Vyzýváme nezkompromitované redakce celého politického spektra včetně nezávislých médií, aby si tato obvinění ověřily a případně dodaly další důkazy! Našli jsme MOŽNÁ systém, (níže jsou autentické otázky průzkumu) jak to Česká televize a Moravec dělá a proč je Moravec nenahraditelný! Ví vše a asi by nemlčel.

 

Jak lze "cinknout" nenápadně průzkum pro

vstup do předvolebních debat České televize?

Pokud se podezření potvrdí, že toto spiknutí je prokazatelné, měli by být odejiti a  potrestáni všichni, kdo se na tomto spolčení proti demokracii podíleli!

 

Dostali jsme do redakce mail, který nás přímo vyděsil. Jaký používají algoritmus? Nic převratného, nic složitého, snad se to ani jako algoritmus nazvat nedá: pravděpodobně je to podvod a volební zločin.

 

 

 Nejdříve podezření i odjinud, než předložíme důkazy:

Babiš... Cože? Zveřejněn průzkum voleb, totálně proti číslům ČT. A Česko na nohou

je jeden z úvodníků na internetu. Ale my nežasneme, my už víme, co se stalo a měla by to i zpětně prozkoumat parlamentní volební komise!

 

 (Byť se jedná o jinou agenturu - Kantar TNS a Median, které objednala Česká televize, systémy záhadných předvolebních výsledků pro veřejnoprávní média by někdo měl přešetřit.)

 Jedná se o systém otázek, který agentura nastaví. A zákon systém pro veřejnoprávní média, jak nikoho nezvýhodnit  nestanoví. Což Česká televize s Moravcem v čele pravděpodobně náležitě využívá.

Při posledních volbách měli Realisté a Svobodní našlápnuto do Parlamentu, zatímco Zelení byli neviditelní. Nakonec pan Robejšek žasl, jak byl z prostoru vytlačen, Svobodní v čele s Petrem Machem žasli, jak byli z veřejného prostoru vytlačení a na obrazovce České televize a spřátelených serverů byli stále vidět nevolitelní Zelení - nejfanatičtější zastánci dotací a Evropské unie a Piráti, kterým se předtím každý smál.

 

A proč najednou Bartoš má volný přístup do pořadů České televize?  Bartoš začal vítat migranty, milovat Evropskou unii a brojit proti zdanění církevních restitucí veřejně společně s poslancem Pirátů Peksou. Rázem je výzkum udělán tak, že Piráty, a dnes dokonce neznámou "Praha sobě" výzkumem do volebních debat nejen prosadí, ale v průzkumu České televize Piráti obsadí první místo!

 

 

Předmět: Pozvánka do honorovaného výzkumu

Dobrý den,

obracím se na Vás s prosbou o vyplnění dotazníku, který se týká komunálních voleb, které proběhnou na podzim tohoto roku. Vaše názory jsou pro nás velmi cenné a nenahraditelné, protože jen tímto způsobem lze zjistit názor veřejnosti na současné dění u nás.

 

 

 Zadáte li stranu "SVOBODNÍ", stejně vám vyleze později odkaz na...

Piráty!

Navíc, vepíšete li Svobodní, nelze odeslat, protože jste nezaškrtli žádnou stranu. A když zaškrtnete "ODS", Svobodné nebo Realisty a další už znovu vepsat nejde! Takto to prováděli i s SPD, ale Okamura svým tlakem mimo Českou televizi se nakonec s SPD  do Parlamentu prosadil!

 

PROČ JE NA PIRÁTY SPECIÁLNÍ OTÁZKA?

A RÁZEM I V PRŮZKUMU ČESKÉ TELEVIZE

Kantar TNS a Median

VEDOU?

 

Samozřejmě autor XX žádal vysvětlení

Dne 11.9.2018 v 21:23 XX napsal(a):

Dobrý den paní Hamanová,

byla mi zaslána tato pozvánka. Dotazník jsem tedy vyplnil, ale měl bych na Vás jednu otázku. Proč stranu Zelených uvádíte ve výčtu stran, zatímco Svobodné nikoliv, ačkoliv v posledních volbách do PS PČR měli Svobodní více hlasů než Zelení?

Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem

XX


---------- Původní e-mail ----------
Od: Viktorie Kováčová

Dobrý den, pane XX

moc děkuji, že jste se výzkumu zúčastnil. Pokud jde o Vaši otázku na Svobodné a Zelené, tak je to dáno tím, že vždy musíme udělat nějaký kompromis, protože v seznamu nemohou být všechny strany z důvodu jejich vysokého počtu. A vždy máme pro respondenty kategorii Jiná strana, do které mohou dopsat svého favorita.

Přeji hezký den

Jana Hamanová

Jana Hamanováředitelka výzkumu SC&C spol. s r.o.Americká 21120 00  Praha 2tel: 732 150 284

 

 

Problém je, že (jak si celý národ mohl ověřit) tam byla vždy pro Českou televizi NÁHODNĚ strana Zelených, ale NÁHODNĚ tam nebyli Svobodní, Robejšek a Realisté atd., navíc je tam dnes dokonce neznámá "Praha sobě"...

 

I v průzkumu Kantar TNS a Median nyní pro ČT jsou najednou pro Pražáky s velkým potenciálem strany: Spojené síly pro Prahu a Praha sobě, ale pokud se zeptáte tisíce lidí v Praze o koho se jedná, 999 lidí odpoví, že vůbec netuší. Ale mají vysoký potenciál. Reklamní...

 

 Shrnuté podezření

Čt zadá průzkum do debat

zaškrtávání vede ke Správné straně

nelze uhnout, Správná strana vždy vyleze

Správná strana má nejvíc a může jít k Moravcovi do Čt

Lidé vidí velký zájem o Správnou stranu a tak ji také do urny vhodí

Správná strana je zvolena, nesprávná odstavena

skvělý algoritmus veřejnoprávní

 

Výše děsivé zjištění průzkumů zasíláme Svobodným a Petru Machovi, SPD a Tomio Okamurovi, Realistům a Petrovi Robejškovi. A samozřejmě široké veřejnosti. A s otázkou velice jednoduchou: proč při algoritmu náhodného výběru do veřejnoprávních debat jsou vybráni vždy NÁHODNĚ Zelení a Piráti, kteří jsou osloveni přímo v průzkumech, ale Svobodní, Realisté a další strany ne? Přitom do Parlamentu byly průzkumy pro "Zelení" hluboko za Svobodnými a Realisty a dnes je tam jakási strana nestrana "Praha sobě", ale Svobodní opět ne?

 

 TO JSOU TY EVROPSKÉ HODNOTY - PRAPODIVNÁ MANIPULACE? PROSÍME, OVĚŘTE TO!

V ZÁJMU VŠECH SLUŠNÝCH OBČANŮ NAŠÍ ZEMĚ!

 

 

A odkaz na Piráty a další důkaz

 

Bartoš Pirát jásá: uprchlíci jsou už zde jako doma. Z radosti pobodaných sedm lidí. Stav čtyř z nich je kritický.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - wolfram

  Pojďme vypráskat tyto Chazary z České televize, Národního divadla a Národního muzea!

 • Návštěvník - Allen

  V odpovědi na: Návštěvník - wolfram

  If the suspicions are showed that this conspiracy is validated they should be punished and Animation Video Production leave all the ones in this conspiracy towards democracy participated. Not anything revolutionary not anything complicated possibly even as an set of rules now not to be said: it is probably a rip off and an electoral crime.

 • Návštěvník - wolfram

  V odpovědi na: Návštěvník - Allen

  admine, blokněte toho protivného spamera, určitě se jedná o někoho z Evropských pahodnot!

