Dva diskuzní pořady, které jsou konečně svobodné, zatímco cenzura v České televizi a Českém rozhlase už dnes těžce soupeří s bolševickou stokou komunistické totality: "Jaromír Soukup LIVE" a "ARÉNA Jaromíra Soukupa".

 

Od roku 1989 do roku 2000 jsme byli zvyklí na veřejnoprávní České (původně Československé) televizi vidět názorové proudy všeho druhu, což byla oáza po jednostranné masáži let budování socialismu v čele s KSČ, kdy se nikdo s jiným názorem na obrazovku nedostal. Pak přišla doba temna, spacáků Rumlů a Václavů Moravců, kdy posledně jmenovaný za obrovské peníze z pořadů a reklam obsadil všechen vysílací čas, včetně reklam 24 hodin denně. Veřejnoprávně...

 

Zlí jazykové tvrdí, že to Václavu Moravcovi hodí až "půl mega", neboli půl miliónu měsíčně.

Je to pravda, není to pravda...

Ani poslanci, mající dozor nad Českou televizí, nedokáží zjistit odměny a platy, takže díky přísnému utajení to může být pravda. Těžko by však Moravec dělal reklamy na sebe samu, další večerní pořady a současně zastupoval generálního za hubičku. Takže  fáma, že dostává za loajalitu k Evropským hodnotám tolik peněz, může být pravdivá. Proč by jinak generální Dvořák nechával všechny smlouvy začernit, což si nedovolí ani pověstná CNN?

 

Každopádně je úžasné vidět, jak se všichni, co měli 18 let vstup na obrazovky zakázán před kamerou učí mluvit včetně Jaromíra Soukupa. Na Barrandově.

Ostýchavost pomalu u hostů mizí a Jaromíre, my, co se hlásíme ke svobodě slova:

UPŘÍMNÉ DÍKY, hosté na indexu Evropských hodnot a cenzorního Václava Moravce si zvyknou v pořadu "Jaromír Soukup LIVE" stejně tak, jako si zvykli rychle v roce 1990 po osvobození Československé televize.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Nelly

  Pan Soukup by neměl dávat prostor podvodníkům Klenot TV ve své televizi po půlnoci, na Slovensku je Rada pro televizní a rozhlasové vysílání zakázala, v Česku dál okrádají. Prodávají šmejdy z Číny, které za měsíc zčernají, jsou jen pozlacené, sklo místo kamenů, oběti si na ně stěžují na České obchodní inspekci, ale stejně jim nikdo nepomůže. Firma sídlí v Holandsku a těžko budou poškození platit desetitisíce za právníka.
  Babička Olčina, 17.07.18: "Také mne uchvátila mánie koupě „šperků“ z klenottv...­..kterou jsem poprvé zhlédla ve vysílání : Mám 5 vnuček, nikam do obchodů se již nedostanu, blížily se vánoce, tak jsem se dala ošálit - vlastně okrást..... (to vím až nyní)!!!! Napřed pár dnů jsem akci v TV Barrandov okukovala, zdůvodňovala si pro + proti.....pak nakoupila. S jakou radostí jsem je darovala holkám pod stromeček. Avšak když už po 1 - 2 měsících mi je začala jedna po druhé ukazovat......byla to hrůza!!! Prstýnky, řetízky na krk, náramky = že prý stříbro či bílé pozlacení, vše bylo černé jak bota, oprýskané.....!!! Kameny - že prý tanzanity, diamanty? = pouze (sklo)!!! Vše jsem od vnuček vzala zpět ;), zabalila a poslala k reklamaci, napsala, že vše je ve 24 měsíční záruční době, tak žádám vrácení peněz!!!! Asi do 14 dnů jsem balíček těch zčernalých, hnusných jejich „šperků“, měla nazpět s dopisem, že reklamaci neuznávaj!!! Nevím jak jinak ji uznat??? Pošlu vše (ČOI) obchodní inspekci, zda si ony klenottv mohou vůbec toto dovolit prodávat!!!! Vždyť již 2r. platí zákon zákazu prodej šméček a jak je jen možné, že těmto šmejdům to prochází ještě veřejně v televizi??? Výše se přikláním k názoru p. 1jirka1, aby ředitel a vlastník TV Barrandov p. Jaromír Soukup zdůvodnil, proč nechává - během dne a noci, po čtyrech hodinových vysíláních na hlavním kanálu i všech vedlejších kanálech TV Barrandov - „OUŘADOVAT“ tyto šmejdy??!!!! Zákony snad platí pro všechny!!!!!"
  Zde:
  https://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-klenottvcz-261715/strankovani/5/

