Bezohlednost, špína, vylučování, kádrování a drancování. Peníze přes mrtvoly. Nikoliv imaginární. Skutečné! Připomeňme si, protože Klaus mladší je "odejit", Nejvyšší státní zástupce Zeman terorizuje lidi za výkřiky na facebooku a tady? Tady je život. Teda byl...

 

Bulvární zrůdy a mediální stoka přivádí děti, či labilní oběti k sebevraždám. Ale to je pro naše státní zástupce Ištvány, Zemany, či Laty bezpředmětné. Oni mají zadání, aby zlikvidovali ty, kteří nejsou shrbeni a zvěrstva nepodporují. Likvidují ty, co jim "huba" ulétne. Rozzuřené (většinou slušné) lidi, kteří za nepřizpůsobivé platí. Ale trestat nepřizpůsobivé? Nebo dokonce ty, co někoho doženou k sebevraždám? Banalita. Ti nejsou političtí...

 

22. července 2013 

Iveta Bartošová a parazit bulvární, dnes zastupitel ODS Pavel Novotný

"Samozřejmě, my ji skutečně zabijeme. Ona se však zabíjí i sama, ale o tom se nebavme. Faktem je, že na ní dlouhá léta parazitujeme, lidsky ji už i lituji. Uvědomuji si, že když ji vyfotí pomočenou, je to nedůstojné, a že skutečně přispíváme k jejímu blížícímu se konci. Poptávka po ní je neskutečná, články o ní si otvírají i lidi, kteří bulvár nečtou. Pak jdou hranice stranou a budeme na ní parazitovat až do konce a ještě půl roku po něm. Je to tvrdé a morálně špatné, ale tak to je," řekl Novotný.

Zdroj: https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/pavel-novotny-bartosova-bila-a-bulvar.A130722_151128_lidicky_zar?

 

A přesně tak to je. Výroky, které by normálně člověk neřekl, při pohledu na zdevastované byty akcelerují, vybydlené domy, vše svádějící na majitele domů, zatimco další parazité na sociálních dávkách mohou vybydlovat domy a opravu? To hradí v miliardách ti, co musí chodit do práce a ještě jim mají zaplatit nové bydlení. Trest pro vandaly se nekoná. Ať to zaplatí babičky a dědečkové, o to dostanou menší důchody. A státní zástupci jako Zeman, Lata či Ištvan dohlédnou, aby se "vybydlovačům" neskřivil ani vlásek na hlavě. Natož trest a postih. A když budete "politicky korektní", tak si vybojujete i funkci a státní zástupci Zeman, Lata a Ištvan jemně zatleskají. Oni mají platy stálé, vysoké, jsou "korektní", tudíž trestají ty, na které mají zadání: zlobící se (jasně že za hranou příčetnosti, kdy ti slušní vidí miliardové škody vybydlených domů a bytů), ale zlobící se spravedlivým hněvem. A to lepšolidé nepřipustí! Z jejich peněz to nejde.

Takže když Ivetu Bartošovou bulvár dohnal ke skutečné sebevraždě, státní zástupci si myjí ruce. Ale běda, když nadávky (a uznejme spravedlivé, byť vyřčeny za hranou) jdou směrem, kde se dá hůl najít. Tak se najde!

 

Chce se mi z vás zvracet, Zemane, Lato a Ištvane!

Prostě, jak sebejistě přiznal parazit, protekční spratek a jak o sobě Novotný rád říká poloviční žid:

Jsem dobře placený za to, abych se s tím vyrovnal."

 

 
 

Dnes je starostou. Zaslouží si to.

 P.S. Včera na kolejích zhasly další životy dvou mladých děvčat. Velice mladých děvčat. Sebevraždy...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Také je mi z toho na zvracení. Děkuju vám, SKRYTÁ PRAVDO, že jste se zastali Ivety Bartošové. Tak talentovaná, krásná, hodná a milá a nikdo jí nepomohl, ani policie ji nechránila, ani rodina, až ji dvě hyeny Novotný (ODS) a Rychtář uštvaly.
  A na pomluvách v bulváru VYDĚLÁVALI ONI DVA, NOVOTNÝ A RYCHTÁŘ, Iveta žádné peníze neměla! Iveta splatila dluh na zdravotním pojištění a požádala STÁTNÍ VŠEOBECNOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU o prominutí penále 60.000,- Kč. Jenže STÁTNÍ VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA její žádost zamítla a poslala na Ivetu exekutora, na její dům v Uhříněvsi byl 22. dubna 2014 vypsán exekuční příkaz k prodeji. To už bylo na Ivetu příliš - kvůli drobnému, bagatelnímu dluhu 60.000,- Kč by jí exekutor ukradl dům, střechu nad hlavou! Přesně za týden, v krásném slunečném jarním dni 29. dubna 2014 před polednem, se nebohá Iveta vydala ke kolejím...
  Takže za dalšího její vraha považuji také ředitele VZP Zdeňka Kabátka (ředitelem VZP od 26. listopadu 2012, měl by se ve VZP rozvalovat až do roku 2020, jmenoval jej ministr zdravotnictví Leoš Heger, TOP 09)
  „Samotné oznámení učinil strojvedoucí vlakové soupravy City Elefant, který projížděl od zastávky Praha Uhříněves směr Benešov. Ten policii popsal, že v blízkosti železničního přejezdu v Uhříněvsi uviděl lidskou postavu nacházející se v kolejišti. Okamžitě použil rychlobrzdu a zvukový signál, kdy tato osoba na zvukový signál zareagovala tak, že se položila napříč kolejištěm. Střetu již nemohl zabránit a vlak do ležícího těla narazil,“ popsala policie.

  Iveto, prober se a makej! Džambulka má zase krizi. Na dům Bartošové byla uvalena exekuce
  22. 4. 2014
  Zpěvačka Iveta Bartošová (48) zase lítá v průšvihu. Na její dům byla uvalena exekuce.
  Iveta Bartošová od lednové operace zubu nevystupuje, protože se jí rány stále hojí. Údajně. I kvůli tomu nevydělává tolik, kolik by měla, aby splatila své dluhy a aby platila hypotéku, kterou má na dům. Právě o ten teď může přijít. Byla na něj uvalena exekuce kvůli jejím dluhům u zdravotní pojišťovny.
  https://prask.nova.cz/clanek/novinky/dzambulka-ma-zase-krizi-na-dum-bartosove-byla-uvalena-exekuce.html
  Prasklo, proč je Bartošová na dně: Kvůli dluhům prodávají exekutoři její dům!
  22. dubna 2014
  Tak a je to venku! Prosákl pravděpodobný důvod, proč je Iveta Bartošová (48) těsně před úplným zhroucením. Na její dům v Uhříněvsi byl totiž vypsán exekuční příkaz k prodeji! Iveta Bartošová dojela na to, že neplnila své závazky. Zatímco pořadatelé koncertů, které nejednou vypekla, jen skřípěli zuby, stát se nenechal tahat za nos. Poté, co Iveta neplatila zdravotní pojištění, jí začal u VZP narůstat dluh. A na její dům v Uhříněvsi byla vypsána další exekuce.
  https://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/96647/prasklo-proc-je-bartosova-na-dne-kvuli-dluhum-prodavaji-exekutori-jeji-dum.html

 • Dan

  Venuji svou vzpominku Ivete, ktera byla pro mne nasi nejlepsi zpevackou Popu. Zivot nezvladla, protoze si spatne vybirala partnery i smlouvy a propadla alkoholu a pak zoufalstvi ze sebe i z lidi kolem sebe. Nezaslouzi si, aby se jeste tady o ni nekdo otiral.