Jak vás Česká televize donutí, co si máte myslet a ještě uvěříte, že jste na to přišli sami? Zatímco propaganda lepšolidí z kavárny v Čt útočí stylem, že oni jsou lilium kdežto my údajně tvrdíme, že se dá rakovina "vykadit", vše je úplně, ale úplně jinak. A my vám ukážeme na autentické zprávě, jak.

 

 Ukázka, jak zprávou dokáže Čt ze Zemana udělat blbečka, z Ruska šmejdy, a RRTV ji nepotrestá, protože základní fakta jsou pravdivá. Jenom odkloní konec zprávy na Rusko, že si to jako máte domyslet, kdo je ten zlý. A ten zlý je kdo? Logicky ze stylu zprávy Zeman a Rusko!

 

Je to vyšší forma dezinformace, že ani netušíte, jak s vámi Česká televize mává a manipuluje.

 Dnes takto pracuje celý mainstream a pokud je nechytíte za pazoury, smějí se vám do očí! Rosí, Moravec a spol...

 

Pozorně čtěte: co si pod tou zprávou České televize vybavíte? Autentická slova v Čt:

Zetor bude propouštět, většina jich má skončit do konce března. Důvodem jsou podle firmy ekonomické potíže. České televizi to dnes jako první potvrdili odboráři, oznámil Kubala.

Veroniko, firma měla slíbeno třeba tisíce traktorů do Ruska, proč tedy teď propouští?

Firma se s potížemi potýkala od začátku roku a to i přesto, že má příslib s Ruskem dohodnutou dodávku 6000 sad na příští čtyři roky. Dohodu podepsali při podnikatelské návštěvě českého prezidenta Zemana v Rusku. Podle vedení se dál s touto zakázkou počítá a podle odborářů si však zaměstnanci najdou velmi rychle práci a to i proto, že se v listopadu pohybovala míra nezaměstnanosti v regionu na 4,1%. Navíc odborářům telefonovali celý den personalisté.  Výpověď poběží od února atd….

Konec zprávy. Proč místo Ruska tam neuvedou hlavní důvod příčinu krachu? Protože takto to vypadá, že ten Rus a ten Zeman...

 

 I i další "Deník N", jehož součástí (slovenskou) je antiruská fanatička Petra Procházková, která zplodila dítě s Čečencem, a stálý host České televize, se odkazuje na Rusko.

 

Zetor dodá tisíce traktorů do Ruska, hlásil Zeman před rokem. Teď firma propouští dvě pětiny lidí

Napsali dokonce v nadpisu Tvrdoň a Vodrážka

 

Je prostě důležité, aby si lidé dali podvědomě do souvislosti Rusko, špínu, Zemana a zářný západ. Zakázka pro Rusko platí a běží, a s propouštěním to nemá absolutně nic společného. Ale ten hlavní důvod se dá jenom náznakem,  všude se zdůrazní Rusko a krach Zetoru! A hned lidé "jakoby pochopí", že ten šmejd je Rusko a Zeman.

 

Za to svinstvo by měly padat hlavy. Měly, ale nepadnou!

Pouze lepšolidi z kavárny se smějí! Zase z lidí udělali blbce!

 

 A jaká je skutečná příčina?

Zetor Tractors podobně jako automobilky čelí vysokým požadavkům na investice kvůli nařízenému snižování emisí, ale také zlepšování bezpečnosti.

„Složitá situace nastala počátkem roku 2018, kdy vešla v platnost nová legislativa, která stanovuje přísná pravidla pro stroje zejména v oblasti bezpečnosti,“ vysvětluje firma. Všechny modelové řady traktorů Zetor však stihla modernizovat až letos v srpnu. Po letech zisku tak brněnský výrobce letos čeká ztrátu. Výrobci musejí dál investovat. Od roku 2019 postupně přichází v platnost  další emisní stupeň „stage V“, výdaje však už nebudou tak enormní, normy se týkají měření a monitorování výfukových plynů a jsou tak spíše o čidlech.

Od ledna 2018 začaly také platit nové bezpečnostní předpisy, kvůli kterým musel výrobce vylepšit brzdy, různé senzory, vizualizaci ovládacích prvků, barevnost, panoramatická zrcátka a jiná zařízení. Další změny legislativa naplánovala na rok 2019 a 2020.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/zetor-problemy-vyroba-autoprumysl-d65-/ekoakcie.aspx?c=A181218_101738_ekoakcie_fih

 

Takže co to má společného s Ruskem? Naprosto nic. Ale lidé se chytili. Toto podprahové spojení evokuje pocit, že za to může blbý Zeman, proradné Rusko a hloupost našich podnikatelů, že ještě Rusku věří. A zde máte i důkaz na Facebooku, že lidé na ty šmejdy naskočili a je práce to vysvětlit.

