Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu. Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům... To vám vzkazuje ODS a a její předseda Fiala tleská!

 

A všude je ticho po pěšině.

 A to fakt předsedovi ODS Fialovi nevadí? Zatímco odsedknutí na provokativní otázku řeší vedení strany, Fiala dává bombastická prohlášení a mainstream povykuje, nikdo neřeší provokace na prezidenta Zemana, na vychcípání důchodců a dokonce, že budeme poníženě sloužit Židům.

 

Zde jsou přesné citace toho "správně nasměrovaného" člena ODS

Nezbývá než doufat, že i u nás do té doby vychcípá generace důchodců-kverulantů a že pomře alespoň polovina radikálně smýšlejících prvoků z venkova, to bych si moc přál. Aby jednou prezidentovali lidé jako Miroslav Kalousek, či pan Fiala z ODS a lidé jako pan Okamura dělali to, co pro nás židy dělali vždy, tedy sloužili nám a čekali pěkně v rohu, co přilétne od panského stolu. Jitrnice Zemanovi říkám proto, abych vydráždil lidoopy, co jej volí. Zeman přesně ví, co dělá. Mně na něm nejvíc vadí, že neříká věci, které si doopravdy myslí. Je to chytré, ale to mají dělat střelci typu Okamury, ne prezident. Kondenzovaný Čecháček by si to šel hodit, znát Zemanovy skutečné názory. Trumpovi je Česká republika zcela u prdele, Ivana ne-Ivana, ale to taky vašim čtenářům raději neříkejme, jsou to jitrnice, nepobrali by to.

člen ODS Pavel Novotný Parlamentní listy 5. 2. 2017 16:22

Ano, toto je stanovisko ODS vůči národu, které nadšeně sdílí Němcová, Fiala...

 

Ale nastává drama, když si na provokativní otázku urážkou prezidenta Zemana dovolí jiný člen napsat jinou ironii. A hlavně je zajímavé, kdo tyto nenávistné kampaně rozviřuje a předává: říká vám něco Jan Povýšil a proč pronásleduje nenávistně jiné? V patnácti měl těžký úraz...

Jan Povysil (@JanPovysil) | Twitter

A zde je chronologie odseknutí - provokace se upozadní a vypíchne se odpověď. A provokace dělá pouze jedna strana, zatímco ti "údajní zlí" se k takovéto špíně nesníží!

Zde je celý originál - důkaz od Povýšila

 

 

 

Pseudodemokratická chameleónská strano ODS: zameť si nejdříve před svým prahem! Navíc když ti pomáhá Bakalovo médium a Evropské pa-hodnoty...

Pavel Novotný – ODS – Občanská demokratická strana

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • W.A.Santee

  Možná si hrstka "mocných" myslí, že jsou nedotknutelní, že se jim nic v jejich rozhodování nemůže stát... třeba si to ten slovenský novinář myslel taky ;)
  Jak říkám... "V některých sférách moci je i pro znepřátelené strany výhodnější, se některých lidí prostě zbavit!"

 • Dan

  V odpovědi na: W.A.Santee

  Zatim pachatele nenasli. Jestli ho vubec opravdu hledaji se nedozvime. Vrazda mela dostat lidi do ulic a svrhnout vladu Fica. Nepodarilo se Slovaci to prokoukli a tak pujde spise lhar a majdanak Kiska do kytek, nez vlada. Slovensky Majdan mel zemi vyrvat z V4 a udelat z ni poslusneho lokaje USA a EU.

 • Max

  Medialni stoka v CR stale vice mohutni a smrdi. Intolerance k nazoru druhych, sproste urazky od ukajejicich se politickych onanistu. zaplavuji media. Na je jich vrcholu stoji Novotny.
  K tomu cenzura medii podle US kosile, jalovost soudnictvi, neschopneho odsoudit zlocince po desetileti, viz Rath, OKD atd.
  Nejsme na tom dobre. Nasi obcane jsou urazeni a jejich vule a preference zesmesnovany.
  Skupina lidi vyrabi ucelove obzaloby a diskreditacni kampane na lidi, kterych se potrebuji korupcnici a mafie zbavit. Kontrola soudu a soudcu nepracuje. Nedotknutelnost soudcu jim umoznuje beztrestne lhat a podvadet a rozhodovat podle uplatku. Na karne zaloby kaslou, jejich odvolatelnost nefunguje.

  Krátká URL:
 • ODS je z hyperkorektním Fialov nevolitelná strana. Je to něco jako klon TOP 09. bylo by nutné totálně změnit vedení a dát tam lidi jako je Tomáš Haas, nebo Václav Klaus ml. K tomu ale bohužel nedojde.

  http://www.epshark.cz/clanek/323/t-haas-novorocni-bilance

 • Jan

  ODS stale zustava stranou zlodeju a prospecharu, ovladana kmotry a klientelismem. Na tom nic nezmenila vymena lidi ve vedeni. Stare vazby a struktury zustavaji nedotcene a cekaji na novou prilezitost, az se podari znicit Babise a ANO. ODS se vyznacuje destruktivni politikou a schovava se za jakesi moralni zabrany akceptovat stihaneho Babise, ktere nikdy nemela. Ted je to blokace pri sestavovani vyvazene vlady provazena skodolibosti, ze bez ODS to nepujde. Vezmeme si posledni ciny teto strany.
  Odmitanim EET se ODS postavila za danove sizunky a podvodniky. Bez EET by stat prisel kazdorocne o desitky miliard!
  Dale jeji politicky fosil Benda, ktery si ze sveho politikareni uz po desetileti dela dobre placenou zivnost, protoze nic jineho neumi. Ten vehementne chce oslabit protikuracky zakon, abychom se cigaretoveho smradu ani pri obede nezbavili. Oddelene mistnosti, ci koureni ve vycepech vychazi vstric pouze kurakum a Bendovo snazeni bude skodit zdravi vsech.
  Je zajimave, ze pokus o revizi zakona je pozorovan pouze v CR. Ja alespon doufam, ze si volic udela sam usudek o cinnosti ODS a vystavi ji zaslouzeny ucet o volbach.

  Krátká URL:
 • Dan

  Na obrazku vidite ODS sefa, jinak blba s profesorskym titulem. Cela ODS je banda krivaku a smejdu odjakziva!!!

  Krátká URL: