Rozpad Sovětského svazu se blížil katastrofě, dravci už porcovali kořist, ale medvěd běhal ještě po lese. To však nikdo v devadesátých létech nevěděl, takže USA, které si současně dávají název NATO, potřebovaly mít základnu na dostřel Moskvy.

 

Režie byla jasná (rozvrat, rozdání zbraní, rozpoutání nenávisti, zabíjení a obsazení)

Vše se zdařilo, v Jugoslávii stačila zažehnout jiskra a už to běželo. (Narozdíl od Venezuely to zde chtělo ještě čas) Není třeba popisovat úlohu kosovských Albánců, Chorvatů, provokací. Dnes se dá vše dohledat, dokonce prezident Zeman, ale i poslankyně Černochová či ministr Metnar už od anexe Kosova dávají ruce pryč a přiznávají, že ten terorismus neměli podporovat.

 

Jednu věc však musíme připomenout: všichni dnes říkají, že po válce je každý generál. Bohužel zatímco řidič kamionu či tramvaje, který nabourá a jsou oběti, dostane tvrdý trest odnětí svobody, lidé nad masakry v Srbsku jako Černochová jenom pokrčí rameny: Madlen Albrightová to schválila a těšilo jí to. Chodí po svobodě a rozdává knížecí rady, jak zabíjet a nenávidět veřejně.

Co se stane těm, co schvalují holokaust?

A opačně nic?

 

Ve vzduchu však visí hlavní otázka: proč muselo tolik lidí zemřít?

Dnes už je odpověď jasná. USA provedly jeden ze scénářů, začaly masakry a pak vznikl důvod otevření mohutné základny na anektovaném území Kosovo. V roce 1999. V roce 2000 měla začít příprava na porcování ruského medvěda. Bohužel v ten nejhorší čas pro USA se v Rusku po opilcovi Jelcinovi zjevil mladý a energický Putin, co americkému běsnění učinil přítrž a Rusko zachránil.

 

Camp Bondsteel - to je to, oč tu šlo!

 Náhle vyrostla blízko Moskvy obrovská základna. Prý na záchranu světa a Jugoslávie. Anektované území zabrané přes mrtvoly!
 
Camp Bondsteel je americká vojenská základna ležící v Kosovu a vybudovaná v roce 1999. Nalézá se poblíž města Uroševce a rozkládá se na ploše 3,86 km³. Na základně je vybudováno přes 300 různých staveb, obývaných více než sedmi tisíci vojáky.[1] Základna má zhruba desetikilometrový perimetr. Je zde vybudováno 52 heliportů.
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
Camp Bondsteel
V blízkosti Ferizaj/Uroševac
Stát Kosovo
Zeměpisné souřadnice
Vznik 1999
Příslušnost US Army

A můžeme si opět ukázat, proč po mohutném obklíčení Ruska se musel ruský Krym vrátit pod Rusko.

 Jasný trojůhelník, kterýchrání sever, západ a jih od přepadení USA (NATO)

 Jasný trojúhelník, který chrání sever, západ a jih od přepadení USA (NATO)

 Základna Bondsteel byla první: v roce 1999. Nejblíže Moskvě. Pak přibyly další ještě blíž a ten zločinný Putin to Rusko stále nechce USA i s přírodním bohatstvív vydat. To je zločinec!

Ani komunista generál Petr Pavel nemůže zpochybnit tyto ručně vytvořené mapky. Základny kolem Ruska přibývaly jak houby po dešti, USA se zadlužovaly a nyní chtějí, abychom jim za to ještě platili! Neuvěřitelná zrůdnost.

 

Jistě, v USA občany mohou oblobovat. Všeobecné vzdělání je tam na nízké úrovni a neznají ani USA, natož logicky Evropu a Rusko. Ale našinci stačí jediný pohled, aby viděl, kdo lže. (Mimo expertů z Evropských hodnot a Člověka v tísni, ti jsou chytřejší...)

 

Odkazy

Obžaloba Václava Havla za schvalování masakru Srbů kvůli základně Camp Bondsteel v Kosovu proti Rusku

Krym byl, je a bude ruský i dle mezinárodního práva a americké NATO je agresorem!

Musíme milovat ze zákona americké NATO, které v útočných válkách zabíjí ženy a děti?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • eva

  Hnusná americká prasata v akci.....

 • Dan

  O teto zakladne v Kosovu media mlci, musi zustat utajena, aby si lide sami neudelali spojeni s bombardovanim Srbska.
  Cilem bombardovani bylo ponizeni a zniceni Srbska jako odvekeho spojence Ruska a odtrzeni Kosova. Teprve skrze EU 'posvecene' odtrzeni Kosova umoznilo vybudovani vojenske zakladny USA v Kosovu. Bez valky by Srbsko nikdy nedovolilo zrizeni zakladny proti Rusku!
  Proto vydavali zabite UCK teroristy za civilni obeti, zmasakrovane srbskou armadou! Uz je vam to jasne? Dalsi false flag, jako chemicke utoky v Syrii, zbrane hromadneho niceni v Lybii i Iraku! Atomovky Kima. Tam bastardi nevedi urcite, jestli je ma a tak jsou opatrni.
  USA jsou zlocinny, podly a prolhany fasisticky stat, nicici slabe zeme, ktere se mu nechteji podridit. Pripravuji valku s Ruskem neustalymi provokacemi a cvicenimi na jeho hranicich, ted skrze NATO v Georgii. Vystoupit z NATO, ktere slouzi pouze zlocinnym zajmum USA!!!!!!

