Národní fronta lepšolidí: vždy vím, co si máte myslet. Vždy vím, co máte dělat. A pokud to nevíte, platí "HLAVA XXII".

 

Pravidlo č. 1) Velitel má vždy pravdu. Pravidlo č.2) Nemá li velitel a Národní fronta pražské kavárny pravdu, platí pravidlo číslo jedna. Tečka. Punktum.

Na všeobecné urážky a stupidní výpotek nenávistného Petra Kamberského na pana Jakla nešlo nesednout a nenapsat ostrý mail  - přečtěte si nejdříve, na co jsem reagoval.

 

Jakl bude v radě za Okamuru. Tečka. Což je mimochodem problém i pro samotnou velkou radu, která ne úplně zřídka řeší i poněkud složitější, odborné otázky. (Čímž Kamberský naznačuje pro neinteligentní lid, jaký nevzdělaný blb tam byl zvolen - níže je curriculum vitae Jakla)

Výsledkem je vzestup moci krajních partají a vzestup figur jako Zdeněk Ondráček nebo Ladislav Jakl. Na tom se nic nezmění do té doby, než po příštích volbách vznikne nová většinová koalice.

Nejsložitější je otázka Jaklovy persony. Formálně vzato těžko poslancům něco vytknout: bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky či bývalý vedoucí Úřadu Rady ČR pro rozhlasové a televizní vysílání je papírově výborný kandidát. Jenže Jakl je ve své podstatě i životní praxi především šašek, bavič a provokatér. Což jsou docela dobré předpoklady pro politika, ale nikoli pro korektního úředníka. Jenže RRTV není názorové kolbiště, ale ústřední orgán státní správy. V tomto ohledu nemohli poslanci najít horšího kandidáta než právě Ladislava Jakla.

A pak je tu problém poslední, názorový. Pan Jakl říká a píše mnohé věci, jež vychovaný člověk nevypustí z úst. Jenže, málo platné, reprezentuje jistý názorový proud v české společnosti. Proud národovecký, protievropský a protiněmecký, proud, jejž neztělesňuje jen Tomio Okamura, ale také mnozí sociální demokraté, komunisté a třeba Václavové Klausové. Ano, i takoví jsme.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/nazory/kambersky-jaklovo-zrcadlo-poslanci-si-spletli-statni-urad-s-kabaretem.A190328_204120_ln_nazory_ele

Nejdříve ke vzdělání Ladislava Jakla: Absolvoval studium na Fakultě žurnalistiky Univerzity Karlovy. Je členem dozorčí rady Divadla v Řeznické (spolu s Viktorem Polesným a Arnoštem Goldflamem). Je presidentem občanského sdružení První Pivní Extraliga, které se zabývá degustací a propagací piv. Byl ředitelem politického odboru Kanceláře prezidenta republiky a vedoucí Úřadu Rady ČR pro rozhlasové a televizní vysílání.

V roce 1994 Ladislav Jakl adoptoval šestnáctiměsíčního romského chlapce. Takže nikoliv módně nyní, ale v roce 1994!

 

Neboli dle Kamberského a kavárny nekvalifikovaný primitiv...

 

A nyní mail na tuto sprostotu:

Odesláno: 29. března 2019 8:31
Komu: Kamberský Petr
Předmět: Klaun

Pane Kamberský,

jste více jak Dostojevského idiot a nebojte, nejsem anonym.

Možná je pan Jakl klaun, šašek, ale asi těžko pochopíte, že šašek jako chán musel být často inteligentnější než pán, aby vše podal formou šaškovství, protože lidem jako jste Vy stačí stádně plácat a urážet, když na vlastní originální myšlenky nemáte. Prostě se zařadíte do bolševického jednotného proudu a tisíckrát si můžete opakovat, že nemáte Rudou knížku. Jsou lidé věřící, co nedávají na odiv svoji víru, ale jsou hluboce poctiví, zatímco šmejdi svoji víru dávají ostentativně najevo a mezitím chlastají jak polní kurát Otto Katz či kradou a vraždí, aby si pak dali své Zdrávas a Otčenáš.

A stejné je to u Vás. Sice oficiálně bolševik nejste, ale celým svým projevem psaným dáváte najevo svou bolševickou víru, že jedině jedna je pravda a ta druhá musí být smetena ze stolu.

Myslím, že pan Jakl je přesně správný člověk na kontrolu veřejnoprávních médií. Vzdělaný a chytrý, současně pokrývá další spektrum vidění mimo národní frontu, kterou tak adorujete. Patříte k těm šmejdům, co uráží Jakla za rasismus, aniž vědí, že si vzal romské dítě a má ho rád. Ale to Vám nebrání stejně jako jim, abyste ho urážel a špinil. O čem to svědčí? O něm, nebo o Vás?

 

Bez přání hezkého dne

Petr Pokorný

-------------------------------------------------------------------------------

 Je jasné, že lepšočlověk ví, co si mám myslet a pokud si to nemyslím, nejsem lepšočlověk já! Prý to nemyslel hanlivě, pouze je halivý celý článek!

