Jak nazvat člověka, který s vážnou tváří vysvětluje národu, že NATO začalo útočit na Rusko v roce 2000 stavěním základen jako odvetu na obsazení Krymu v roce 2014? Co dělají politruci v České televizi, že Witowskou nechají, aby tyto podlé a tupé proslovy bez otázky propustila na veřejnost?

 

Věřte nevěřte, my, staří mazáci z bolševické éry si natírali tyto dementní politruky na chleba a do očí se jim smáli. Dnes se z nich Witowská počůrává jak soudružka Pelikánová k 40. výročí Velké říjnové socialistické revoluce.

Proč nám, starším bývalým dvouročákům tahle parta připomíná pitomce poručíka Duba?

 Poručík Dub po odchodu Švejkově byl ke všemu ještě tak pitomý, že vojáky upozorňoval na jeden sestřelený rakouský aeroplán, na jehož kovovém ráfu bylo zřetelně vyznačeno „Wiener Neustadt“.
„Ten jsme Rusům sestřelili u Lvova,“ řekl poručík Dub. Tato slova zaslechl nadporučík Lukáš, který se přiblížil a hlasitě dodal: „Při čemž oba ruští letci uhořeli.“

Pak odcházel dál beze slova, pomysliv si, že ten poručík Dub je kus dobytka.

 

 

Mičánek: museli jsme reagovat na obsazení Krymu v roce 2014. Už v roce 2000...

 Vážně nás má Mičánek za pitomé záklaďáky?

Krym patří Rusku od  5.4.2014

 Změnu bezpečnostního prostředí datuje k roku 2014, kdy došlo k anexi Krymu. Za další problémovou oblast považuje také intenzivní působení Ruska v syrském konfliktu. „Dost nerad hovořím o hrozbách,“ odpověděl na dotaz, co považuje za největší bezpečnostní hrozbu. Podle něj je vhodnější hovořit o rizicích. To pak vidí především v ruské ideologii a tamější vládnoucí garnituře.

 

A zde jsou fakta

Americká základna Kosovo – vznik 1999

Americká základny Bulharsko: Plovdiv, Jampol, Burgas podpis 2006 - vznik 15.10.2008

Americká pohotovostní základna: Litva - Šiauliai - (31. srpna 2012).

Americká základna Rumunsko  Mihail Kogălniceanu – vznik 2013

Americká letecká základna - NATO, Estonsko Ämari – vznik 2013

Americká základna při NATO – Lotyšsko - základna se nachází v místě dřívějšího sovětského vojenského letiště a měla by se stát možnou alternativou již fungující letecké základny v litevském Šiauliai, odkud nyní startují letadla NATO v rámci projektu Baltic Air Policing.  Vyhrála česká firma ( leden 2014)

 

 

30 +30 + 30 + 30

Předlužené Spojené státy potřebují válku a zbrojení jako sůl a slouhové kvůli "zlaťákům" klidně pošlou mladé kluky do války. Dokonce Witowská podsouvá skrytou reklamou posluchačům, že Rusko se připravuje na expanzi, zatímco teroristické oddíly (jak jinak nazvat jednotky USA na ruských hranicích) obsazují Rusko kelem celého území jak Adolf Hitler před druhou světovou válkou.

 

Otázkou zní: co s těmi lidmi jako Mičánek či Witowská, až se svoboda vrátí do České repbliky a osvobodí hlavní média jako v roce 1989? Jsou trestně právně za propagandu zodpovědní, nebo pouze jejich nadřízení?

 

 

Krym patří Rusku a není o tom pochyb. Historikové, kteří nejsou předpojatí a dávají vše do souvislostí, mají na to stejný názor. Ale důvod, proč Rusko bez Krymu nemůže existovat je jiný.

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Mě také šokoval obrovský počet amerických základen v Afghánistánu! V chudé, zubožené, zaprášené zemi s 35 miliony obyvateli. Prospěch to přineslo hlavně stavebním firmám, podle mého názoru.

