostmi v roce 2015, že není třeba na něm nic měnit

a prostě jenom ty zhovadilosti oprášit.

 

Před vstupem do Evropské unie jsme museli změnit dějiny

Pojďme si ty "nejlepší perly" zpětně dohledat.

 

 Komentátorko E15, nechcete tento výrok přehodnotit podle pravdy?

Mýtem například je počet padlých sovětských vojáků. Těch byly zhruba tři desítky. Rudá armáda dorazila až poté, co bylo téměř dobojováno, hlásala  nenávistná lepšožena


Jana Havligerováhlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

( Špina, hnus, urážky, nenávist. Přitom opak je pravdou, například ten mrtvý opilec patřil v Plzni k armádě Pattona a proto jsou v Plzni tak bujaré oslavy)

 

 A jaká jsou fakta?

Padl jeden Američan
Padl jeden Američan

 

 Obrovské oslavy v Plzni byly a budou prý logické (A i letos šaškárna běží)

 

Za pět dní bojů o Plzeň padlo generálu Pattnovi množství vojáků v počtu jeden z obrněné 16. divize.  Opilý spadl z auta. Dále pak bylo zraněno 7 vojáků americké armády. Bylo zajato asi 7000 německých vojáků a (závažné) bylo rozdáno několik milionů žvýkaček. V boji o Šumavu padlo 10 amerických vojáků, což zajisté dokazuje urputné boje...

 

Fakta statisticky

Celkem padlo na území ČSR 116 amerických vojáků (počty se mění, ale většina badatelů se shoduje na tomto čísle) a 144 000 ruských vojáků. Při osvobození Prahy pravděpodobně padlo asi 300 sovětských vojáků a asi 500 vlasovců.

 

Jak je vidět, hlavní tíhu nesl generál Patton a američtí vojáci,

proto musí mít řádné oslavy,

zatímco ti sovětští sem přijeli pouze pít...

 

Zklamaní Američané

 Článek v The New York Times z 22. dubna 1945 líčí dva dny po osvobození Aše a Hitlerových narozeninách, jak byli při vstupu do města Američané zklamáni, že je radostně nevítaly davy Čechů, a tak prý převzali město totálně nasazení Rusové a Poláci. (Muzeum HoryDoly)

 

Znudění a navonění vojáci generála Pattona

A jak přiznal voják, pozvaný na oslavu do Plzně v roce 2017: byli jsme dislokovaní na okraji Plzně, holek tam moc nebylo, tak jsme si z nudy zkoušeli vařit alkohol.

 

Samozřejmě že armáda generála Pattona,

která skoro nebojovala vypadala jinak

než zbídačelá armáda SSSR,

která v pětiletých bojích poztrácela

statisíce svých kamarádů a spolubojovníků.

A zatímco americká armáda na válce bohatla,

Sovětský svaz umíral hlady..

 

Asi je nejlepší vložit příspěvek v diskuzi

Proamerický oslavný text na hudbu dřívější komunistické propagandy o 1. kosmonautovi SSSR i světa - jde autorsky klesnout ještě hlouběji???
 

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

 

Nastal čas, abychom my, nekomunisté, ale ani nefanatičtí obdivovatelé USA začali psát skutečnou pravdu o historii Československa, potažmo České republiky. Fakta lze dohledat, stačí vědět, kde!

 

Štěpán Kotrba

doporučuji sledovat, jak Spojené státy jdou ke dnu, zatímco význam Ruska stoupá. A doporučuji si připomenout, že od Napoleona i od Hitlera Evropu vždy zachránilo až Rusko. Proč? Protože Rusko války nezačíná, Rusko války ukončuje, což se právě a opět potvrzuje na Blízkém Východě – v Sýrii.

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • pan Josef

  Lobotomie... Nejsem proti hrabat prachy z reklam za demenci... ale tohle je přes čáru...

 • Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: pan Josef

  Hele, je tam něco špatně? Nebo jste jenom proamerická žumpa?

  Krátká URL:
 • Jiří Tichý

  Darmo mluvit a rok od roku je to horší. Díky že alespoň někdo poctivě a věrohodně informuje.

  Krátká URL:
 • KebabTenJáRád

  Tohle je tak moc proruská blbost. Chce se mi zvracet soudruzi.

 • Kendík

  V odpovědi na: KebabTenJáRád

  Zoufalec, co hrdě hájí pražskou kavárnu a nemá věcnou? A napsat co nesedí nic?

 • Soudruh

  Tož soudruzi popravdě musím říct že tahle stránka mě vždy pobaví díky polopravdam a nechápání války, začal bych tím že když umřelo málo amerických vojáků tak to neznamená že by nic nedělali ale že měli o mnohem lepší strategie na vedení války, za druhé rudá armáda která nás tak hrdinsky osvobodila neměla prakticky před sebou žádný větší odpor armády a proč se ptáte, hlavně kvůli tomu že armáda střed byla morálně zlomená a buďto ustupovala do německa nebo do amerických rukou, a teď si určitě říkáte jakože měli teda tak velké ztráty a odpověď je jednoduchá a to vtom že rusové záměrně zvětšovali ztráty aby měli větší nároky na ČSR a teď si zase určitě říkáte to není pravda a že lžu ale je to zase jednoduché a to v tom že samotný maršál žukov řekl že na odminovavani polí radši bude používat pechotu než vozidla protože je to levnější, a i kdyby to bylo vše lež co sem napsal, což není, tak proč by si to nemohli oslavovat když chcou.

 • Dan

  V odpovědi na: Soudruh

  Ono se do toho Rusa musi kopnout za kazdou cenu, vidte. Vy sam o valce vite hovno! Ve valce nemuze byt a probihat vse ciste jako v miru podle predstav idiotu jak by to melo byt, a zejmena ne posuzovano jejich pohledem 70 let po valce!

 • Dan

  V odpovědi na: Soudruh

  Jo to pouzivani pechoty si vy predstavujete tak, ze se smykalo na zemi Rudoarmejsi misto nejakych stroju. Byli vybaveni elektronickymi hledackami (rusky muzik je mel, divte se!) min jako dneska. A proto vase poznamka nema smysl.

 • Dan

  V odpovědi na: Soudruh

  A neoslovuj nas soudruhy!

 • Soudruh

  je velmi hezké soudruhu jak se překrásně umíte vyjadřovat jako správní český dlaždic, prostě český skvost který nikdo nepřekoná.A ano do Ruska by se mělo kopat hlavně kvůli popíraní pravd a zatajování rozsáhlých genocid. Takže až se naučíte význam a pravidla slušné diskuse tak mi znovu napište budu na vás čekat.