Fantasmagorie, která už se asi skutečně bude muset řešit. Lidsky, nakopnutím někam. Všimli jste si záhady? Soudruzi vedoucí tajných služeb žasnou nad Zemanem, že nic nechápe, když oni sami nic nevědí. A neprozradí to prezidentovi, protože je to tak tajné, že si to tají i sami mezi sebou.

 

„Tito dva lidé, tedy Koudelka a Navrátil, ohrozili vážným způsobem ekonomické zájmy České republiky,“ řekl Zeman v TV Barrandov. "Navrátil odkazuje na Koudelku a ten nic neví, tak odkazuje na Navrátila".

 

Idiotkracie?

A aby té komedie nebylo dost, všimněte si ještě (a to není vtip) záhadné kombinace. Naši Velcí vůdci jako Kalousek, Bartošek, Pospíšil, Štětina, Peksa, Maláčová a další nechápou prezidenta Zemana. Lidé zase nechápou naše Velké vůdce a tak mizí na smětiště dějin, ale chápou Zemana.

 

A protože lidé chápou v mezinárodních otázkách prezidenta Zemana, ale nechápou slepé fanatické Velké vůdce,

navíc se smějí NovičokuHuawei jak za bolševika Rádiu Jerevan,

tak jsou dementní, staří, blbí a zaostalí, jak tvrdí Hrušínský z Jezerky na dotacích, či Aňa Geislerová.

 

A nyní vážně (byť ta úvodní komedie je bohužel děsivě komická): že se musí stále dělat prověrky zneužití dat včetně Huawei o tom žádná. Prostě je to nutnost a zde naprostý souhlas. Ale aby všichni občané České republiky, dokonce celého světa věděli, jak zneužívají data USA, od přihlašování Windows, přes Google a Facebook a toto zneužívání v USA předloženo s jasnými důkazy, přesto naše BIS a komická NÚKIP mlčí, sveřepě mlčí a nechá si tady v našich datech rejdit americkou CIA jak ji napadne? A to je v pohodě, přestože Němci tajné služby USA z Německa za to vyrazili.

Ale stačí jakási prapodivná tržní válka mezi výrobci USA a Číny a naše tajné služby dělají z občanů České republiky rukojmí ?

 

Pokud nás toto svinstvo tajných komediálních služeb poškodí jak naznačil prezident Zeman nemaje důkazu a bez předložení důkazu,

všichni, kdo se na tom podílejí, měli by být souzeni za skutečnou vlastizradu.

My občané máme právo vědět (v základních obrysech) jaké nebezpečí nám hrozí a kde se ukrývá. Kecy, že by mohlo být, kdyby bylo tak by jaksi bylo si mohou naložit do záchodků organizace CIA, ale nemají právo nás, občany České republiky tímto zesměšňováním a vlastizradou v prospěch cizí mocnosti urážet! Nepatříme pod správu Bílého domu! Ani Adolfa Hitlera! Jsme Česká republika!

 

Vím, že nic nevím, ale vím to jistě

Podle Peksy nemůže být hrozba spojená s Huawei, vůči níž BIS i NÚKIB varovaly, vymyšlená, a proto byla jejich varování správná. „Povinností BIS a NÚKIB je hlídat bezpečnost ČR a pokud vidíme takovou hrozbu, která nemůže být vymyšlená, nevidím důvod, proč by nereagovaly. Pokud je prezident vyzývá, aby to nedělaly, (to je vtip, nebo sprosté, zákeřné překroucení?) je to hodně v rozporu s tím, co by prezident měl dělat,“ řekl Mikuláš Peksa. Za práci zpravodajských služeb se ve svém stručném vyjádření postavili i ministři životního prostřední Richard Brabec či práce Jana Maláčová (ČSSD). Práci BIS prý oba věří.

Jenomže víra patří do kostela, zatímco pan prezident chce pouze DŮKAZY!

 

A ty jsou kde? Odpovězte si sami. Ale naši vůdci věří.

VĚŘÍ!

A VĚŘÍ!

P.S. V roce 1939 také část vůdců věřila Francii, Anglii...