  Krátká URL:
 • Rudolf Kavan

  A co je reseni?

 • Rudolf Kavan

  Situace v Cesku je neutesena. Vsechny klicove pozice byly obsazeny rusofoby. Jsou to odporni patolizalove pravdepodobne placeni neziskovkami. Ale na druhe strane je co? Odpurci rusofobie flirtujici s komunisty! Mysli si asi: "Sovetsky Svaz nas osvobodil (v podstate pravda), tak mozna komunismus neni tak spatny. Rusofobove jsou jak proti Rusum tak proti komunistum, tak bychom mozna meli byt pro oba." TO JE FATALNI CHYBA! Rusofobie je prave zalozena na (absurdni) idenifikaci Ruska se SSSR a Rusove jsou obvinovani ze vseho, co mnohonarodnostni SSSR napachal. Ti co flirtuji s komunisty nemaji zadnou motivaci tuto lez vyvracet. Odmitaji pripustit, ze za tim, co se dnes deje je jista klika tj. neoconi; dle nich na vine je "kapitalismus". V nejlepsim pripade jenom nadavaji a konstruktivni reseni nemaji. Prikladem je rada clanku na tomto webu.

  Hleda se cesky Orban, Kurz, Salvini, Le Penova! Zadna koalice s komunisty neni mozna! Proc? Protoze veci skodi.
  1) Komunisti utvrzuji sve posluchacstvo v predstave Rusko = komunismus.
  2) Lidi od sebe odpuzuji. Prijmete mezi sebe N komunistu a oni 10 x N lidi odpudi.
  Proto zatim vyhrava tabor rusofobni.

  Konstruktivni reseni je tady.
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Ten problem je o to zavaznejsi, ze po vlade KSC, poskoku CCCP je Rusko stale povazovano za imperialni CCCP a Putin za Brezneva. Nikomu to u nas nevymluvite, lide tu dobu zazili. KSCM prispiva k folkloru a rika elitam obcas pravdu, kterou neradi slysi.
  Zmena je mozna o volbach. Ted demontuji Cro a CT SPD skoro kazdy den relacemi plnymi srackometu a pomluv. Co chcete? Tvrdi, ze jsou v preferencich dole, ale maji z nich strach. Protoze lide vedi, ze jedine SPD a KSCM nekopou za zajmy kolonizatora USA a NATO! Na Slovensku cekaji USA na vitezstvi Caputove, aby tam mohli otevrit dalsi zakladnu proti Rusku. Ta nejvetsi v Kosovu jim nestaci, potrebuji koridor na vychod.

 • *

  Graham Phillips VIDEO: Kosovo: I visit NATO's Camp Bondsteel
  Publikováno 12. 3. 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=Yw3CMUeUJUs
  Co nového v Kosovu v roce 2019? Od založení prezidentem Billem Clintonem v roce 1999 se základna Bondsteel plošně rozšířila a s rozlohou 1240 akrů je nyní největší základnou NATO v Evropě. Zajímavé je, že nemá žádné extra opevnění, spíš je skrytá za kopcovitými valy.

 • novota

  Řešení se asi našlo...dle donalda..donald předal golany izraeli/konec usa/ a slíbil uznat krym za ruský a a ostatní se časem vyřeší. Ještě jste zapomněli kdo to vehementě podporoval...socan bande včele z ovarem,ods a venca flaška...a ti si teď sypou najednou popel na hlavu.

 • Dan

  V odpovědi na: novota

  My o tom skoro nic nevime a tak jenom spekulujeme. Myslime si, ze Trump dela jenom kraviny. Ja alespon doufam, ze jeho rozhodnuti maji urcity rad a duvody.

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Trumpovi Američané nenosili žluté čepice s nápisem MIGA Make Israel Great Again, ale červené MAGA. Takhle jsme si Trumpem slibované vypouštění bažin nepředstavovali. :-(

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Mate pravdu, ja jsem z neho take stale vice zklaman. My oba ovsem nevidime do pozadi a nic nevime o silach, kterym musi on celit! Rika Rusove pryc z Venezuely. Rusove neodejdou, maji tam legitimni zajmy, predevsim pujcky o ktere by prisli! Proto ten statement Trumpa nema prakticky vyznam. Muze ale otupit kritiku smejdu, kteri z neho delaji ruskeho agenta. Ja si myslim, ze Trump tuhle partii s elitami a neocony nemuze vyhrat. Ma mezi mocnymi prilis malo spojencu. Jeho boj je behem na dlouhe trati.