„Už tu nejde o úvahy, kam patříme. Jde o vystoupení vrchního velitele ozbrojených sil, jímž zpochybnil zahraničněpolitické a bezpečnostní ukotvení České republiky jako spojence,“ uvedl Fischer v tiskovém prohlášení.

 

A prezident Zeman se z toho asi zhroutil, protože jinak si ty zhovadilosti o Venezuele z úst Zemana nelze vysvětlit. Prý podle Ústavy Venezuely má právo většinový parlament prezidenta odvolat. A protože měl většinu, prý Madura odvolal a náš prezident ho už jako prezidenta nebere. A dále naznačil, že ta většina, co nemá ráda Madura, prý nemá většinu, protože ji má Maduro a tudíž zmanipuloval volby pro sebe.

Jak se to dá technicky zvládnout? Jak je možné, že nezmanipuloval volby do parlamentu? To už nebylo vysvětleno. Zato začal tvrdit, že je ve Venezuele děsivá inflace. A pan ekonom Zeman byl překvapen, když ho ředitel Soukup upozornil, že je to sice pravda o hrozivé inflaci Venezuely, ale že to je zásluhou sankcí, které USA uplatňují na každého, kdo se jim nelíbí.

 

Můžeme dodat, že sankce, vyhrožování a embarga jsou především na státy, které mají ropu a zlato a Venezuela jimi oplývá vskutku nadmíru. Dokonce má ropu nejkvalitnější a tu drzost prostě USA nesnesou. Exxon Mobil, který Venezuelu okrádal na všech frontách Chávez vyrazil a USA jsou proto nepříčetné. A kombinace sankcí a blokády, stejně jako okradení o desítky miliard dolarů, stejně jako zlato ukradla Velká Británie...

Prostě prezident Zeman je v pozici střelce, který zastřelí soupeře a pak žasne, že je z toho mrtvej...

 

Pane prezidente Zemane, možná jste poprvé nadchl lepšolidi z kavárny, a možná Vás pochválí dokonce i soudně uznaný opilec Šafr z FORUM 24 včetně Drahoše,  Fischera, Evropských hodnot a České televize, ale nedovolujte si z nás, obyčejných lidí dělat blbce.

 

Diktátor z USA nemá právo svrhávat vlády, zabíjet lidi a podporovat ty, kteří se stanou jejich lokaji!

 Mimochodem, ta zoufalá situace ve Venezule je zajímavá, když tam občané mají dvakrát vyšší životní úroveň než lidé na Ukrajině. Prostě jste ulétl a měl byste se jak Madurovi, tak nám, slušným občanům za tuto podpásovou ránu omluvit.

Největší fraška skloubená s terorismem totiž je, že Venezuele USA ukradnou desítky miliard dolarů a pak jim za jednu miliardu z peněz lidí Venezuely nabídnou "humanitární pomoc". Ta pomoc je asi tak humanitární jako "humanitární bombardování" Jugoslávie. (Srbska)

A úžasné je, jak to schroustla ČTK. Ihned vydala prohlášení, které vyslovil Zeman, skromně vynechala vše, co bylo vyřčeno proti USA, desítkách miliard dolarů, blokády, sankce, a zůstalo pouze to, že tam je inflace. Ale pozor:  lidé nestudovaní sice neznají přesné paragrafové znění, ale intuitivně vytuší, co je a co není dobré! Tak to bylo po dobu věků a tak je to i dnes!

Opakuji, pane prezidente Zemane, nepokoušejte se dělat z obyčejných lidí blbce! Zatím stáli při Vás. Zatím...

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Johny

  Zatím, zatím ........ a až skončí to " zatím " tak se stane co ? ******** s Matuškou vylezou ze svých děr, vyhlásí hladovku, nebo budou neustále protestovat na Václaváku ? Mohli by také emigrovat do jejich neustále preferovaného Ruska. Tam jim bude určitě líp ........

 • Toník

  V odpovědi na: Johny

  A co lékaři? Pozdravujte v Bohnicích,

 • Dan

  Dve nejdulezitejsi zpravy:
  Zeman se zblaznil, nebo ze strachu pred impeachmentem zacal tvrdit, ze pucista, CIA agent a zednar G. ve Venezuele ma nahradit lidmi zvoleneho a podporovaneho Madura! Nebo prvni ukaz demence? Kazdopadne velka ztrata u volicu a sympatizantu. Jeho zovialita a nadnesenost nad ostatni dostala velikou trhlinu. Slunickari, kavarna a Havloidi ho ted nesou na ramenou!
  Druha zprava je zavreni portalu tadesco.cz, ktery proslul neskutecnymi fantaziemi na podporu Fulforda a jinych subverzi a fantazii, neustale tvrdicich, ze Chazari uz jsou zatceni, Seeeres ze uz je davno pod drnem, Clintonovci souzeni, atd.
  Dalsi muj dojem je ten, ze Chazari, Deep State neoslabuji, ale posilluji. Cina a Rusko uz maji dost kopancu z USA a zacnou ty bastardy izolovat i vyloucenim bezcennych $, jehoz hodnotu na 1:1 ke svyc. franku manipulacemi udrzuji (zatim jeste).
  Snahy USA Cinu a Rusko zbrzdit, rozvratit jsou mrhanim casu. USA samy se riti do obcanske valky, hospodarstvi roste je uvnitr, navenek dostanou bumerang svych cel zpatky.

