Začalo to divadlem kolem schvalování "uprchlíků", špínou kolem výkazů EET a nyní to jde v rychlém sledu. Buď víte sám Babiši, že jste prohrál a sázíte na kartu, že plížením plazením vstříc EU k Vám bude excelence Brusel tolerantní, nebo jste zešílel.

 

Lidé Vám odpustili STB, kdy Vaše členství nebylo apriori účelové, lidé ještě odpustili Čapí hnízdo, pro které to byla prkotina, dokonce lidem nevadilo, že jste Slovák, ale špínu a podrazy vůči českému národu už ne!

 

Vlastně to už začalo fraškou s novičokem

pak zmatečné hlasování o uprchlících

pak fraška Huawei

pak fraška BIS

následovalo odmítnutí redukovat politické neziskovky

následovalo schválení cenzury

podpora samozvaného vůdce Venezuely - návrat ČR k totalitě

lži o rozpočtu

 

A nyní do očí bijící hospodaření České televize, naprosto skandální zpravodajské a publicistické pořady přihrávající všem, kdo adorují Evropskou unii od Pirátů k TOP 09, od dredů Antify Bartošů po extrémisty Kalousky...

 

Mázání díky ministru vnitra. A důvod například? I toto škodí?

To by si ani bolševik nedovolil, pokud to nebylo proti němu!

SVOBODA SLOVA

 

 A děláte si jako Slovák z občanů České republiky legraci?

 

Jsme Vám k smíchu?
TOTO UŽ SE PŘEJÍT NEDÁ

 

Ne, toto už tolerovat nelze a nastává nulová tolerance těch, kteří k Vám přivírali oči, protože další jsou probruselstí lokajové, čekající, co se přisype ze stolu. A na to jsou Češi hákliví! Politická mapa se začne měnit a hospodaření další měsíce nám bude hrát do ruky.

Jste lhář a i tolerance má své limity!

 Petr Pokorný

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Babis se rozhodnul a s nim i ANO. Zustat naprostym ritolezcem USA a EU.
  Taky ja jsem se rozhodnul, Babis musi skoncit, volim SPD. To je jedina strana, hajici nase zajmy jako zeme i obcanu. Babis nas vede na krchov, protoze priste odsouhlasi u nas i US radar i US rachejtle. USA pak zase spusti nejakou zarucenou lez, ktere se rika operace pod falesnou vlajkou a napadne Rusko. To se bude branit a znici Evropu. Nebude mit slitovani s pokryteckymi a rusofobnimi smejdy vsude v Evrope, kteri mu na povel USA jenom skodi sankcemi, vykazuji diplomaty za Skripala a neustale z Ruska delaji zloducha!!!
  Americane bude za louzi prihlizet jak Evropa shori. Jako vzdy valci mimo sve uzemi!!!

  Krátká URL:
 • Dan

  Domnivam se, ze Babis nas obcany neustale klame a vymenuje za svou beztrestnost. To se uz musi skoncit a taky to nekonecne badani policie a soudu nad Capim hnizdem!!!

 • Vlastimil Nowak

  To bude určitě jen nějaká kampaň proti Babišovi, pane ********. Nebo už jste otevřel oči. Pochybuji. :)
  To byste jinak nemazal příspěvky jako KOMANDO!

 • Ten, co to cáluje

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Pokud jste blb tak jinak nejde. Opus nepochopil rozdíl mezi názorem a nadávkou.

 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Vážený pane, jistě jste si všiml, že jsou zde názory i ostře nesouhlasné. Vy však se chováte jako manipulátor a pouze provokujete vůči majiteli webu, vkládáte nesmyslné, nikdy v souvislosti nevyřčené, nebo vytržené z kontextu věty a proti tomu není jiná obrana, než smazat. Vy neoponujete, ale dehonestujete. Vkládejte někdy svůj osobní názor a nebudete si muset ztěžovat. Předložte vlastní verzi a máte pokoj. My nemáme tolik peněz, aby zde byl někdo 24 hodin denně a stále vyvracel Vaše lži. A nemáme ani dotace jako Česká televize!

