Zatímco Babiš odletěl vzdát poklonu pánovi do Bílého domu, Poláci dělají v Evropě orgie, ale zločinec je Orbán a Česká republika, protože se občané už proti Bruselu bouří. Ukažme si fakta, co se zde děje.

 

 Nejdříve Maďaři

Orbán podle kritiků překročil hranici, Evropská lidová strana bude hlasovat o vyloučení jeho Fideszu

 

Proč Poláci nikomu skoro nevadí, když kradou v Německu, převážejí ukradená auta, na silnicích se chovají jako sběř, vyvážejí závadné potraviny a zamořují životní prostředí? Jsou oddaní provokatéři k Rusku. A výsledky jsou znát. Polské ministerstvo obrany (MO) schválilo desetiletý vyzbrojovací program pro roky 2017 až 2026. Během tohoto období polské ozbrojené síly získají zbraně za 185 miliard zlotých, tedy za více než 1,1 bilionu korun. Nejvíce pozorností budí program Harypje. Podle polského ministra obrany Mariusze Blaszczaka Polsko „co nejrychleji“ nakoupí 32 stíhaček páté generace, tedy F-35A Lightning II. Dále integrace systému Patriot PAC-3+ (Patriot Configuration 3+) do polské PVO. Podle americké Agentury pro obrannou spolupráci (DSCA), která je zodpovědná za prodej amerických zbraní do zahraničí, úřad také schválil prodej 20 raketových systémů HIMARS. Jde o vysoce mobilní systém, který má doletovou vzdálenost až 300 kilometrů.

 

Co na tom, že se Poláci po Evropě chovají jak zvířata? Nakoupí zbraně a to se počítá. A zda se vyváží do České republiky kafilérka, potraviny s pesticidy nemá prý cenu řešit.

 

Nyní přichází další útok proti nám

 

Brusel v rámci prvního společného mechanismu začne od dubna prověřovat přímé zahraniční investice do 28 členských zemí, aby zajistila bezpečnost, veřejný pořádek a strategické zájmy Evropy.. Uvedla to dnes Evropská komise. Opatření, které komise představila v roce 2017, dnes byla schválena na ministerské úrovni. "S novým systémem screeningu jsme nyní schopni mnohem lépe zajistit, aby investice pocházející ze zemí mimo EU skutečně prospěly našim zájmům," uvedl předseda EK Jean-Claude Juncker.Evropská komise bude moci na základě nového mechanismu požádat o informace a sdělit názor konkrétnímu členskému státu, ve kterém je zahraniční plánována. Konečné rozhodnutí, zda investici povolit, bude prý zatím na dotyčné zemi. Do budoucna ale bude mít Brusel rozhodující slovo, abychom si náhodou nevyskakovali.

Pointa je v tom, že od nás jde minimálně 600 miliard ročně západu, zatímco polská žebrota natahuje dlaně. Ale půjdou vyhrožovat Rusku, a tak se jim toleruje vše.

 A propaganda se rozbíhá: zatímco proti Bruselu a Evropské unii je stále u nás mezi 70 - 80% občanů, výzkum CVVM už zjistil, že prý Brusel milujeme. Pouze se neví, jak k záhadným číslům došel. Že by mezi studenty Člověka v tísni?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Vy máte nějaký osobní zájem na rozbíjení Španělska a Evropské unie, Skrytá pravdo? Chápu, že to dělají Soros a lidovci Jean-Claude Juncker a Merkelová, kteří se snaží islamizovat Evropu a zničit evropské národy. Ale vy byste měli bojovat proti nim.

 • Jiří

  V odpovědi na: *

  Když budou Katalánci jako Slováci, tak z toho vznikne sorosův islamismus? Nějak mi to mozek nebere. Co to přeložit do češtiny?

