Přineseme změny, o kterých se Pražanům ani nezdálo, ohlásili Piráti, Praha sobě a partička kolem europoslance Pospíšila.

 

A svěží europejský vánek zavál do vedení Prahy.

 

Kam jsi šla, drahá transparentnosti?

Aby se Pospíšil s Čižinským neušpinili, hrdě odmítli funkce. Pospíšilovi úplně prý stačí půl miliónu měsíčně jako plat s příplatky europoslance, Čižinskému 100 tisíc plat poslance a navíc: prý funcí se nevzdají, ale nejsou v radě. Rada totiž nese zodpovědnost nejen politickou, ale i trestně právní. A dva lídři se vykroutili - jsou a nejsou v radě: v případě trestně právní nejsou, ale směrem k voličům jakoby jsou.

Ti hlavní dva totiž nic podpepisovat nebudou, zatímco jejich "političtí podřízení" ano, pouze si tito dva nechají platy poslance, potažmo europoslance.

A Piráti?

ještě nikdy nebylo, aby byl každý uvolněný a dostával peníze. Dokonce je uvolněný i předseda výboru! Takže kam jsi šla, kritiko pašalíků z Pirátů? Za Krnáčové byli tři uvolnění a najednou je jich už devět. Inu, penízky se jenom sypou a předvolební sliby šly kam?

 

Ten svěží vítr europejský je spíše z prasečáku v Letech, než z pražského magistrátu!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Vždyť Čižinský (KDU-ČSL/Trojkoalice) seděl s primátorkou Krnáčovou (ANO) v koalici na magistrátu už minulé volební období 2014-18, Pražácí si asi vůbec nevšimli. Ani si voliči nevšimli, že městská rada toho příliš neudělala?
  V minulém volebním období si klony strany Lidové říkaly "Trojkoalice pro Pražany" (KDU-ČSL, STAROSTOVÉ, SZ), v tomto volebním období se přejmenovaly na "Spojené síly pro Prahu" (TOP09 a STAROSTOVÉ) a "Praha sobě" (KDU-ČSL). Nestačili nám Lidovci 1.0 s panem Hermanem ani lidovci 2.0 pod krycím názvem TOP09.

 • *

  "Co si od lidovecko-lidovecké pražské koalice mohou Pražané slibovat nebo očekávat? Skeptici, kteří mají historickou zkušenost s Lidovci, by mohli říct, že jako obvykle, cokoliv."
  Petr Trombik: Další lidovecký klon pro Pražskou kavárnu. Praha sobě co?
  http://www.ceskenovinky1.eu/domains/ceskenovinky1.eu/2018/02/26/petr-trombik-dalsi-lidovecky-klon-pro-prazskou-kavarnu-praha-sobe-co/

 • *

  Korýtko Jiřince Pospíšilové v Bruseli jí pomalu končí, volby do EP budou v květnu. :-)

 • Jan Šefl

  Dobrý den, na fb Jakuba Michálka jsem se dočetl, že máte do 4 let v plánu začít s výstavbou metra D. Zajímá mě, jestli je výstavba naplánována podle projektu, který vznikl bez výběrového řízení a architektonické soutěže, nebo se budete snažit aby vše proběhlo, jak by u veřejných zakázek mělo být zvykem? viz Metro D jinak a lépe

 • Toník

  V odpovědi na: Jan Šefl

  Zajímavá připomínka

 • Dan

  Pospisil zase u koryta. Jako ministr spravedlnosti se tak 'osvedcil', ze je zase dokonce v Praze u koryta!
  Na co ten sahnul to zkur.il. Stav naseho soudnictvi, chaos v zakonech, nevymahatelnost prava, kauza Fakulty prav v Plzni, vyrabejici rychlokvasky a sabotovani vysetrovani, unik odpovednych bez postihu. Da se libovolne pokracovat. Asi ho tam ale otrebuji, ma styky a vi kde cerpat.
  Je to vysmech verejnosti a Prazakum.

 • Dan

  Na fotce - 'smejdi jenom sobe'!