Znáte ten vtip o sovětském vědci, co vždy utrhne bleše jednu nohu a až do poslední vždy dle jeho závěrů skočí, pouze po utržení poslední  nohy vybádal, že neslyší, protože bez nohou neskočí? To byla bájná léta sovětské moudrosti.

 

 

Dnes je rok 2018 a totéž na čtenářích aplikuje agentura REUTERS, BBC.

A Trump se Zemanem mají pravdu

Novináři z mainstreamu jsou žumpa

A zde je důkaz

V České republice prý nejsou lidé na práci. Důvod? Excelentní ekonomická situace.

Na Slovensku prý nejsou lidé na práci. Důvod? Excelentní ekonomická situace.

V Německu prý nejsou lidé na práci. Důvod? Excelentní ekonomická situace.

A můžeme s dalšími pozvánkami do Evropy pokračovat.

 

ALE

V Rusku TAKÉ nejsou lidé na práci. Důvod? Diskriminace, intolerance, rasismus a xenofobie hraničící s extremismem. Že tam jsou miliony lidí z Ukrajiny, Čečenska, a dalších států jezdících za prací? No a co, hlavně když se důvod na urážky Ruska najde.

 

A nejlepší nakonec: ve velké Británii TAKÉ nejsou lidé na práci. A důvod? REUTERS, BBC a další zpravodajské žumpy našly důvod jako v úvodníku prý dle americké BCC:

Bakalovy Hospodářské noviny přebírají z BBS a REUTERS přes ČTK (a netřískejte se smíchy).

 

Brexit začíná tvrdě dopadat na britské podniky. Sehnat zaměstnance je nejtěžší od roku 1989, zhoršuje se i nálada šéfů firem

Nejistota spojená s odchodem Británie z Evropské unie začíná mít na britské podniky výrazný dopad, jejich vývoz zpomaluje, náborové potíže se hromadí a investiční plány musí omezovat. Vyplývá to PRÝ ze dvou průzkumů - Britské obchodní komory BCC a společnosti Deloitte. (Kdo zadává průzkum pro BCC?)

 

No potěš koště: tak všude je to údajně tak, že nejsou lidé na velké množství zakázek, zatímco v Rusku a Velké Británii sice zakázky nejsou, ale jenom proto, že díky extremismu či Brexitu odmítají lidé za tyto státy pracovat. A proto nejsou lidi!!!

A pak se diví, že se stále silněji ozývá: mainstream od BBC, REUTERS až k České televizi a rozhlasu je neuvěřitelná žumpa složená z propagandy a zbabělých, mluvících hlav za peníze Bruselu. Zpracováno v USA!!!

 

 

 A kdože je ten údajný britský zdroj pro REUTERS, BBC, ČTK a  Bakalovy noviny?

Rozhodující pro váš úspěch je pochopení poptávky na trhu, příležitosti, konkurenční krajiny a hodnotového řetězce. S členstvím BCC Research - od pouhých 8 000 dolarů - získate rok neomezeného přístupu do sbírky podle vašeho výběru.

BCC Research: Market Research Reports & Industry Analysis

Korporátní ústředí:

BCC Research LLC
49 Walnut Park, Budova 2
Wellesley, MA 02481, USA

Krajský úřad:
104 S. Estes Dr. Suite 204
Chapel Hill, NC 27514 USA

 

 P.S. Sovětský vědec napsal: když utrhneš bleše 1 - 7 noh, skočí. Když bleše utrhneš 8 noh, neslyší... A jsme opět tam, co jsme byli, pouze o šedesát let dále!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Izmir

  Pamatuji si na období po parlamentních volbách na podzim roku 2017, kdy v ČR panovala taková ta vláda nevláda, jak Pokorný predikoval, že v případě předčasných voleb, už bude všechno jinak, Babiš, že silně posílí a PIráti silně oslabí a současně silně posílí SPD a podobné bláboly.

  Ve skutečnosti vidíme, že vše je úplně jinak. ANO v mnoha městěch utřelo hubu buď přímou prohrou, nebo že ti ostatní je nepřizvali do koalice, SPD silně oslabilo a Piráti si opět připsali další procenta.

  Tak asi takový je Pokorný politolog, jen samé bláboly a to má ještě odvahu kritizovat jiná média.
  Opravdu k smíchu!

 • Návštěvník - TONÍK

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir

  Odkaz? Nepsal jste, že vás vyrazili z Aeronetu? Protože lžete?

 • Návštěvník - Izmir

  V odpovědi na: Návštěvník - TONÍK

  Dokažte, že lžu!

  Na Aeronetu a stejně tak na Skryté Pravdě, pokud se nelíbí jiný názor, tak blokují IP adresu.
  To je však samozřejmě úplně nesmyslné opatření, když existují tisíce proxy serverů, pro které tyto blokace nepředstavují absolutně žádnou překážku.
  Pokud chcete mít opravdu luxus, tak za stovku měsíčně jsou dnes k dispozici proxy aplikace, které automaticky mění IP adresu, pokud zjistí, že ta předešlá byla zablokována. Současně se můžete tvářit, že jste z libovolné země na Světě, prostě možnosti jsou neomezené. Naprosto nechápu, že se ještě dnes najdou hlupáci, kteří blokují IP adresy.
  Trochu účinná je registrace, ale i to se dá lehce zlomit, když víte, jak na to. :)
  Takže nemá smysl řešit a ztrácet čas komunikací nad technickými záležitostmi.
  Jde jen o princip, že hybridní servery vyřvávají o svobodě slova a přitom samy zcela plánovitě svobodu slova potlačují.
  Navíc, většina hybridních serverů nejsou žádné alternativy, ale jsou řízeny z prostředí tajných služeb libovolné strany, ať už západu nebo východu.
  Hybridní servery mají hlavní úkol, rozeštvávat proti sobě obyvatelstvo, aby lidé byli zmatení a nevěděli čemu věřit. Ve finále je postihne apatie a jsou zlomení a vykašlou se na politickou angažovanost. To je ten lepší případ. Z většiny se pak stanou obyčejné ovce, které nekriticky věří všejakému blábolu a jsou chopni vážně očekávat v únoru 2018 krizi české ekonomiky nebo brutální posilování koruny. To už jsou ve finále případy pro psychiatry. :)

 • Návštěvník - TONÍK

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir

  A kde je ten odkaz místo blábolů a pláče?

 • Návštěvník - Izmir

  V odpovědi na: Návštěvník - TONÍK

  Asi jste na jiné diskusi, nebo neumíte zpracovávat informace. Nikde jsem ve svém prvním příspěvku nepsal o Aeronetu ani o tom, že mne odněkud vyrazili. To jste mimo námět mého příspěvku. Takto vy manipulujete diskusi? Že odvádíte od tématu?

  Krátká URL: