Ten, co věří, že mikrovlnky zabíjejí, je předsedou parlamentu. Tady jde o to, že se blbci přestali za svou blbost stydět. Ti blbci žijí ve svém bludu,  myslí si, že nás napadli uprchlíci, že kradou v český televizi a ne ministerský předseda...

 

Uprchlíci jsou fáma, to vymysleli fašouni z SPD

.

Ta sebranka (lid) si myslí klidně někoho jiného, než jim doporučujeme my, vaše elita (Hřebejk a Kolářová)...

Konkrétně Hřebejk přikyvuje Kubíkovi na Seznamu, když se ho ptá, zda je naštvaný, že lid volil jinak, než chtěla elita Hřebejk, který aby natočil film, vždy musí mít předlohu komunistů.

Jakoby tím chtěl říct, že ta lůza - lid - si klidně kritizuje západ za zabíjení, když má nenávidět Rusko víc než Adolfa Hitlera.

 

 Stejně tak Kolářová pro DENÍK.cz

Byla jste hodně zklamaná, jak volby dopadly?

Ano. Co se kolem nás reálně odehrává, je velice nebezpečné. Mám dost podobný pocit jako na konci osmdesátých let. Intuitivně cítím silné znepokojení.

Asi nejde jen o problém Česka a Slovenska, ale snad všech středoevropských postkomunistických zemí. Anebo nám zkrátka imponují populisté, silní a neomalení vůdci…

Zřejmě jde o všechno dohromady. Tedy rezidua komunistické společnosti a uzavřenosti, ve které jsme žili, i fakt, že neumíme přijímat lidi, kteří by potřebovali pomoct, nebo určitá zaslepenost čecháčkovstvím. S tím souvisí i pitomé, falešné národovectví.

 


Zdroj: https://www.denik.cz/magazin/daniela-kolarova-pro-magazin-zeny-pokusim-se-zestarnout-normalne-20180618.html

 

zde fascinující fanatická blbost Hřebejkova

 

 A zde už není co dodat

 

 

A naše herecko-režisérská elita tvrdí, že toto je lež

Mimochodem, ta fáma že mikrovlnky zabíjejí a Hřebejkův posměch:

zkusil by Hřebejk dát do mikrovlnky dítě či pejska s kočičkou a pustit jí?

 

Takže o jeho ironii, zda Země je kulatá, excelentně odpovídá skutečný odpůrce v bývalém režimu Pepa Nos

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - lubajs

  Ty pražské politické, intelektuální, umělecké élity ve většině nejsou ani Češi, proto je prostý český lid nechápe a má pocit, že snad spadli z višně, když poslouchá ty jejich vznešené intelektuální žvásty, třeba o humanitě, hodnotách EU. Ty elity jsou židé (včetně toho namyšleného Hřebejka) nebo jejich míšenci. A tahle pevně spolu za jeden provaz táhnoucí klaka, jež v naší společnosti tvoří je asi 0,2% z veškerého obyvatelstva ČR bohužel nám všem ostatním vládne, parazituje a okrádá nás a zaprodává cizím mocnostem. Již klasik Jan Neruda říkal: "Kde vládnou židé, tam národ hyne".

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Zdeněk Jurášek st.

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  V ČR si nenecháme srát na hlavu od nějakých blbých komediantů a havloidů, tato země je naše, a my si rozhodnem,,,

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jan

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Mate pravdu, jenom se podivejte na ty novinare u nas, Tabery treba. Nejsem zidobijec, a mezi jelity nejsou jenom Zide. Je jich tam ale vetsina. 90 % komisaru po VRSR byli Zide. Oklamali Rusy tim, ze si zmenili jmeno z nemecky znejicich na ruska! Budme pred nimi na pozoru, vzdyt se dodnes vzpamatovavame z jejich zlocinu na nas, jsou zase vsude nalezli a rozhoduji o nas a neustale kritizuji a omezuji nasi svobodu jako internet, atd.

 • Návštěvník - Jan

  Hrebejk a Kolarova jako mluvci prazskych jelit a slunickaru? Komedianti si zase obuli boty a zacli do nas kopat.
  Hrebejk, vyrabejici za statni, tj. nase penize jednu filmovou sracku za druhou, ale presto jeste dostava penize. Tretirada herecka Kolarova mu sekunduje.
  Kasleme na ne, jelita. Stejne nevedi o skutecnem zivote, se kterym se lidi denodenne potykaji nic. Kasleme na media. Jsou zanedbatelnou mensinou sracu, ktera nam leze na nervy.

 • Návštěvník - Francesca Molly

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  We are extremely appreciative for your blog entry assignment writing service. You will discover a great deal of methodologies in the wake of going by your post. Extraordinary work