Bohužel ta bezcharakterní spodina bonzáků a práskačů nás donutí, aby nakonec měl Babiš stejně hlasů, jak Orbán. A to i přesto...

 

Ale od začátku: dotace jsou svinstvo. Svinstvo všech svinstev. Pokud koupím brambory za pět korun a zemědělec je vyrobí za sedm, měl bych přes dotace doplatit dvě koruny. Bohužel bez dotací by nás to stálo 7 korun, s dotacemi nás to stojí deset. Divné počty?

NE, TY TŘI KORUNY POŽEROU DOTAČNÍ EXPERTI! A PŘEROZDĚLOVAČI

A to jsou úředníci, vyšetřovatelé, dotační police, razítkovači, schvalovači, bankéři, bankovní úředníci a můžeme pokračovat.

A o co jde?

Že to bolševické přerozdělování nejvíce obhajují bojovníci proti bolševikům a komunistům jako Kalouskova pěchota, Piráti Bartošové a jeho svazáci a můžeme připojit všechny práskače eurosvazáky, o kterých víte včetně KDU-ČSL (pozor, bez slušného hejtmana Čunka).

 

Klip je nazván "Babišovy dotace", ale toto svinstvo dělá každý,

kdo dotace podporuje

zastánci Evropské unie!

 

A zde to přiznal Baroš, že je trojnásobný bonzák, i kdyby ostatním  měly i  kobyly chcípnout.

Ať odejde Babiš jako premiér, nebo ať Agrofert (ale ostatní ne) nedostane ani korunu. Když ho neporazíme ve volbách, dokopeme ho k tomu s cizáckými hordami, protože v EU je dost hlasů, které Babiše za nepodepsání smlouvy i migraci nenávidí, prakticky oznámil Bartoš.

Na čtyři místa jsem zaslal dopisy a pozval cizáky...

 

Ale přitom je jasně vidět, že je to zoufalá snaha za pomoci cizáků ( v naší historii to není poprvé) svrhnout legální vládu.

A o co jde, že se "jakoby" Babiše zastáváme i my?

Přece bez ANO je ve sněmovně dost hlasů, aby dotace cílené na Agrofert zablokovali!

Ale o to jim nejde, chtějí pouze svrhnout Babiše!

 

Za Husáka byla totalita, ale lidé drželi spolu a SSSR jsme nenáviděli všichni. Dnes se Pirát Antifa Bartoš spojí i s jedenáctým pohlavím dredové generace, aby se dostali k moci jako eurosvazáci! Protože volbami a demokracií vítězství nedosáhnou!

Hnus, hnůj a hnus. A pak že Bartoš není totalitní a nebezpečná Antifa, jak se pořád vykrucuje. A tento hnůj je pod záštitou Evropské unie a Člověka v tísni!

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Soucasny hon na Babise posiluje. Je organizovan zvenci a cilem je, Babise vymenit za kyvala. Udelat z Ceska 100% poslusneho vazala USraele a globalistu. Musi tam mit premiera, ktery jim na vsechno kyvne jako Sobotka a pracuje pouze v jejich zajmu a k jejich prospechu. Nase zajmy je nezajimaji.
  EP je rovnez rizen globalisty usilujici o NWO a podporujicich migraci do Evropy. Jsme ve sparach fasisticke organizace EU, zizene zvenci.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  A kdy vám dojde, že bez Babišů, Kellnerů, Chreneků, Bakalů by vám bylo líp? Vy zapláčete, až se jednou proberete.

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - *

  Vsak vy si ten NWO USraele vychutnate az vyhrajete a odstranite Babise. Kdyz to neslo Majdanem zavolali jste si na pomoc EU. Pak si rekneme, kdy nam bylo lip! Nasim nebezpecim nejsou jenom oligarchove, ale zahranicni korporace, kterym nasi zradci vse nejlepsi prodali a ktere nas ted vysavaji pomoci EU. Babis je mensi zlo nez lide jako Sobotka, Pirati, ODS, CSSD a jini, derouci se k moci. Je pracovity a inteligentni, ostatni ubozaci mu nesahaji ani po kolena.

  Krátká URL:
 • Návštěvník - Jan

  Tenhle indian Bartos s copanky se drive uchazel o funkci u BABISE v ANO! Jde jim jenom o moc, tem smejdum! Babis ma jeste jeho SMSku!