 • Vlastimil Nowak

  A co má tedy s obsahem článku společného senátor Fisher?

 • Ježek

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Odpověď je pouze pro inteligentní jedince socanskej mudlo.

 • toJEfuk

  Zemi vede řidič autobusu, který je stejně schopný jako autor tohoto žvástu. Ale na vině není to, že ji vede hlupák, který dostává poselství od zesnulého Chaveze v podobě ptáčka, ale sankce. Jasně. Lidi tam nemají co žrát, Maduro žádnou podporu nemá.
  Lidi nemají

 • Toník

  V odpovědi na: toJEfuk

  Maduro podporu nemá, ale vyhrál volby a něco nám uniklo? Prozraďte.

 • wolfram

  Zeman abdikovat, Soukup na Hrad!

 • wolfram

  Názory pana Soukupa na puč ve Venezuele - velmi rozumné.
  Pan Soukup: "Každý, kdo se prohlásí prezidentem, to by se mi, chápete, nelíbilo. Třeba Kanaďané, kteří Guaidóa nejdřív uznali, teď sami vyjadřují pochybnosti. Tak uvidíme, jestli Guaidó uspořádá volby, nebo to byla z jeho strany taková léčka."
  "Venezuela je země, kde jsou největší zásoby ropy na světě. V roce 2015 byly zavedeny proti Venezuele ekonomické sankce pod vedením USA a ty zásoby jsou jim v zásadě k ničemu. Tak na té hyperinflaci a poměrně zoufalé ekonomické situaci nesou západní státy svůj díl zodpovědnosti."

  Od 39 minuty do 42 minuty: Týden s prezidentem 07.02.2019
  https://www.barrandov.tv/video/146491-tyden-s-prezidentem-7-2-2019

 • Trump už 2x zrušil návštěvu Kolumbie, bojí se?

  Narkobaronská Kolumbie prvním globálním partnerem NATO v Latinské Americe ( 27. května 2018)
  Status takzvaného globálního partnera NATO má například Irák, Japonsko, Jižní Korea či Afghánistán, ale zatím žádná země z Latinské Ameriky. Kolumbie se jím podle agentury EFE stane oficiálně ve čtvrtek 31. května 2018, kdy se kolumbijský prezident Santos v Bruselu setká s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem.
  https://echo24.cz/a/SZaDw/kolumbie-bude-prvnim-globalnim-partnerem-nato-v-latinske-americe
  „Naše spolupráce přinesla skutečný užitek jak pro Kolumbii, tak pro NATO,“ uvedl Stoltenberg. Kolumbie pracuje bok po boku s aliančními silami již od roku 2015, kdy v Africkém rohu „pomáhala potlačit pirátství a zajistit bezpečnost mezinárodních plavebních tras,“ připomněl generální tajemník. Program NATO pro budování integrity zvýšil transparentnost a profesionalitu kolumbijských obranných institucí, kolumbijští příslušníci čerpali výhod vzdělávání na aliančních školách v Německu a Itálii, uvítal Stoltenberg.
  https://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_155033.htm
  Maduro: Kolumbie připojující se k NATO je hrozbou míru a stability v regionu
  https://www.sott.net/article/386850-Maduro-Colombia-joining-NATO-is-a-threat-to-regional-peace
  Kolumbijské polovojenské síly byly již v minulosti financované USA a v březnu 2009 vedly útok na Ekvádor. Byly aktivní ve Venezuele, Bolívii, Hondurasu a Ekvádoru.
  https://morningstaronline.co.uk/article/colombia-joining-nato-puts-all-latin-america-edge
  Armáda v Kolumbii zabila velitele jedné z frakcí levicové gerily FARC, oznámil prezident Duque (3. 2. 2019)
  Odštěpená frakce Revolučních ozbrojených sil Kolumbie (FARC) na rozdíl od většiny členů této povstalecké skupiny odmítla složit zbraně a pokračuje v ozbrojených akcích. Uvedl to na Twitteru prezident Iván Duque. Muž známý pod povstaleckým pseudonymem Rodrigo Cadete zemřel při bombardování tábora své frakce. Bývalý prezident Juan Manuel Santos vyjednal s rebely dohodu, jejíž podpis v roce 2016 ukončil více než půl století ozbrojeného boje FARC. Výměnou za složení zbraní dostali povstalci možnost začlenit se do společnosti, desítka z nich se stala novými poslanci. Odštěpená frakce však dohodu odmítla a od té doby má na svědomí řadu útoků.
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/armada-v-kolumbii-zabila-velitele-jedne-z-frakci-gerily-farc/r~3b509f0c277a11e99182ac1f6b220ee8