Neuvěřitené, jaký hnůj obsadil vedení Prahy. Bursíkové, Piráti, extremismus... Jakým právem mluví za Prahu jakýsi vesničan od Gottwaldova dnes Zlína, byť se díky svazákům ze škol dostal do vedení Prahy?

 

A po Krndě Pirát houba Hřib!

Miluji homosexuály: @JsmeFer. Manželství má být dostupné bez rozdílů pro všechny páry, které si chtějí vyjádřit vzájemnou úctu, lásku a podporu,“. A co svazek se psem, ptali se další na Twitteru...

 

Vlajka pro Tibet je prasárna,

když ve Španělsku je diktatura

a dnes už za referendum dostávají doživotí!

 

Vážně už musí být každý politik šmejd?

Styďte se, děti od Člověka v tísni! Neznáte fakta?

I v roce 1968 Čína společně s Rumunskem stály při nás, když nás obsadila vojska Varšavské smlouvy, zatímco slavná Amerika od USA po Kanadu držela hubu, protože se na USA a Pentagon vylil koncentrák Vietnam s masakry v My Lai, upalování dětí a zabíjení žen, kdy je znásilňovala slavná americká armáda dokonce s bajonety!

 

PRAHA ŽÁDNOU TIBETSKOU VLAJKU NEVYVĚŠUJE,

ale Pirát Hřib z Moravy!

 

 Pirát Hřib lže a podvádí: Zvětšuje se mu snad konto v dolarech?

 

Americký prezident v roce 1968 věděl o tři dny dříve přímo z Moskvy k čemu dojde. A Čína proti intervenci ústy   Mao Ce-tunga protestovala. Dokonce lidé (naivně) chodili žádat Čínu na čínskou ambasádu, aby nám pomohla! Samozřejmě v době totality jsme nevěděli, že je to nemožné. Prostě se věřilo, že když se Nicolae Ceaușescu vzepřel SSSR, začal spolupráci s americkým prezidentem Nixonem a západním Německem stejně tak Titem z Jugoslávie, nechal vystoupit Rumunsko z Varšavské smlouvy a přátelsky jednal s Čínou, že by nám z těchto míst mohla přijít pomoc.

 

 V rozhovorech, které Henry Kissinger v Číně vedl i s Maem a Čou En-lajem se opakovaně o sovětské intervenci mluvilo a právě to stále v mysli čechoslováků dávalo naději, že odtud příjde pomoc. Nebyl internet, aby se okamžitě zjistilo, že je to Fata morgana. 

Na druhou stranu Čína proti SSSR přitvrdila, až to na Ussuri bouchlo:

Fotografie Došlo ke srážkám mezi sovětskými a čínskými jednotkami na…
A Čína skutečně vysílala signály, že jí rozpínavost SSSR není příjemná. Tato naděje však průběžně utichala s postupující "normalizací"  a cenzurou ve všech médiích, které byly opět v rukách KSČ.

 

A zatímco se z pražského magistrátu line moravská propaganda, my, slušní lidé z Prahy protestujeme nejen proti kultu osobnosti Václava Havla, ale dnes proti utajování gulagů ve Španělsku, politických procesům jak za gestapa s odnětím svobody 25 let a za co?

Že pokojně a demokraticky vyhlásili referendum za svobodu Katalánska! Farizejství a hnus Piráta Hřiba od Gottwaldova! Jak přízračné rodiště!

 

A zde další důkaz!

 Polovinu z obžalovaných viní prokuratura ze vzpoury a žádá pro ně tresty od 25 do 16 let, protože si dovolili, považte požádat občany, zda chtějí být pod Madridem, či pod Barcelonou! A zatímco v Kanadě nebo Švýcarsku prostě referendum probíhá normálně, ve Španělsku nacisti z Madridu navracejí dobu generála Francisca Franca, primátor pražský od moravského Gottwaldova vyvěšuje tibetskou vlajku a s trusem ve slipech pokorně poslouchá US ambasádu a provokuje Čínu!  Je to morální hnůj!

 

Bývalé vedení Katalánska se má zpovídat ze vzpoury u španělského ...

 https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/katalansko-madrid-barcelona-katalansko-puigdemont-soud-nejvyssi-proces_1812181838_gol

 Houbo Hřibe od moravského Gottwaldova: chce se mi z tebe blejt...

