Nebo budete v práci povinně sledovat obcování gayů či leseb a poslouchat výklady, jak se to dělá a bude dělat, až všichni docílíme nejvyšších hodnot! Nevěříte?
 
 
 Z dvanácti přihlášených vyhrál telefonní operátor Vodafone. Jako jediná z institucí veřejné správy se zúčastnila Kancelář veřejného ochránce práv.
 
 
Zvrácenost Vodafone už přesáhla všechny meze
 

Zaměstnanci nosí duhové šňůrky k firemním vstupním kartám, mají stěny zasedaček polepené obrázky mimo jiné s tématikou sexuálních menšin a podporují skupinu zaměstnanců, kteří dobrovolně pořádají neformální akce a protipředsudkové semináře. Navíc nejvyšší vedení mluví o těchto věcech na veřejnosti a účastní se Prague Pride.

Porota Pride Business Fora (seskupení firem a neziskovek) vybrala Vodafone jako firmu, která je nejpřátelštější ke gayům, lesbám, bisexuálům a transgender zaměstnancům – zkráceně LGBT lidem.


V době nízké nezaměstnanosti by mohla image tolerantní firmy pomoci přilákat podobně naladěné zaměstnance, včetně těch ze sexuálních menšin. „Přestože se dnes zaměstnavatelé o lidi doslova přetahují, stále nemůžeme hovořit o tom, že by firemní prostředí bylo obecně tolerantní k přijímání jinakosti.“ říká Czeslaw Walek, iniciátor konference Pride Business Forum a předseda Prague Pride.

 

 Podporuje Vodafone a Veřejná ochránkyně práv Šabatová AIDS?

Koncentrovaná epidemie!

Zdroj třeba i zde: ekonomika.idnes. zamestnavatel-vodafone

 

P.S.  Kam až dojde diskriminace heterosexuálního muže, kam až dojde diskriminace normální rodiny a propagace AIDS? Není upřednostňování vybraných skupin, třeba majority před Romy trestné?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - *

  Fuj a Šábesová Šabatová dnes dostala Řád čestné legie, nejvyšší francouzské státní vyznamenání, založené v roce 1802 Napoleonem! Neuvěřitelné! Asi odměna za šíření fake news v roce 1989 o MRTVÉM STUDENTOVI, čímž se Havel dostal k moci, nebo za to, jak její fotr Jaroslav Šabata, tajemník Krajského výboru KSČ pro Jihomoravský kraj, zamlada v akci "Demokratizace vysokých škol" na jaře 1949 VYHODIL 600 STUDENTŮ Z MASARYKOVY UNIVERZITY BRNO jako nepřátele lidu.
  https://twitter.com/France_CZ/status/1008629460323766272/photo/1

 • Návštěvník - dave

  I will take a note of your site and continue checking for new Ryan Gosling Coat data about once every week.You know, many persons are looking round for this information, you could help them greatly.Keep sharing your thoughts.

 • Návštěvník - Morris Mckenzie

  Navíc nejvyšší vedení mluví o těchto věcech na veřejnosti a účastní se Prague Pride.


  driving games