 A když se podíváme na další důkaz, v jakou agentománii se překlopila americká CIA ve vnitrostátní propagandě USA, zaplést se znamená znevěrohodnit sama sebe! My potřebujeme tajné služby hrdé a svéprávné hlídající nás ze všech stran a nikoliv poskoky cizích mocností: jednou sovětskou, podruhé americkou. Ne, my musíme vybudouvat naše české!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Vlastimil Nowak

  Samozřejmě, že Zeman jen bábolí nesmysly. Nikdo z české strany žádné ekonomické zájmy neohrozil. Ba přesně naopak. Prvotním ekonomickým zájmem ČR musí být, aby Číňani nekradli duševní vlastnictví občanů a firem ČR. Jak potom můžeme konkurovat Číně, když pokud něco vymyslíme, tak Číňam to ukradne? To je potom ohrožení ekonomických zájmů!!!
  A jestli velvyslanec Číny otevřeně lže do médií, tak měl okamžitě dostat padáka. Takže Číňani i Zeman ať raději drží ústa.
  Čína pro ČR není žádný ekonomický přínos. Zeman vykřikoval o miliardových investicích a realizovala se vždy sotva pětina nebo nic. A vůbec ty investice zahraničního kapitálu jsou nežádoucí, protože potom zisky samozřejmě odcházejí do zahrraničí. Zeman to tak děla celou dobu jeho politické kariéry, že zaprodával ČR zahraničnímu kapitálu, stejně jako jeho glůbální soukmenovec Václav Klaus,který nechal o 250% podhodnott českou korunu, aby se ten výrobní potenciál ČR dobře prodával za levňocha do zahraničí. Oba stejní vlastizrádci.

 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nekecejte kraviny, pane ABCDEFGH OpusiNowaku: Čína už je daleko před USA včetně vynálezů. Dnes kopírujeme my a USA včetně Francie od Číny a Koreje. V Sillicon byla polovina Číňanů a ti se vrátili zpět. Čína už je nejsilnější ekonomika světa a to nejenom počtem lidí a tun zboží. Ve všech ukazatelích. V USA je bída a černoši. Stejně jako my neměli kapitál po roce 1989, tak nám nic jiného nezbylo. Ale měli jsme po roce 2000 jako Orbán zavést korporátní daň a to odmítl hnůj Sobotka a jeho parta! Místo toho v době prosperity nasekal největší dluh a měl jít do kriminálu. Pitomé tabulky, které vydával a vy to kopírujete si může strčit do pryč! Jediný výpočet je porovnání HDP + zadlužení a to ten šmejd nechtěl zveřejnit. To se muselo vždy dohledat u ČNB. Tak zase neopruzujte!

 • *

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Zeman v Číně pomáhá hlavně Kellnerovu byznysu s místními oligarchy, říká sinolog (17. května 2017)
  Prezident se v Pekingu setkal s Putinem, v Nankingu s místními čínskými oligarchy těsně spjatými s PPF a HomeCreditem (společnost Suning) a v Šanghaji s CEFC. Všechna tato setkání zapadají do širšího rámce podpory státně oligarchického kapitalismu.
  V Číně přispěje účast jediného prezidenta státu EU ke gloriole Si Ťin-pchinga před 19. sjezdem. Pro PPF a HomeCredit je součástí politického rituálu, který jim zajišťuje politickou podporu v jejich výnosném podnikání v Číně.
  Obměna Politbyra na 19. sjezdu dále prohloubí politiku Pásu a stezky jako politickou prioritu dominantního vůdce Si Ťin-pchinga. Jejím hlavním cílem v Evropě je podkopat euroatlantickou alianci a získat nejprve východní a posléze západní Evropu pro čínské pojetí globalizace jakožto politického, spíše než ekonomického procesu pod čínským vedením.
  Iniciativy Pás a Stezka

  „Pás“ a „Stezka“ jsou dvě významné iniciativy Číny za účelem prohloubení reforem a otevírání se světu a rozvinutí diplomacie ve vztahu k sousedům.
  //www.lidovky.cz/domov/zeman-v-cine-pomaha-hlavne-kellnerovu-byznysu-s-mistnimi-oligarchy-rika-sinolog.A170517_105728_ln_zahranici_ELE

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Podkopat NATO hedvabnou stezkou? Vam asi hrabe! Cina se na nas muze vykaslat, jsme bezvyznamni pro ne. Kazdy ze statu Evropy si poklada za cest se dostat do kseftu s Cinou, vy hlupaku! Tam je trh, pracovni sily, kapital. Svycarsko uz vytvorilo bezcelni unii. Jenom ceska hovada stale blekotaji o Tibetu a Ujgurech a demokracii.