 

Nadpisy na Facebooku zironizují, pak jeden píše, že naše traktory nechtějí a druhý natvrdo, že Zeman lhal. A takto se to příspěvky na zesměšnění obchodu s Ruskem na Facebooku jenom hemží. Samozřejmě se Česká televize směje: přece žádný kodex neporušila, takže stížnost na RRTV je bezpředmětná. A že si lidé naběhli...?

Já však tvrdím, že je to napřesdržku.

 

 

Takže hezké vánoce vám přejí šmejdi.

Pardon, lepšolidi z kaváren Havlů a Sorosů.

 

Odpovíte upřímně? Je to anonymní. Znáte propracované metody dezinformací České televize a dalších médií, nebo jste tyto podvody zjistili také poprvé až nyní? Na Facebooku je to jasné, oni to netuší. A ještě se smějí, jak je Zeman blbý a jeho voliči také.

 

ANKETA DEZINFORMACE

Veřejnoprávní televize v době pandemie

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Na Facebooku se rozeběhla debata, zda máme právo kritizovat Českou televizi, když tam zapomenou něco ve zprávách oznámit. Divné, že s rozpočtem přes šest miliard tam zrovinka neřeknou to nejdůležitější, zatímco nám kontrolují každé slovo a Rosí na Newsroom 24 pak každou odchylku nazývá dezinformací. Ne, pane Rosí a vážená kavárno lepšolidí, my nemáme kontrolory a revizory za 6 miliard z povinných dávek všech občanů. My si to kontrolujeme sami. Ale snažíme se psát poctivě. Vy také?

  Krátká URL:
 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Vlastně, nejen že máme právo, ale dokonce povinnost. My jsme akcionáři - koncesionáři.

 • Dan

  Nejsou za tim sankce USA na Rusko? Ty duvody co uvadite nestaci, aby se propoustelo. Rusko uz krmi Afriku a Amis pres vazala Cesko ho chteji v rozvoji mechanizace brzdit! Rusove ten problem resi tak ze reknou chces kseft, tak postav fabriku u nas! Nevim, zda Zetor tam fabriku uz ma?

 • V odpovědi na: Dan

  Výroční zpráva u poklesu (ověřená auditem) uvádí: Důvodem klesajících prodejů je podle výroční zprávy klesající zájem o stroje s výkonem od 80 do 150 koní. "Tento segment v roce 2017 zaznamenal v Evropě propad v celkových prodejích téměř o šest procent. I proto považujeme za úspěch, že se tržby a prodeje udržely na hodnotách z roku 2016, že společnost již osmým rokem hospodařila s kladným výsledkem a objem nákladů na výzkum a vývoj si udržel hodnoty předchozích let," uvedlo vedení Zetoru ve výroční zprávě. Takže zatím není důvod nevěřit, nikde se nic ani skrytě neobjevilo. A my musíme vycházet z výročních zpráv a následné trajektorie, která tomu odpovídá. Společně s obrovskými náklady na emise a bezpečnost, která je nesmyslná, když nikdo nikdy třeba brzdy u Zetoru nezpochybnil. A to píší i Němci a nadávají, že některá opatření jsou na palici a přitom drahá i u aut. Takže třeba někdo na něco příjde, ale jak píši, důvod a trajektorie tomu napovídá a víc nejsem schopen bez důkazu potvrdit. Hezký večer přeji.

 • Dan

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Mate pravdu v tom, ze pro ruske ohromne lany je asi 150 PS malo, je malo i pro celiny v Cesku, mozna tak ve Svycarsku, ale tam uz maji trh obsazeny jini. Drive jsem cetl, ze Zetor chtel koupit Renault. Skoda, ma to tradici a mohly se stavet i obri traktory co jezdi i u nas v Cesku.

 • *

  Šťastné a veselé Vánoce! Zetor znárodnit, je to strategické strojírenské odvětví.

 • rokos

  V odpovědi na: *

  Tak znárodňovat by se vám chtělo, bolševici zapráskaní......veselé Vánoce.