 P.S. Mimochodem, kult osobnosti letiště Václava Havla vyhlásil homosexuál Fero Fenič ze Slovenska! Jak příznačné ve všem!

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Praze vladnou Moravaci Hudecek z Olomouce (naprosta katastrofa jako starosta), nyni Hrib. Jsem Prazak a uz se na to nemohu divat. Zadam zmenu volebniho zakona. Starostu musi smet postavit pouze vitezna strana ve volbach a ne nejaka koalice stran, co volby prohraly!!!!! Uz nam vladne jako premier Slovak, za chvili bude na hrade i nejaky jiny Husak. Elity si hraji do ruky a pracuji v cizim zajmu. Maji v ruce media, neziskovky, uplaceji politiky. Takhle cesta pro nas dal nevede!

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Jen aby primátoři v Praze nezabloudili. :-D
  Hudeček z Olomouce - Krnda z Bratislavy - Hřib ze Slavičína, Hřib je absolvent zlínského gymnázia stejně jako hlavní poražený kandidát na primátora Petr Stuchlík (ANO) ze Zlína.

 • Lužičtí Srbové volají o pomoc

  Katalánsko, Tibet, škoda, že se nestaráte o Polabské Slovany, trpící v Německu. Lužičtí Srbové volají o pomoc! V Německu jsou utlačováni, ruší srbské školy a kulturní instituce a zrušili i tři hodiny výuky srbštiny. JUDr. Křetínský (bílý kůň Martina Romana, bývalého ředitele ČEZu) a Petr Kellner, jejich holdingy EPH a PPF, zabírají v Lužici území pro těžbu hnědého uhlí a znečišťují životní prostředí!

  Smlouva Pražský mír (1635) předala česká markrabství Horní Lužice a Dolní Lužice do správy saského kurfiřta. Obě země Koruny české byly císařem Ferdinandem II. postoupeny Sasku jako vyrovnání válečných dluhů. Právně ale Horní a Dolní Lužice zůstaly českým králům. Když Hohenzollernové (pruský panovnický rod) politicky abdikovali v roce 1918, automaticky se tím aktivovala tato smlouva ze 17. století a Německo mělo Česku vrátit obě Lužice a bez náhrady.

  V roce 2018 zoufalí lužičtí Srbové prosili Českou republiku o politickou pomoc, Babišova vláda i Senát se ale na ně vykašlaly.
  Uhlí jako zkáza
  Ačkoli jsou Češi pro Lužické Srby nejbližším národem, je nepříjemné, že převzetí lužického těžebního podniku českou společností EPH neodstranilo v Lužici nejistotu, spíše naopak. »Nás Lužické Srby zraňuje více než jiné obyvatele Lužice, že bezohledným investorem je právě český podnik,« napsal v únoru 2018 člen braniborského výboru pro těžbu hnědého uhlí Renej Schuster členům českého Senátu. Kvůli hnědouhelnému dolu hrozí nucené přesídlení vesnic Miłoraz a Prožym, důl se má těsně přiblížit k vesnicím Mułkecy, Rowno, Trjebin a městečku Slepo ve Střední Lužici. Doly znečišťují vodu řeky Sprévy, z níž pitnou vodu odebírají dva miliony lidí. Okamžité zastavení bourání veškerých obcí v Lužici požaduje česká občanská iniciativa Za zachování lužických vesnic a měst. Lužičtí Srbové nesou hlavní břemeno těžby hnědého uhlí v Lužici více než sto let a mají právo na zachování svých sídel, jazyka i kultury. Jak tedy Češi pomohou Lužickým Srbům v 21. století?
  http://www.halonoviny.cz/articles/view/47480956
  https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/eph-a-ppf-koupily-nemecke-doly-a-elektrarny-vattenfall.A160418_135332_eko_euro_rts
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/v-nemecke-luzici-by-mohlo-zmizet-osm-obci-lezi-pod-nimi-hnede-uhli_201602040130_mvydrova

  https://energytransition.org/wp-content/uploads/2015/11/welzow.jpg