Nastal čas podívat se, proč Václav Havel, Václav Klaus včetně Miloše Zemana ani minutu neuvažovali, zda dát "cirkusu Brady" nějakou medali. Dokonce by měli občané České republiky zvažovat, jestli nezažalovat Bradyho za podvod. (Nikoliv za osud jeho sestřičky, ale jak to prezentuje a občany vydírá)

 

Co vlastně Brady a jeho vypečená manželka dělají celý život?

Ministr Herman s dojetím a s katolickou, židovskou slzou v oku zakrytou velkým kloboukem vylíčil hrdinný boj Bradyho za osvobození Židů v holocaustu. Dokonce se prý obětoval, dal peníze na tiskárnu, aby zde mohl být svobodný svět a celoživotně strádá ve svých 88 létech, aby posloužil lidu. Jaká je však skutečnost?

 

 Co udělal Brady pro svoji vlast? Nic!

Cirkus Brady objíždí celý svět, nafasuje peníze a medaile a jeho PR agentura připravuje další přísun peněz a metálů!

Dokonce ani tu knihu nenapsal a kufřík nebohé sestry se našel v Japonsku. A jak to bylo s darem na onu tiskárnu? Najděme si fakta. V roce 1949 emigroval do Rakouska a v roce 1951 do Kanady. I ta emigrace byla prapodivná, protože dostal nabídku odjet do Izraele, ale protože se necítil zralý na práci, ve Vídni utekl a sice založil údajně s dalšími instalatérskou firmu, ve skutečnosti od nalezení kufříku pracuje pod PR agenturou "Hanin kufřík"  jako Plačka – Wikipedie a sběrač metálů.

 

Přitom až desítky let po válce ho našla Tuniko Išioka, zakladatelka tokijského centra pro zkoumání holocaustu, které nedal spát tajemný kufr s jménem Hanah. Ta po mnoha letech pátrání našla Bradyho a zrekonstruovala i osud jeho malé sestry!! Takže žádný Brady, ale Japonka Tuniko Išioka!!!

A malou knížečku o Haničce zpracovala kanadská publicistka Karen Levinová!!!

 

Postup je stále stejný: uroní slzu, popovídá o kufříku nebohé sestry Hany, která zemřela v plynové komoře, vyinkasuje metály (kdo to platí?) a se svojí vypečenou manželkou za pomoci rodinné PR agentury vandruje dál. (Mimochodem před cestou pro metál na Pražský Hrad si odskočil letecky prý pro peníze a další metál do Portugalska Volali mi cestou do Portugalska z Hradu, že mi dají řád, řekl Brady. Herman pak ukázal důkaz ...)

A většinu života dle jeho slov jezdí a především létá po světě, chrání údajně lidská práva tím, že (od nalezení) ukáže kufřík Haničky a vypráví o holocaustu, z čehož mu plynou zisky, které ale nezveřejňuje (nebo jsme nenašli).  (Neověřeno, ale po internetu se to popisuje tak, že onu PR agenturu má jeho dcera z prvního manželství se snachou, kde protékají úžasné peníze z darů a stařík si s vypečenou manželkou vesele užívá z vyprávění o těžkém utrpení a mučení nešťastných židů a odbojářů Čechů, kteří však metály nedostali - byli zplynováni v koncentráku) a zde je ověřená internetová stránka:

Reklamní PR kufřík manželů Bradyových

 

Z internetu:

„... Pod vlivem mediální propagandy jsem se domníval, že pan Jiří Brady je také autorem příběhu své sestry Hany, který vyšel pod názvem "Hanin kufřík". Teď se však dovídám, že oceňovanou knihu napsala Karen Levine. A že se tedy na vzniku legendy o holokaustu pan Brady víceméně jen přiživuje. Takových odsuzovatelů holokaustu a úlohy Němců v něm, jsou celé zástupy. Je to ale snad důvod pro udělení vysokého státního vyznamenání? Konečně i fakt, že žádost o vyznamenání svého strýce podal lidovecký ministr Herman (paradoxně také přítel německého Landsmanšaftu), mi připadá chucpe včetně následného cirkusu, když mu (údajně) nebylo vyhověno.

