Vážně voliči ODS nevidí, že už to má v hlavě vygumované, že se z ní stala nenávistná stařena a přiblblá parta kolem Slonkové a Kubíka ze Seznamu zase rozehrála divadlo? (I když strůjcem tuposti je jejich komplic Dolejší)

 

Tak prý Vondráček po vítězství ANO ve sněmovně zpíval a vylezl na stůl.

 

Zločin prý větší, než zabíjení amerických vojsk v Iráku.

Strašná, děsivá zpráva. A už to jede, už se práší za kočárem. Staří známí dostali nabito a už ječí, už piští, už plavají a syčí. Nenávist už ani nezkrývají. Ve tváři Němcové ta šílená nenávist je už přímo vetknuta.

 

Němcová: Jedinou možností je rezignace 

A lepšolidi už mlátí do klávesnic:

pseudodemokraté

 

 Takže poslouchat nenávistné ječení stařeny Němcové v historické budově stejně jako opilecké etudy Kalouska nevadí. Ale zpěv, zpěv je strašná neúcta. Vážně to idiotství nikdy neskončí?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Kéž by ze Sněmovny vyfičeli všichni, Babiš s Vondráčkem (ANO) i Němcová (ODS)! Politická žumpa!

  Jak vidno, Vondráček (ANO) a další čerstvě zvolení poslanci Babišova hnutí hanobili český státní znak ve Sněmovně po volbách koncem října 2017.
  ÓDÉESÁCI zase pořádali v říjnu 2006 večírek na hrobech hrdinů v Národním památníku na Vítkově, kde je pohřben např. generálporučík, letecké eso druhé světové války František Peřina. Volby do Poslanecké sněmovny byly v červnu 2006.
  Rautu s diskotékou se zúčastnil předseda ODS a tehdy premiér v demisi Mirek Topolánek, bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek, europoslanec ODS Jan Zahradil, místopředsedkyně Sněmovny za ODS Lucie Talmanová a ministr dopravy ODS Aleš Řebíček. Pořádala ho Tamara Bendlová-Kotvalová, žena místopředsedy ODS a středočeského hejtmana Petra Bendla.

  21. října 2006 Večírek v hrobě a jen pro bohaté
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vecirek-v-hrobe-a-jen-pro-bohate.A061021_124651_domaci_nad

 • *

  Bájný český kníže Bruncvík zachránil život lvovi tím, že zabil strašného draka, a za tuto statečnost získal lva do českého erbu. Od té doby věrný lev následoval Bruncvíka na jeho cestách světem.
  https://globe24.cz/pictures/photo/2018/01/05/statni-znaky-cr-obr-1-velky-statni-znak-obr-a00b5e055e-660x371.jpg

  Dnes je v Česku velmi málo statečných Bruncvíků, zato šmejdů příliš!

 • Roman Štepan

  Paní Němcová by měla raději sednout a napsal scénář k filmu ,, Velká rohlikova loupež.,, Už by mohla dát pokoj ,je velice trapná.

 • V odpovědi na: Roman Štepan

  V tom znaku chybí Myrčin kosočtverec a v něm zaražený rohlík. Kdy už tato Unda zmizí někde ve fekáliích. To slavné ODS je děsně odporné,díky této čarodějnici, či Fijalům, Stanjurům a dalším. Drží se to koryta, jako hovno trenýrek.

 • Dan

  Moravak starosta Hrib necha vyvesit v Praze zase Tibetske vlajky. Je to druhy Kalousek a ukazuje nam, jak politicka moc kasle na volice, kdyz Praze vladnou porazeni ve volbach, kteri viteze voleb vysachovali z vladnuti!
  Budou menit i ustanoveni minuleho vedeni Krnacove ve prospech Dalajlamy. Jsme opet ve sparech stejne hnusneho ksindlu jako jsou slunickari a Havloidi.

 • Dan

  Zasevani nenavisti a nepokoju je v souladu se strategii USA k nastoleni NWO. K tomu potrebuji politiky, novinare, kteri budou jednat pouze proamericky!
  K tomu jsou tito lide vedeni a financovani.
  Nemecky novinar Ulfkotte byl take jednim z nich. Zde popisuje praktiky CIA:
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=5uHzFeZfV-E

 • wolfram

  Že by ožrala předseda parlamentu skákal jak opice před státním znakem a kamerami všude, skutečně si nedokážu představit, že by v civilizované zemi bylo něco takového možné. Z amerického Kongresu nebo anglického Westminsteru by byl okamžitě odvolán. Poprvé musím v něčem s Němcovou souhlasit. Jinak modráci jsou stejná sorta, jako ANOfert a privatizační zloděj Babiš.