Naše generace od padesáti let výš slyšela hrdinné příběhy proti gestapu a nacistické armádě Německa tolikrát od útlého dětství, že jsme slyšet nechtěli a naslouchat odmítali. Bylo toho moc. Nyní se nám to vrací.

 

A my, naše generace, jsme bohužel zapomněli.

 

Nikdy nezapomeňte, jak lehce jste svobodu ztratili a jak těžce a za cenu velikého úsilí a velkých obětí našeho a zejména sovětského lidu jsme ji dobývali zpět.

 Ludvík Svoboda

 

Muž v letácích chválil smrt českých vojáků. Policie ho viní z podpory terorismu

(oznámila ČTK)

Kde jsme s demokracií a svobodou v roce 2018, když policie na pokyn státních zástupců za letáky vyhrožuje sazbou až deset let natvrdo dle zákona, který oprášil dobu temna z dob gestapa a německých útoků na český lid?

 Jan Smolík

Také já... schvaluji atentát na Heydricha!“

Cítil, že bylo vyřčeno všecko. Obrátil se proto ke katedře, usedl a začal zapisovat do třídní knihy. Ale sotva se dotkl perem stránky, ozval se z lavic povědomý hluk. Vyšší princip zvedl pomalu oči ke své třídě. Dvacet septimánů stálo před ním v pozoru, se zdviženými hlavami, s očima planoucíma.

Vyšlo ve sbírce Němá barikáda, 1955

 

Udavači a lidové milice opět rejdí mezi námi

 

Již vzhůru psanci této země, již vzhůru noví konfidenti, práskači a Bretschneiderové, skládající účelově slovíčka k sobě a manipulující s celým národem. Co jsou duševně zač Prchalové z Aktuálně.cz, Jakubové Jandové tancující nazí pro gaye a pak hlásají o morálce slušným lidem?

 

 

Kde jsme v roce 2018, když bolševický generál Petr Pavel, který převlékl kabát a stal se z něj rázem bijec komunistů veřejně uráží svobodně zvoleného prezidenta Miloše Zemana? To už je zde stanné právo a stát přebírá vojenská chunta?

 

Jak je možné, že předseda vlády a předseda sněmovny nesvolává mimořádnou schůzi a šílený zákon z doby nacistické, do kterého se dá napasovat cokoliv,  okamžitě nezruší?

 

Kdo tento zákon z dob nacismu vlastně do našeho systému propašoval?

 

 

Letáky se objevily mimo jiné v lokalitě Národní třídy.

Trestní zákoník počítá pro někoho, "kdo veřejně schvaluje spáchaný teroristický trestný čin nebo pro něj veřejně vychvaluje jeho pachatele", s vězením na dva roky až deset let.

Pokud by se činu dopustil tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem, hrozí mu až patnáctiletý trest, vyhrožuje

Aktuálně.cz

 

Vážně je terorismus se sazbou až deset let a otevřou se stavidla zatýkání a teroru, pokud nějakému generálovi přimaluji knírek či za názor, že lidé, kteří slouží za peníze kdesi v Afghánistánu a podléhají velení USA jsou žoldáci ? Jsou snad na vyšší úrovni, než hasič, který zemře cestou do výkonu své služby?

 

 Dá se skoro s jistotou napsat, že dotyčný si nepřál smrt českých vojáků jako takovou, ale ukazoval na příkladu, že každá okupace od jakékoliv velmoce by se měla pranýřovat. Ať již to byla z roku 1968, okupace Vietnamu, Jugoslávie a můžeme si dosadit další země. A tak jako si vylámal zuby Sovětský svaz v Afghánistánu, že i USA na tom nejsou se zaváděním jiného systému dobře.

A sílí opět hlasy jako při okupaci Vietnamu, aby se americká vojska vrátila domů.  (Leda že by byl dotyčný pán magor, ale v tom případě by patřil nikoliv do vězení, ale do blázince)

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Babiše do koše!!!