 

A jak si odtrhl Brady od úst, aby pomohl Československu v roce 1990?

V roce 1990 udělal sbírku na koupi nových tiskařských strojů (vybralo se zhruba 100 000 dolarů). Takže ani tyto peníze nebyly jeho, jak se stále naznačuje. Prostě jenom vybral "nezištně" peníze na zoufalé Československo, kde lidé umírali hlady a žízní a z toho se nakoupila rotačka. Nikde není zjistitelné, zda do toho vložil Brady jediný dolar. Tenkrát se říkalo, že rozjel byznys. Co si pod tím představit?

 

Oblbování mládeže těžce zkoušeného životem 88 letého, čilého na svůj věk jak rybička tudíž udřeného...  Autentická práce Bradyho Terezínská štafeta  jako důkaz !

 

A tak slova při odchodu nepřekvapí - úkol splnil: „Jsem rád, že jedu domů. Tady toho bylo tolik, že se to nedalo vydržet. Každý den se něco dělo,“ oznámil Brady. O vyznamenání od české hlavy státu již nestojí. Příští rok prý nebude mít čas. „Leda byste měli jiného prezidenta,“ uvedla manželka Jiřího Bradyho Tereza. „Dostal jsem tolik medailí, že se to nedalo vydržet," sdělil.

 

 Vážně podvodník katolík Herman, který lhal ve všem včetně toho, že navrhl svého příbuzného na metál a zatajil příbuzenský vztah, byť opět jiný, než znělo oficiálně, může dál vykonávat ministerskou funkci ve vládě? Neměl by Gazdík, Herman a Halík odstoupit ze svých politických a náboženských funkcí  a neměl by se grázl Kraus národu omluvit za urážky společně se "spacákem Rumlem" jak je přezdíván od doby, kde neokupoval Primu, ale Českou televizi na Kavčích horách?  A mimochodem to byla tatáž parta, jako se sešla u podvodníka Krause při natáčení! Protože prezidenta hodnotí a volí lid, nikoliv parta z divadla a rozeřvané náměstí. Nakonec musel i Horáček přiznat, že sice počet 15000 na Staroměstském náměstí byl, ale po zhasnutí rozdávali zapálené svíce Horáčkem a Gazdíkem objednané všem a především turisté si tu "optickou nádheru" užívali, aniž věděli, o čem pódium mluví.

 

 Na závěr: nejdříve tato PR akce velmi dobře připravená předvolební opozicí Zemana v čele s Rumlem, Gazdíkem a Hermanem vypadala, že zneužila staříka 88 letého Bradyho. Jenomže jeho profesionální stejně jako jeho manželky vystupování v televizích, legrácky na úkor prezidenta Zemana a jeho voličů a nakonec zjištění, že toto dělá celý život za peníze dostalo jiný nádech: prostě se jim v prvním kole podařilo zmanipulovat celý národ bez výjimky a teprve nyní nám dochází, co je to za totalitní lůzu s řečičkami o demokracii a svobodě amerického střihu!

Nakonec zbyla po kavalérii PR agentury Brady a spol pouze pachuť a smrad, po které ani pes neštěkne. Dědek s vypečenou bábinou skočil do letadla a odfrčel agitovat do dalších částí světa. My přemýšlíme, kolik takových šizuňků putuje světem a kdo bude další za přispění rodinných PR agentur.

 

Co vy na to Gazdíku, Horáčku, Krausi, Němcová či Halíku? (Nelze vyjmenovat celou plejádu manipulátorů). A co vy na to, profesionální páni novináři. Co udělat skutečný průřez životem Bradyho a případně se prezidentu Zemanovi omluvit?

 

Čerpáno ze zdrojů

Jiří Brady – Wikipedie

www.insidehanassuitcase.com

Webové stránky rodiny Jiřího Bradyho a projektu Hanin kufřík.