  Plukovník Wayne Shanks, mluvčí International Security Assistance Force (ISAF), v roce 2010 řekl, že v Afghánistánu mají 700 vojenských základen! Z toho 400 základen NATO (převážně amerických) a dalších 300 základen Afghánské národní armády (ANA) a Afghánské národní policie (ANP), většina z nich také vybudována, udržována a financována USA.

  Od táborů, forward operačních základen (Forward Operating Base, FOB) a bojových stanovišť (Combat Outpost, COP) až po několik desítek mega-základen jako základna Kandahar Airfield, které se pyšní jednou z nejrušnějších přistávacích drah na světě, a letecká základna Bagram Air Base, bývalé sovětské zařízení, které prošlo modernizací a doplněné o provozovny občerstvení Burger King a Popeyes slouží více než 20 000 amerických vojáků a tisícům koaličních sil a civilních kontraktorů. "V současné době máme v Afghánistánu hodnotu prací více než 3 miliardy dolarů," řekl tehdy plukovník Kevin Wilson. "A pravděpodobně v létě, kdy se prach usadí, budeme mít asi 1,3 miliardy až 1,4 miliardy dolarů." Pro srovnání, v letech 2002 až 2008 americké armádní ženijní vojsko (US Army Corps of Engineers) utratilo v Afghánistánu více než 4,5 miliardy dolarů na stavební projekty, většinou stavby základen.

  Čína oznámila v prosinci 2017, že ministři obrany Číny a Afghánistánu podepsali dohodu a že Čína vybuduje na severu Afghánistánu v Badakhshanu jednu čínskou základnu, včetně plného vybavení a zbraní. Čína má zájem na stabilitě Afghánistánu a chce převzít roli mediátora v regionu.

  America's Shadowy Base World
  http://www.tomdispatch.com/post/175204/tomgram:_nick_turse,_america%27s_shadowy_base_world/
  List of ISAF installations in Afghanistan
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISAF_installations_in_Afghanistan
  China’s Military Base in Afghanistan
  https://thediplomat.com/2018/01/chinas-military-base-in-afghanistan/

 • Návštěvník - *

  Witowská moderovala Sama doma, teď moderuje politiku, v České televizi se ničemu nedivte. :-(

  "Ano milé divačky, naše zbrusu nová znělka, kterážto je přesamplovanou verzí původní už tak slabé verze, ohlašuje další pokračování oblíbeného popoledního pořadu pro ženy po lobotomii. V dnešním díle nám paní Mařena ukáže, jak vyrobit papírové vánoční ozdoby takřka k nerozeznání od výrobků vašich dětí ve druhé třídě při vytvarné výchově. Navštíví nás paní Škrabalová, neznámá spisovatelka a představí své dvě hutné knihy o upalování, vybleté bez invence na objednávku a v neposlední řadě si povíme něco v rámci téma tohoto týdne, které zní: Bezduché plácání o ničem se slepicemi podobnými nám samým. Na našem chatu s vámi dnes bude doktor Plácal, kterého se můžete ptát, jak úžasná jste a na všechny související otázky."
  https://img.blesk.cz/img/1/full/794525_zarubova-witowska-v0.jpg

 • Návštěvník - Jan

  Doplnuji: Kdo koho ohrozuje a chce znicit?
  Rusko pry nas ohrozuje, proto se stavi nove zakladny kolem neho, stale nove zeme jsou prijimany do NATO. Musim davat ne 2, ale 4% na zbrojeni. Rusko je izovano politicky a drceno stale novymi sankcemi.
  Pravda je ale:
  Rusove davaji na zbrojeni 15 x mene jak USA a NATO. Maji 21 zakladen mimo sve uzemi. USA jich maji 800 az 900. Stavi stale nove i v Syrii, kde jsou nelegalne a neustale vyzyvani vladou Syrie, aby zemi opustili.
  Stale tem bastardum jeste verite? Tlaci nas do valky s Ruskem a diky nasemu clenstvi a aktivitam v NATO bude CR v pripade odvety znicena. To potrebuji USA, zdevastovat Evropu, odstranit konkurenta, jako znicit Skodovku a jiny prumysl u nas na konci valky.
  Lidi, uvedomujete si vubec co se deje????? Verite tem smejdum v Cro a CT?