 • Dan

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Jste vymyty CT. USA obsadily v tichu frekvencni pasma pro 5 G site, nikdo z vazalu se neozval! Jedine nevazal cinsky ostre protestoval. Prisla odplata zatceni sefky Huaweie v Kanade a rozjeti kampane proti Huawei i u vsech vazalu. Cilem je poskodit Cinany obchodne tvrzenimi, ktera nejsou nicim podlozena. Jako v pripade Ruska. A vsichni ritolezci USA v cele s Ceskou republikou okamzite papouskuji podle not z USA.
  Vy jste taky jeden z tech hlupaku co jim veri. USA v podlosti a prolhanosti jsou nedostizitelne.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Dane, tys od podzima neviděl Kellnerovu televizní reklamu "O2 vám nabízí Internet 5G", což běží na frekvenci 3,7 GHz? Podle Světové zdravotnické organizace by elektromagnetické záření nemělo překročit 3 GHz.

  A zdraví nebezpečnou frekvenci jim prodal státní úřad Český telekomunikační úřad, předseda Jaromír Novák............... Prasata.
  "Český telekomunikační úřad (ČTÚ) oznámil, že práva k využívání rádiových kmitočtů v pásmu 3600 – 3800 MHz pro vysokorychlostní datové sítě si vedle O2 a Vodafonu vydražili ještě dva nováčci: Nordic Telecom 5G a PODA."

 • 007

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Duševní vlastnictví je starost těch firem, které už s Čínou spolupracují a používají jejich technologie třeba 10 let. Určitě ví, co dělají, a nebojí se toho, zato vy o tom víte kulové, akorát lžete a plácáte nesmysly. S Čínou západ běžně obchoduje, je to obří trh a jenom ideologický nedouk a typický presstitut by toho nevyužil. Dále investice v Číně zaberou delší čas, není to na zavolání. Tvrdit, že s Čínou vlastně teď moc neobchodujeme, takže je to zbytečné, je právě důkaz vaší neznalosti a stupidity. Kdybyste o tom něco věděl, tak byste tohle nikdy nenapsal.

 • *

  Si Ťin-pching je tak naivní.

 • *

  Miloš Zeman nejezdí do Číny podporovat čínské komunisty, ale společně s oligarchy podvracet čínské společenské a státní řízení, aby v Číně nastolili korporátní fašismus, jako to Zeman s Havlem udělali na podzim 1989 v Česku.

  Já se divím, že čínští komunisté jsou tak naivní hlupáčci.

  Miloš Zeman 25. listopadu 1989 na Letné po boku Václava Havla, kde lhal 750 tisícům demonstrantů, aby se s Havlem dostali k moci! Později dokonce Zeman sám přiznal, že si čísla vymyslel, aby připoutal pozornost.

  Zeman huláká na Letné (asi pod vlivem alkoholu): "V podílu vysokoškolsky vzdělaného obyvatelstva nás předstihuje i Nepál se 7 %." "Spadem škodlivin na kilometr čtverečný za rok jsme bezkonkurenčně na prvním místě v Evropě s 25 tunami, pro srovnání u Švédska je to půl tuny." "Podíl devastovaného území Československa je 32 % z celé plochy, což je opět první místo v Evropě." "V oblasti technického
  rozvoje jsme na úrovni Alžírska a Peru, hluboko pod Portugalskem."
  A demonstranti: "Hanba! Hanba!" "Kdo za to může? Kdo za to může?"
  :-(((((((((((((((
  Miloš Zeman - projev na letenské pláni 1989
  https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc