Jaký trest by měl být v politice za křivá obvinění? A zatímco Piráti práskají a udávají před volbami až v Bruselu, jaká je relevance jejich udání, práskání a osočování? Neměli by být takoví lidé vyloučeni z politické soutěže?

Úvodník Skrytá Pravda

 

 

Nejmorálnější ze všech?!?

Patrik Nacher

 
Tohle je opravdu hloupé a dětinské hned ve dvou rovinách. Říci lidem, pár týdnu před volbami - dejte nám váš hlas, ale nečekejte, že budeme vládnout - umí asi jen Piráti. Kdo nevěří, může se přesvědčit. Lídr Pirátů v první odpovědi sdělí, že nechce kádrovat protikandidáty, aby poté nedělal nic jiného. V zásadě jsou všichni nepřijatelní a to z různých důvodů.
 

Pokud se ovšem rozhodl pro tento kobercový nálet, který předvádí ve všech svých rozhovorech, měl by si k tomu zjistit alespoň elementární informace, protože třeba v mém případě prostě a jednoduše lže. “Mluvím teď například o Patriku Nacherovi, který sedí v dozorčí radě firmy Pražská plynárenská Holding. To je firma, která nemá žádné zaměstnance a managementu rozděluje asi sedm milionů ročně na odměnách. Člen dozorčí rady si tam i s tantiemy přijde na nějakých 60 tisíc korun měsíčně.”, odpovídá hlavní pražský Pirát. Takže, pane Hřibe, v DR PPH neberu ani korunu a jako uvolněný předseda výboru pro výchovu a vzdělání jsem nemohl ani teoreticky.

Ale pojďme dál, nevím, kolik rozhovorů ještě Zdeněk Hřib poskytne, takže mu ušetřím čas strávený hledáním v monitoringu a ověřováním si faktů. Jakmile jsem byl zvolen poslancem, vzdal jsem se pozice uvolněného předsedy výboru, a to i přesto, že nejde o exekutivní funkci (primátor, náměstek, radní) a fakt, že oba úřady od sebe dělí pouze Karlův most. Udělal jsem to čistě z principu, protože kumulovat funkce konzistentně kritizuji a znamená to dopředu rezignovat na to, dělat ty věci plnohodnotně.


Jednoduché shrnutí i pro ostatní piráty, kteří jsou teď třeba ještě na moři – nepobíral jsem za dozorčí radu ani korunu a nikdy jsem nekumuloval funkce. Omluvu? Vlastně ji ani nečekám. Byla by asi na místě, ani ve volební kampani by se neměly sdělovat nepravdy, ale to by asi nebylo příliš pirátské v podání pražského lídra. Jestli tedy toto znamená ono „Pusťte nás na ně“, tak to abychom se začali trochu bát.
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Izmir

  Piráti jsou nedůvěryhodní, protože se stejně jako Okamura dostávají do popředí zájmů voličů jen skrze lži, manipulace a populismus.
  Například ty nehorázné dehonestace premiéra Sobotky na jejich volebním autobuse, aby se pak nakonec ukázalo, že Sobotka se ničeho nezákonného ani nemravného nedopustil! Dokonce v pořadu OVM, když se chtěl Moravec opět navážet do Sobotky, že prý Sobotka prodal byty, tak ho Pirát správně okřiknul, že Sobotka žádné byty neprodával, stát tehdy prodával akcie OKD a to je zcela něco jiného!
  Takže co Piráti, uslyšíme od vás někdy upřímnou omluvu na adresu pana Sobotky?!

 • Návštěvník - SPD

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir

  Jedině SPD je nejlepší a nekrade.

 • Návštěvník - Dan

  Krivaci a vitaci s indianskym outfitem jsou Pirati. A proto pryc od nich, jsou stejna slibotechna a donatori z nasich penez jako Socani!

 • Návštěvník - Dojnice @dojnice

  Zajímavý volební detail: na Praze 7 přivádí lídr ČSSD a budoucí ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček stranu k pozoruhodnému výsledku cca 1,7 % hlasů.
  https://twitter.com/dojnice

 • Návštěvník - novota

  Kudy chodil tudy krad a český národ oblboval, okrádal a ve volbách dostal napráskáno socan nedemokrat....:p:p

 • Návštěvník - Michonnet

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Tři Chazaři Hamáček, Zimola, Filip, rezignace ze všech funkcí a hned! Dvě nejstarší politické stany, 140letá ČSSD a 97letá KSČM, tu jsou od toho, aby hájily pracující lidi, a ne aby pomáhaly slovenskému zlodějskému tuneláři okrádat český národ!

 • Návštěvník - Johny

  Nějak vám to nevychází, Pařáte. Voliči v Praze na vás vůbec nedají. Čímpak to asi bude ?

 • Návštěvník - Praha jako po válce, Pirát Hřib jel na výlet

  Na Tchaj-wan. Zatímco Praze hrozí dopravní kolaps!!!
  https://1gr.cz/fotky/bulvar/19/041/org/LAR7a6604_asgdgsda.PNG
  "V sobotu 9. března 2019 odstartovala rekonstrukce téměř dva kilometry dlouhého úseku tramvajové trati na Vinohradské ulici, která potrvá čtyři měsíce, do poloviny července. Na projekt za 190 milionů korun měla rovnou navazovat i oprava vozovky. Ta však byla odložena na rok 2021 a radnice Prahy 2 kvůli tomu kritizuje magistrát. Ten prý na druhou část oprav nemá povolení."
  "Zdejší trať neprošla žádnou rekonstrukcí od roku 1980 a v současnosti je v havarijním stavu. Práce se původně měly uskutečnit už loni, kvůli termínové kolizi s uzavírkou v Husitské byly odsunuty až na letošní rok. Naopak obnovu povrchů na Vinohradské i další úpravy, které se měly uskutečnit společně s opravou kolejí, musí město ještě odložit na později. „Bohužel, magistrátní odbor investic ještě nemá pro druhou část oprav všechna potřebná povolení. Práce tak nejspíše začnou až v roce 2021. Rádi bychom obě fáze spojili, ale v okamžiku, kdy nám to technický stav trati neumožňuje, nemůžeme s její obnovou čekat další dva roky,“ vysvětluje náměstek primátora pro dopravu Adam Scheinherr (Praha sobě)."
  Zakázku vyhrálo sdružení firem Strabag Rail a proslulá francouzská Eurovia (zvlněná dálnice D47).
  https://www.expres.cz/zdenek-hrib-primator-praha-pirati-tchaj-wan-fkv-/zpravy.aspx?c=A190402_115417_dx-zpravy_lare