Porovnání s prapodivnou chronologií

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/pripad-brady-jak-vznikla-afera-ktera-zkazila-patecni-slavnost-na-hrade-3454

 

 A mimo pokus zmapování na závěr lehkou ironii odjinud:

„Z nedovoleného importu odpadů byl obviněn stoletý kanadský občan zadržený na torontském letišti. Podezření vzbudil tím, že jeho dva kufry s velkou námahou tahali čtyři zřízenci, zanechávajíce vyjeté koleje v mramorové podlaze příletové haly. Krátce předtím přitom obviněný tvrdil, že nemá nic k proclení.

Nařízená prohlídka zavazadel přinesla službu konajícím policistům šok. Kufry byly naládovány kovovými cetkami nevalné kvality co do materiálu i zpracování. Jak sdělil našemu listu detektiv Murdoch, vysvětloval obviněný přítomnost odpadů ve svých kufrech zmatečně: „Do Prahy prý letěl proto, že mu jistý MZ slíbil řád. MZ prý bydlí na největším hradě světa, odkud panuje své malé říši. Bohužel vše pokazil farář z Himalájí, který se kamarádí s jeho synovcem Hermanem, a nekamarádí s Číňany. Protože MZ naopak Číňany miluje a jeho synovec Herman je říšským ministrem, musel MZ Číňany odprosit a požádat je o odpuštění za to, jaké má jeho ministr kámoše. MZ mu pak z pomstychtivosti řád nedal, ale našla se velká spousta hodných lidí, kteří mu dali jiné řády a hezčí.“ Po zjištění, že ministrem Hermanem nemá stoletý stařík na mysli Göringa, upustil detektiv Murdoch od zkoumání duševního stavu podezřelého.

S probíhajícím šetřením nabyl detektiv Murdoch jistoty, že obviněný není pachatelem, ale obětí řádění tzv. šmejdů. Podnikatelé, pro něž se v Kanadě vžil název šmejdi, zneužívají bezmoc seniorů, lákají je na levné výlety, kde jim pak vnutí za drahý peníz neprodejné krámy. Obviněný se stal obětí vyšší úrovně šmejdů, zabývající se ilegálním dovozem odpadů z cizích zemí.

V jeho kufrech byla nalezena mj. medaile předsedy vlády, medaile poslanecké sněmovny, senátu a všech samosprávných krajů. Dále čestné občanství 138 měst a obcí dané země, medaile všech universit v zemi, včetně pobočky Zakarpatské university Užhorod, zlatý řetěz primátora Prahy, který byl ovšem z olova, a 6 kilogramů odpustků pátera Halíka. Dále jedna krabice čestných doktorátů právnické fakulty Plzeň. „Prodávali to na kila, každému, kdo si řekl,“ vysvětloval stařík, „ale já to mám zadarmo.“

Umělecká plastika, cena ministra dopravy, byla ve skutečnosti zvlněným kusem asfaltu z ostravské dálnice. Dále byla nalezena zlatá Open Card a středně velké čapí hnízdo spletené z rezavého drátu. Největší poplach ovšem vzbudila radioaktivní medaile důmyslně skrytá v knize „Léčivé účinky černobýlu“. Úroveň vyzařované radiace představovala 12 % úrovně hirošimské bomby a způsobila tak evakuaci letiště. „To mi dala Drábová,“ žaloval nešťastný stařík.

Vyšetřování detektiva Murdocha odhalilo možný mezinárodní skandál. Prakticky všichni stávající i bývalí ministři dané země, kteří byli ve funkci v posledních deseti letech, nacpali panu JB do kufru nějakou tretku. Jedinou čestnou výjimkou byl bývalý ministr zdravotnictví MUDr. Rath. Za jeho příkladný morální postoj mu ústy kanadského velvyslance poděkovala kanadská vláda. Jak se MUDr. Rath vyjádřil pro náš deník, sám má s obdobným jednáním hořkou zkušenost. Před několika lety mu do krabice od vína někdo nacpal potištěné papírky vysoké nominální hodnoty a dodnes z toho má oplétačky.

Případ ilegálního dovozu odpadů budeme nadále sledovat...“

Autora si můžete nalézt na internetu. Nejmenovat...

 

P.S.  A na otázku z nadpisu nechť si dle důkazů odpoví každý sám. My na to nemáme právo!