 • Návštěvník - Šok - předvolební průzkum pro Prahu

  1. Piráti (29,7 %)
  2. ODS (24,9 %)
  3. ANO 2011 (24,8 %)
  4. TOP 09 a Starostové ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla – „Spojené síly pro Prahu“ (24,2 %)
  5. PRAHA SOBĚ (14,2 %), to je Čižinský sobě, dlouholetý člen KDU-ČSL
  6. STAROSTOVÉ PRO PRAHU (10,1 %) developera Radima Passera, vede je advokát Karel Fischer
  7. SPD (7,7 %)
  8. ČSSD (7,4 %)
  9. KSČM (7 %)
  10. OBČANSKÁ DEMOKRATICKÁ ALIANCE – KRÁSNÁ PRAHA (5,1 %)
  Ostatní (22,6 %)
  Zdroj:
  https://www.blesk.cz/clanek/volby-komunalni-volby-2018/564704/exkluzivni-pruzkum-pirati-ukoristi-prahu-ano-velka-mesta-a-levice-padne.html

 • Návštěvník - *

  Martin Mařák, KSČM: Česká televize škatulkuje a zvýhodňuje některé politické strany a hnutí
  Česká televize, veřejnoprávní zpravodajské médium, která slovy svého reportéra „vám nabídneme pohled lídrů hnutí a stran, tedy desítky mužů a jedné ženy, kteří by si na sebe rádi oblékly primátorský řetěz, abychom byli spravedliví, jedenáctku lídrů vám teď představíme abecedně dle příjmení“ Jaká je tady spravedlnost, když Česká televize píše na svém webu: „Hosté byli do studia pozváni na základě průzkumu takzvaného volebního potenciálu, který si Česká televize nechala zpracovat společnostmi Kantar TNS a Median. Průzkum volebního potenciálu neukazuje možný výsledek voleb.“ Sama televize si nechá udělat průzkum a pozve do studia pouze vybrané lídry? Pokud by se jednalo o soukromou televizi, člověk by ani nic nemohl namítat, ale pokud se jedná o veřejnoprávní instituci, které si nemůže dovolit zvýhodňovat jedny kandidáty nad druhými, je tento přístup neomluvitelný.

  Česká televize velice dobře věděla, že Ostrava má pro volby do zastupitelstva statutárního města Ostrava patnáct subjektů, které mají zaregistrovanou kandidátní listinu. Česká televize úmyslně znemožnila čtyřem zástupcům kandidujících volebních stran jejich veřejné prezentaci a svévolně tímto ovlivňuje voliče. V demokratických volbách mají mít všichni stejná práva a možnosti, minimálně z veřejnoprávních médií. Skutečným názorem a přáním občanů, jsou právě a jedině volby. Ty byly ovlivněny právě představením pouhého výběru kandidátů.

  Pro seriózní příklad si vezmeme další veřejnoprávní medium, Český rozhlas. Bude mít pořad s lídry kandidujících stran a pozvánka je pro všechny. Patnáct kandidujících subjektů, patnáct pozvaných. Jediný rozdíl je v tom, že to rozdělili do tří skupin po pěti a vysílat se bude ve třech dnech, pokaždé s jednou skupinou.
  https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Marak-Ceska-televize-skatulkuje-a-zvyhodnuje-nektere-politicke-strany-a-hnuti-551488

 • Návštěvník - Kupiec

  Co to je za naprostou pitomost ? Vždyť ani ten psaný text nedává smysl. A jaký algoritmus? Ví autor vůbec, co to algoritmus je? Banda špinavá.

 • Návštěvník - AntiKupiec

  V odpovědi na: Návštěvník - Kupiec

  Tak si to přečtěte ještě jednou. Zřejmě je to příliš slov na to, abyste to zvládl pochopit.

 • Návštěvník - §§

  V odpovědi na: Návštěvník - Kupiec

  snad se to ani jako algoritmus nazvat nedá: pravděpodobně je to podvod a volební zločin. Já tam aspoň tohle přečetl.

 • Návštěvník - Acacia hary

  Election polls with lots of useful information. thank you for sharing.
  asianfanfics