Bude se dělat referendum tak dlouho, až protestující vykysnou. My zatím budeme podplácet a korumpovat dotacemi a veřejnoprávními médii ty, co budou podporovat nás, dal by se přeložit monolog Slováka Babiše do češtiny, který se díky penězům stal českým premiérem.

 

Nás nějaká pitomá demokracie a vůle lidu nezajímá. My žijeme z peněz, které nám ze zákona zaplatíte a přece si to nenecháme vzít, hřímá dotační mág Agroferu Babiš, stejně jako budoucí rentiér Evropské unie (které jim platí do konce života občané České republiky) Svoboda z KDU-ČSL. 

 

A doslovně

„Pokud by to dopadlo druhým referendem a oni zůstali, byl by to ideální stav,“ tvrdil už před odletem do Bruselu.

A podobně mluvil i nejvlivnější Čech v Evropském parlamentu, lidovec Pavel Svoboda. „Naše frakce už toho má plné zuby a její nejčerstvější postoj je ten, že by ráda prodloužila lhůtu za podmínky, že Británie uspořádá referendum,“ říkal Svoboda.

 

 

Neuvěřitelná drzost a špína československy šišlajícího premiéra za Českou republiku Babiše. Takže referendum a vůle lidu je komedie? Co si to dovolují?

 

„Je to špatné, že se Evropská unie chová vůči Spojenému království a brexitu tak tvrdě,“  „Někdy v životě musíte nechat lidi vydechnout, aby se vám to nevrátilo,“ vzkázal Trump unijním státníkům. Prezident Trump doufá, že po brexitu vyjedná s Londýnem novou, velkou obchodní dohodu. Zástupci amerického obchodu se na vyjednávání s Británií už připravují.

A dotační vůdci v čele s Babišem nad Trumpem šílí!

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Vlastimil Nowak

  Samozřejmě, že lid nikdy o ničem nerozhoduje !!! Jak může ************** negramotný dav o něčem reálně rozhodovat ??? To není možné !!!
  ************** negramotný dav vždy jen plní mediální zadání všelijakých kuklavodů. Kdyby byl dav ************** gramotný, tak by se lidé jako Babiš vůbec nemohli dostat do politiky a dávno by lidé Jako Klaus, Babiš, Zeman a mnozí další seděli v base za vlastizradu a všechny ty zlodějny a křivárny. Vlastně ne, neseděli by, protože ************** gramotný dav by vůbec nepřipustil, aby se dostali k lizu.
  A stejné je to s Brexitem. Brexit byl naplánován kuklavody z nejvyšších míst. A všichni ti Farážové se ukázali být z jedné líhně, jak potom nakonec všichni otočili a zase hrají v jiné tónině přesně podle zadání jejich páníčků.
  Jenže ************** negramotný dav to nechápe, tak se objevují tyto nesmyslné člány, že prý snad o Breixitu rozhodli lidé. No to je opravdu k smíchu.

 • Ježek

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ty ************** vzdělaný blbe přestaň už brát to svinstvo,je to s tebou už pouze horší a horší, něco lepšího nemáš?