 • Nelly

  Jinak se připojuji, díky panu Soukupovi za debaty a svobodu projevu. ČT by si z něj měla vzít příklad.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Nelly

  Pochvala je za ony dva pořady. To, o čem píšete nikdo z nás neví, a především tomu nerozumí. Takže i kdybyste měla pravdu, díky neznalosti jsme naprosto neutrální. Pouze spekuluji: domnívám se, že sice má Soukup licenci na kanál, ale za serioznost či autentičnost reklamy zodpovídá agentura reklamní, která má na reklamy licenci. Ale opakuji, tentokrát pouze jde o domněnku a názor. Nikoliv o fakt. Hezký večer přeji.

 • *

  Včera u Jaromíra MUDr. Rath vzpomínal, jak se scházel s Babišem na Čapáku a jinde, Babiš si Rathovi stěžoval, jak musí dávat větší úplatky, než bylo zvykem... Vědí kobliháři, jakou nestvůru zvolili premiérem?!
  Jaromír Soukup LIVE, přibližně ve 29. minutě
  https://www.barrandov.tv/video/137493-jaromir-soukup-live-12-10-2018

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Proc nestvuru? Pane, kdyz podnikate, tak se v Cechistanu bez uplatku nikam nedostanete. Zruda neni jenom ten kdo uplaci, ale hlavne ten, kdo uplatek vyzaduje! Podrekl se i Schwarzenberg, ze uplacel a vsechna hovada se na neho vrhla!
  Az se budou uplatky opravdu stihat a vyvlastnovat majetky tech co uplatky berou a trestat i ty co je davaji, tak se neco muze zmenit. Zatim je to nastaveno tak, aby kdyz se nekdo chytne nemel velke problemy se z toho bez velke bolesti dostat. Rath tady smrdi na svobode uz leta a otravuje nas svymi vyblitky. Je to skandalni ukaz neschopnosti naseho soudnictvi a zakonodarstvi! To reguluje parlament a ten si ty vedlejsaky z korupce nezrusi! Je to banda korupcniku, nepracuji pro nase dobro, ale pro sebe. Uvazuji jenom jak nas okrast a ochcat!!! Zneuzivaji jim svereny urad k okradani spolecnosti uz od sametu. Komousi se se svinema neparali.

 • Dan

  Soukup je vyjimecny talent a pracant. Nechapu, kde bere cas na pripravu svych relaci, kde chrli vsechno, co nam smejdi ve verejnych mediich statu zatajuji a zalhavaji.

 • wolfram

  Pomoc, pomóóc! Kočnera zavraždí ve vězení jako Otakara Tomka! Jde jen o Kočnerovy směnky za v přepočtu 2 miliardy korun vůči slovenské nejsledovanější televizi MARKÍZA, kterou spoluvlastní předseda Světového židovského kongresu, maďarsko-americký Žid Ronald Lauder, dobře známý i desetimiliardovým podvodem s televizí NOVA v Česku, je Ronald Lauder spolumajitel CME Central European Media Enterprises) a tím budou kauza Kuciak&Kušnírová i kauza Kočner navždy zameteny pod stůl!
  Kočnerovy směnky už byly ověřeny americkou laboratoří Riley Welch LaPorte & Associates jako pravé, pocházející z roku 2000, přesto nebyl Kočner propuštěn na svobodu a dokonce je v nejhorší věznici Leopoldov a hrozí, že tam jakože "spáchá sebevraždu"!
  Kočner se bezvýznamého Kuciaka nebál, ale dvojnásobnou vraždu zorganizovali bývalý ministr vnitra a spravedlnosti JUDr. Daniel Lipšic (předseda slovenského hnutí NOVA) a "kanadsko-britský novinář", agent Nicholson na pokyn z Ameriky, aby vyřídili současně Kočnera se směnkami i Ficovu vládu!
  Věznice Leopoldov byla v 50. letech 20. století nejhorším z vězeňských zařízení v komunistickém Československu a často byla označována za zařízení likvidační.