 • novota

  Socani a bureš eto pizděcy... podle primy je uznání opozičního kandidáta za presidenta venezuely neplatné.... a v lihovém domě trollové vyskakují z pivniho patra vzteky...:p

 • Ten pán, zneužívající anonymity pod různými jmény od Opuse po Nowaka si plete pojem a průjem. Václav Klaus mladší ( i já) podporujme trest za zneužívání a mazání. Ale nepochopil, že je rozdíl mezi sociálními sítěmi a mezi webem. Sociální síť je k výměně názorů jako silnice a nikdo nemá právo jeden názor vypustit. Stejně jako na ulici nikdo nesmí mít právo jako za totality trestat jeden názor z pozice síly. Zatímco naopak v obchodě nesmím řvát na prodavačku, či majitele obchodu a vyvede mě policie, pokud tak učiním, stejně tak z počítače a jeho úschovy, která je veřejnosti k nahlédnutí prostě někoho vyhnat lze. Sociální sítě jsou veřejný prostor, protože to je pohyb nula jedniček, neboli názorů mezi počítači. A na facebooku cenzor blokuje veřejný prostor, který spravuje jako silnici soukromá osoba za úplatu (reklamu). Pouze v okamžiku, kdy na počítač někdo vloží a veřejnost uvidí třeba reklamu na zabíjení, či něco podobného (opět stejně jako v obchodě) budu shánět nájemného vraha, smí tam policie vstoupit. A o nic víc nejde!

 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Asi je čas o tom napsat analýzu či jakousi definici, protože se zdá, že i část ČSSD, Top 09 a KDU-ČSL to nechápe. Prostě mozečky jim to též neberou. Václav Klaus mladší je přemýšlením o level výš.

 • wolfram

  Poslanec SPD Jan Hrnčíř o hospodaření České televize: vyvádění milionů přes soukromé produkční firmy a PR agentury! Zatajování smluv a odměn!
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Je-to-tady-Poslanec-pro-PL-konkretne-uvedl-jake-prusvihy-kolem-CT-se-nyni-resi-Zatajovani-smluv-a-odmen-Vyvadeni-milionu-dvema-PR-agenturam-569410
  Prásk. Okamura bez okolků zaútočil na miliardáře Kellnera
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prask-Okamura-bez-okolku-zautocil-na-miliardare-Kellnera-305474

  Až ČT dojde finanční rezerva vytvořená předchozím vedením, bude se propadat do mnohamilionové ztráty. V kuloárech se šeptá, že na tento okamžik čeká mocná finanční skupina PPF oligarchy Petra Kellnera, ktera by rády ČT privatizovala, a to nejen kvůli lukrativním pozemkům, kterými ČT zatím disponuje na Kavčích horách.
  Generální ředitel České televize Petr Dvořák je dlouholetý zaměstnanec kleptooligarchy Petra Kellnera a jeho PPF. Petr Dvořák od roku 1993 působil v orgánech mnoha dceřiných firem PPF. Po vstupu PPF do televize Nova v létě 2002 Kellner jmenoval Petra Dvořáka jednatelem televize Nova, pak i generálním ředitelem televize Nova, kde Dvořák setrval i poté, co Kellner v roce 2004 prodal TV Nova prezidentovi Světového židovského kongresu Ronaldu Lauderovi z USA (americké CME).
  Petr Dvořák byl znám jako tvrdý vyjednávač a Kellnerova pravá ruka. Dvořákův vstup na post ředitele ČT zařizoval Jiří Šmejc z PPF a lobista PPF Jaroslav Berka. Výměna Janečka za Dvořáka byl dlouhodobý plán, jak klepto-oligarchové ovládnou všechna média. Kdo ovládá média, ovládá stát.
  Petr Kellner – nejbohatší "Ćech", chazarský Žid s osobním majetkem 310 miliard Kč čili 15 miliard $ Kellner ukradl v 90. letech státu Českou pojišťovnu s pomocí ministra ODS Kočárníka a premiéra ODS Klause, provozuje lichvu HomeCredit v Česku, Rusku a Číně, vlastní banku AirBank, O2 Czech Republic /dřívější Český Telecom/ a O2 Slovakia, Cetin, Telenor, ČD Telematika, mýtný systém SkyToll a CzechToll, vlastní Škodu Transportation Plzeň /dřívější Škoda Plzeň/, halu O2 arena v Praze, v roce 2018 Kellner koupil největší bulharskou televizi Nova. Chazaři jsou středoasijský kočovný národ, geneticky blízký Tatarům a Turkům.
  https://www.novinite.com/media/images/2018-02/photo_verybig_188060.jpg

 • Cheguevara11

  Hnisavý vřed Babiš a jeho ČT. Musíme Babiše podpořit, v jeho boji za zachování havloidů v ČT. Nesmíme ho v tom nechat samotného, koblihy sebou a můžete vzít i štěňátka. Pokud to nepomůže a chtěli by opravdu kontrolovat účetnictví ČT pak je poslední záchrana, že se starý oligarcha, privatizační grázl a Bruselská hnída rozbrečí jako vysloužilá kurtizána. To snad zabere. ČT nedáme a podpoříme v její ochraně Babiše, držíme spolu! Havloid a oligarcha byla vždycky dobrá parta!