 • *

  Renomovaný finančník Pavel Šafařík (Sagefin) také dnes volá o pomoc? Nebo ho hacknul hacker?

  01.09.2018 11:30:38 Jdou po mě satanisti z New World Order!
  Bohužel jsem byl infiltrován určitou zvrhlou satanistickou skupinou, která je napojená na svobodné zednáře a ilumináty. Tato satanistická skupina podle „konspiračních teorií“ zaštiťuje NWO (New World Order). Následující text není určen lidem, kteří na „konspirační teorie“ nevěří, ani netuší, kdo jsou svobodní zednáři a ilumináti s cílem NWO. Těmito lidmi absolutně pohrdám a jejich názory a komentáře mám totálně v píči.
  Nebudu chodit kolem horké kaše a přijdu rovnou k věci. Jelikož nejsem členem této zvrhlé satanistické skupiny (čímž nemyslím pozéry metalových kapel, ale úchyly typu Rothschild, Rockefeller, Britskou královskou rodinu, atd., kteří z jisté vyšší úrovně ovládají tuto planetu), tak nejsem známou osobností, v tom smyslu, že by se o mně zmiňoval mainstream. V mainstreamu a na velkých finančních serverech vystupují pouze satanističtí poskokové a ubožáci s podprůměrnou genetikou, stejně tak jako ve vysokých postech politiky a velkých korporacích (a to všude ve světě, ano i v ČR). Jejich podprůměrná genetika je dána tím, že se tito úchylové množí mezi sebou, a tím jejich genetický kód ztrácí hodnotu.
  Jak je tedy možné, že tito podprůměrní úchylové získali takovou moc? Jednoduše proto, že jsou odmalička vychováváni jinak než jakýkoliv jiný člověk, který do této sekty nepatří. Jsou učeni lhát a zapírat za každou cenu, i za cenu smrti. Jsou učeni jinému poznání, než co se učíme na běžných školách (což ovšem neznamená, že oni také nežijí ve lži). Samozřejmě tato satanistická organizace má mnoho úrovní, přičemž já osobně jsem se pravděpodobně setkal s jednou z nejnižších, kteří měli pouze za úkol mě ovlivnit a psychicky rozložit. To se jim rozhodně nepovedlo, a naopak se v tomto článku budu těmto osobám vysmívat do ksichtu, jak snadno jsem je prokouknul.
  Jejich největší slabina totiž spočívá v genetice. Stačí se podívat na krysu královnu Alžbětu II., která je od hlavy až k patě seschlá. Či na lorda Rothschilda, nebo Davida Rockefellera, který chcípnul minulý rok, protože už byl natolik seschlý, že už by tomu nepomohla ani 48hodinová sprcha. Ale to mluvím pouze o „veřejně“ známých osobnostech. Ale takto seschlé a bezvýznamné kreatury se pohybují i na těch nejnižších úrovních, s kterými jsem přišel do kontaktu i já (a teď nepočítám mé působení ve finančních institucích na území ČR, kde jsou tito lidé evidentně na vrcholných postech a na významných dobře placených pozicích, na který se nikdy běžný člověk bez členství v sektě nedostane). Tito lidé se kolem sebe ohánějí majetkem, aniž by na to měli dostatečnou inteligenci, schopnosti a genetickou výbavu. Jejich úspěch je dán čistě tím, že jsou členy sekty svobodných zednářů a iluminátů a dělají přesně to, k čemu jsou odmalička demagogicky vychováváni, tedy držet ostatní lidi v podřadné nevědomé roli otroků.
  Jelikož píšu proti-systémové články a napsal jsem knížku o burzovních kraších, tak si mě tato sekta poměrně rychle vyhledala a začala se mi srát do života. Je to z toho důvodu, že burzovní krachy v sobě ukrývají skrytou satanistickou symboliku, o které téměř nikdo na světě neví, a možná že ani členové sekty svobodných zednářů na těch nižších úrovních. Na tomto místě bych chtěl říct, že mám úplně v píči všechny vaše kamery, všechny vaše sledovací zařízení, policii, BIS, FBI, všechny vaše fiktivní peníze a všechny vaše produkty, na kterých vytváříte závislost. Mám v píči, jestli ze mě na základě tohoto článku uděláte blázna, stejně jako jste to udělali americkému ekonomovi Johnu Nashovi – o tom jste tedy aspoň natočili film, za což bych se neurazil, ale nestojím o to! Takhle ne, díky! Jak snadné je udělat blázna z někoho, když je celý svět postavený na lži…začíná to Ježíškem od útlého dětství, přes totální zahlcení prázdnými nesmysly na všech úrovních školství, a končí to tím, že půjdeme do nebe. Ani píču, vole! Jestli ti to nedochází, tak seš právě v pekle, nebo v nějaký zkumavce pro mimozemšťany, kteří nás využívají, jako otroky pro těžbu surovin. A tohle právě nedojde ani těm pitomcům na nejnižších úrovních NWO, kteří mají na svých sídlech orientační číslo 616/9 a byt č. 18 (jedná se konkrétně o mou bývalou přítelkyni, kterou na mě tihle podprůměrně geneticky vybavení čuráci nasadili). 18=6+6+6, kdyby to náhodou někomu nedošlo…mimochodem obdobné symboliky je na akciových trzích mnoho, stačí otevřít oči a dívat se, už to konečně pochopte, že tady není žádná konspirační teorie, ale jen krutá realita!
  Tímto vyzívám královnu Alžbětu II., seschlou babu s vrásčitou píčou, na fight! Stejně tak i pana lorda Rothschilda či všechny žijící bývalé i současné americké prezidenty. Kdokoliv z vás se mi může kdykoliv postavit a rozdat si to se mnou v ringu. Máš něco proti mý nadprůměrný inteligenci a svalovým rozvoji? OK, není problém, pojď ty seschlá babo z Británie a já ti ukážu, kdo je tady pánem!
  Tak a teď se uvidí, jak moc velkou demokracii a svobodu slova tady máme! Za jak dlouho mě od uveřejnění tohoto článku odprásknou. Mám pro vás překvapení, neudělají to…a víte proč? Protože je mnohem jednodušší, když mě ostatní označí za blázna, a pak budu neškodný. Ale klidně si to udělejte, to já chčiju na vás. To já jsem tady pánem. To já si budu psát, co chci. Já si budu dělat absolutně, co se mi zachce, bez vaší kontroly, aniž bych musel být členem vaší satanistický organizace. Máš s tím problém, ty kundo? OK, tak mi to pojď říct do očí, mrdko vole seschlá!
  Pavel Šafařík
  https://www.kurzy.cz/zpravy/465456-jdou-po-me-satanisti-z-new-world-order/

 • Jan

  Nejvetsim nebezpecim pro Deep Sate, NWO a jimi ovladana media ve svete, je svobodny internet! Nesmime dopustit, aby nam ho cenzurovali pod zaminkami, ktere si vymysli za pomoci jejich lokajskych politiku!!!!
  Jinak k pripspevku Safarika dole. Ma pravdu v tom, ze Deep State, angloamericka osa vojensko prumysloveho komplexu, Rothschildove, Rockefellerove a 300 nejbohatsich zidovskych rodin pripravuji a zenou svet do 3. svetove valky. Musime znicit tenhle paraziticky nebezpecny ksindl drive nez oni nechaji znicit nas!!! Sami si pro zachranu vybudovali bunkry a mysli si, ze preziji!!!! Pro ne jsme podlidi, ktere jenom oni maji pravo vykoristovat.
  Ten hnus, plny lzi a nenavisti v mediich by meli cenzurovat, ne svobodne mineni obcanu na socialnich sitich!!!!