 • *

  Václav Vlk starší: Katalánsko = otevřená vrata do Evropy, Barcelona (hlavní město Katalánska) demonstrovala za přijetí více uprchlíků, Barcelona chce víc migrantů
  „Je potřeba si říci, že Španělsko je zemí, která se celkem úspěšně brání nelegální migraci, což některé evropské ‚pokrokové‘ síly a hlavně zločinecké bandy, jichž je dnes plný Blízký východ a sever Afriky, nelibě nesou. ‚Pokrokové síly‘ Unie potřebují ‚spřátelené‘ voliče, mají politickou sílu a peníze – a gangy mají ozbrojenou a organizovanou sílu a ještě více peněz. A to nemluvím o penězích od Sorose a ropných států atd.“
  „Zničení Jugoslávie, již poněkolikáté organizováno hlavně z Německa, jistě nemělo původně za cíl udělat cestu milionům muslimů do Evropy. Ale udělalo. Za nechutného přispění i naší republiky, když jsme uznali Kosovo jako stát a blábolili nesmysly kolem Bosny a Hercegoviny, kde jsou dnes veřejně základny al-Káidy i Islámského státu.“
  „Pod pláštíkem samostatnosti, uprostřed vyhecovaných davů, v čele se všehoschopnými a čert ví kým placenými a řízenými politiky, jako je Carles Puigdemont, katalánský separatistický premiér, a ‚vítací‘ starostka Barcelony, by se Katalánsko stalo na mnoho let otevřeným trychtýřem pro nelegální imigranty do celé Evropy.“
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrata-do-Evropy-zlaty-dul-pro-paseraky-migrantu-O-tomto-aspektu-nezavislosti-Katalanska-se-v-mainstreamu-zaryte-mlci-507055

  Už roce 2016 sami katalánští novináři publikovali, že Soros finacoval katalánský separatismus (jeho nadace Open Society). Na účast Sorose při rozpoutávání konfliktu v Katalánsku poukazuje také španělský politolog a právník David Romero Diaze, který jako první upozornil na podporu separatistů ze strany "západního bloku". Kromě toho Soros sám, počínaje Brexitem, anoncoval kurz na rozpad Evropské unie v důsledku ničivých dopadů finanční krize v roce 2008. Nazýval Evropu "společenstvím dlužníků a věřitelů", které je pod kontrolou "neadekvátních struktur", jež zavírají "cestu k bezpečné a perspektivní budoucnosti". Avšak kromě realizace projektu na přestavbu Evropské unie přináší eskalace v Katalánsku světovému spekulantovi a provokatérovi mnohé politické dividendy proti hlavnímu oponentovi "hlubokého státu" - Rusku.
  http://www.novarepublika.cz/2017/09/sorosova-stopa-v-katalansku-miliardar.html

  George Soros: „Vše nasvědčuje tomu, že Evropská unie nastoupila cestu k rozpadu. Od finanční krize v roce 2008, následované záchrannými balíčky pro Řecko, se EU naučila, jak se vypořádat s jednou krizí po druhé. Nyní ale musí čelit pěti nebo šesti krizím naráz, což na ni může být příliš. Jak Angela Merkelová správně předvídala, imigrační krize má opravdu potenciál Evropskou unii zničit.“
  http://forum24.cz/george-soros-putinovo-rusko-a-eu-zavodi-s-casem-kdo-padne-drive/

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Co Soros rika je vzdy ucelove, zpravidla je opak pravdou. Co ten madarsko-americky Zidak se ma co starat o Evropu? At si tu svou Open Society vezme s sebou a necha nas na pokoji!

 • Dan

  Je to vysledek ovladani Evropy Spojenymi staty, ktere si vsude delaji co uznaji za vhodne a pro ne vyhodne. Na nas kaslou, jsou ve spojeni s nasimi elitami a ovladaji politiku, media. Nestiti se pouzivat lzi a podlosti, odstranovat sve kritiky. Na to maji 16 tajnych sluzeb a ovladaji vsechny na zapade, ovlivnovnuji verejne mineni jakymikoliv prostredky, i Majdany. Cpou vsem zbrane a neustale demonizuji Rusko a strasi jim, ackoliv s NATO vydavaji 20 x vic na zbrojeni. Cpou nam Westinghouse na dostavbu elektraren, protoze byla uz pred bankrotem a potrebuje se sanovat na nas. Totez General Electric. Babis urcite kyvne na vsechno, maji ho v hrsti Capim hnizdem, aby udelal vsechno co chteji. To jeho nekonecne vysetrovani neni jenom dilo nasich uradu!

 • Dan

  Strategicke zajmy Evropy urcuji USA. Podle toho pritvrdi ve vsem, co se tyka kseftu a spoluprace s Ruskem a Cinou. Prijdou dalsi sankce a my musime tu hru hrat take, ackoliv nam dal budou utikat miliardy s obchodu. Takhle to dal nemuze jit. Budouscnosti sveta nesmi byt nenavist a valka, ale vzajemna spoluprace namisto neustaleho vydirani a hrozeb se strany naseho kolonizatora.
  Musime vystoupit z EU i NATO, abychom si uvolnili ruce. Polsko uz z V4 samo vypadlo svou nenavisti k Rusku a instalovanim zakladen USA, ktere ho znici a nas taky. Vyzadujme neutralitu ve stredni Evrope, to musi byt nase budoucnost v Evrope a ve V4.