Vážený pane Pokorný,

rád bych s Vámi polemizoval - třeba o tom, že jsme slovo šašek vůbec nemyslel tak hanlivě jak si to vykládáte (píši, že být šoumen a provokatér je dobrá kvalifikace pro politika) .
Ale pokud mi píšete "lidem jako jste Vy stačí stádně plácat a urážet, když na vlastní originální myšlenky nemáte. Prostě se zařadíte do bolševického jednotného proudu " tak přestávám číst a debatu končím. Jsme ochoten se bavit s kýmkoli o čemkoli, ale prázdné urážky jsou opravdu jen plýtváním času.

Takže spam a blokace adresy.

S pozdravy
Petr Kamberský

S lidmi, co tvrdě odmítají mé urážky, které smím pouze já lepšočlověk Kamberský, se nemluví...

 P.S. Pan Kamberský je vystudovaný sociolog, takže ví víc, než my.

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  "Takže spam a blokace adresy. S pozdravy Petr Kamberský" A to má být co?! Jakože Vás zablokuje, když jste si dovolil mu něco vytknout? Šmudlo Kamberský, to je tedy úroveň...

 • *

  Jinak tuneldědkův tajemník Jakl do Rady RRTV nepatří, nechápu, proč ho SPD nominovala, asi že je SPD už opravdu infiltrovaná zločineckým gangem ODS! Českou televizi musíme zestátnit jako v Polsku a Maďarsku a vykopnout z ní 300 škůdců - management, redaktory, moderátory! Žádná privatizace, jak kvičel Jakl, že by nám ODS nakonec rozkradla i Českou televizi.

 • O privatizaci - okradení obyvatel východní Evropy

  Privatizácia – to je spôsob odovzdania aktív socialistickej ekonomiky do kapitalistických rúk. Pritom do zahraničných rúk, o čom sa skoro nehovorí.

  Do Číny pritiahli zahraničný kapitál z dôvodu rozvoja ekonomiky. A v čom je tu rozdiel? Nuž v tom, ako sa to robilo. V Jeľcynovskom Rusku došlo k okamžitej strate kontroly štátu nad celými odvetviami. A následne noví majitelia, ktorí získali majetok počas podvodných hypotekárnych aukcií nadviazali kontakt so západným kapitálom. V Číne všetok „kontakt“ v strategických záležitostiach viedli tí, ktorých k tomu určil štát.

  Čiže štát plánovite zakladal nové a rozvíjal jestvujúce odvetvia vychádzajúc zo všeobecného plánu rozvoja hospodárstva. Za týmto účelom štát prilákal aj čínskych podnikateľov, ktorí sa začali objavovať v čoraz väčšej miere, pričom tvrdo trestali úradníkov, ktorí sa opovážili uchmatnúť si niečo zo štátneho majetku.

  Privatizácia sama o sebe nevytvára a nikdy nevytvorila nové podniky a nové pracovné miesta. V najlepšom prípade predaná fabrika pokračuje v práci a počet jej zamestnancov neklesá. Pretože predávajúc MAJETOK, štát stráca kontrolu nad existujúcimi aktívami a nedostáva nové. V praxi došlo k tomu, že obrovské množstvo podnikov bolo zatvorených okamžite alebo krátko po privatizácii. Všeobecne možno povedať, že privatizácia, ktorá podľa verbálnych vyhlásení mala ZVAČŠIŤ ekonomickú silu štátu, zákonite spôsobila jeho oslabenie.

  Je očividné, že cesta, ktorou prešla Čína (to jest bez privatizácie) ju urobila silnou a prosperujúcou.

  Paradox? Nie. Stačí proste správne chápať, že niektoré slovné deklarácie vedú zvyčajne k diametrálne odlišným výsledkom.

  Chcete rozvíjať súkromnú iniciatívu? Snažíte sa umožniť mladým talentom pracovať na svoj vlastný prospech súčasne so zlepšením života celého štátu?

  Potom zaveďte a udržujte štátnu kontrolu a štátne plánovanie rozvoja ekonomiky! Parafrázujúc Napoleona môžeme povedať, že ak my nebudeme kŕmiť svoju ekonomiku, potom začneme kŕmiť cudziu. A po určitom čase bude vaša ekonomika „prikrmovať“ životnú úroveň cudzích štátov stanúc sa len trhom pre odbyt ich tovaru a územím „investovania“ kapitálu a následným v danom systéme nevyhnutným vývozom zisku a peňazí z periférie do centra.

  Rekapitulácia: Konfrontácia štátneho a súkromného vlastníctva v súčasnej ekonomike vedie k jej oslabeniu, k nemožnosti jej správneho a rýchleho rozvoja. V podstate tí, ktorí horlia za rozvoj LEN štátneho alebo LEN súkromného majetku sú podobní tým, kto by v oblasti vojenskej obrany navrhoval rozvíjať LEN pozemné vojsko, alebo LEN námorníctvo.

  Nikolaj Starikov: Privatizácia a Rusko. Je to aj príbeh Slovenska
  https://www.hlavnespravy.sk/privatizacia-rusko-je-aj-pribeh-slovenska/1713474#

Nejnovější články