Bude se dělat referendum tak dlouho, až protestující vykysnou. My zatím budeme podplácet a korumpovat dotacemi a veřejnoprávními médii ty, co budou podporovat nás, dal by se přeložit monolog Slováka Babiše do češtiny, který se díky penězům stal českým premiérem.

 

Nás nějaká pitomá demokracie a vůle lidu nezajímá. My žijeme z peněz, které nám ze zákona zaplatíte a přece si to nenecháme vzít, hřímá dotační mág Agroferu Babiš, stejně jako budoucí rentiér Evropské unie (které jim platí do konce života občané České republiky) Svoboda z KDU-ČSL. 

 

A doslovně

„Pokud by to dopadlo druhým referendem a oni zůstali, byl by to ideální stav,“ tvrdil už před odletem do Bruselu.

A podobně mluvil i nejvlivnější Čech v Evropském parlamentu, lidovec Pavel Svoboda. „Naše frakce už toho má plné zuby a její nejčerstvější postoj je ten, že by ráda prodloužila lhůtu za podmínky, že Británie uspořádá referendum,“ říkal Svoboda.

 

 

Neuvěřitelná drzost a špína československy šišlajícího premiéra za Českou republiku Babiše. Takže referendum a vůle lidu je komedie? Co si to dovolují?

 

„Je to špatné, že se Evropská unie chová vůči Spojenému království a brexitu tak tvrdě,“  „Někdy v životě musíte nechat lidi vydechnout, aby se vám to nevrátilo,“ vzkázal Trump unijním státníkům. Prezident Trump doufá, že po brexitu vyjedná s Londýnem novou, velkou obchodní dohodu. Zástupci amerického obchodu se na vyjednávání s Británií už připravují.

A dotační vůdci v čele s Babišem nad Trumpem šílí!

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Samozřejmě, že lid nikdy o ničem nerozhoduje !!! Jak může konceptuálně negramotný dav o něčem reálně rozhodovat ??? To není možné !!!
  Konceptuálně negramotný dav vždy jen plní mediální zadání všelijakých kuklavodů. Kdyby byl dav konceptuálně gramotný, tak by se lidé jako Babiš vůbec nemohli dostat do politiky a dávno by lidé Jako Klaus, Babiš, Zeman a mnozí další seděli v base za vlastizradu a všechny ty zlodějny a křivárny. Vlastně ne, neseděli by, protože konceptuálně gramotný dav by vůbec nepřipustil, aby se dostali k lizu.
  A stejné je to s Brexitem. Brexit byl naplánován kuklavody z nejvyšších míst. A všichni ti Farážové se ukázali být z jedné líhně, jak potom nakonec všichni otočili a zase hrají v jiné tónině přesně podle zadání jejich páníčků.
  Jenže konceptuálně negramotný dav to nechápe, tak se objevují tyto nesmyslné člány, že prý snad o Breixitu rozhodli lidé. No to je opravdu k smíchu.

 • Návštěvník - Ježek

  V odpovědi na: Návštěvník - Vlastimil Nowak

  Ty konceptuálně vzdělaný blbe přestaň už brát to svinstvo,je to s tebou už pouze horší a horší, něco lepšího nemáš?

Nejčtenější články za poslední měsíc