Budete volit lháře a podvodníky?  Plná huba demokracie a svobody slova, tisíce výzev, abychom my lidé ověřovali a rozlišili informace od dezinformací, ale ověřit nesmíme? Drzost poslanců a senátorů nebere konce!

 

 

Cenzorní komando Evropských hodnot žádá, abychom ověřovali informace.

Ale jak, když nám to Evropské hodnoty a cenzorní komando pseudodemokratů zakazuje?

 

Výbor hlasy poslanců Pirátů, Starostů, ODS, lidovců i ANO přijal usnesení, v němž se od cesty distancuje. Získávat přímé informace a předávát je občanům České republiky rovná se vlastizrada, řval i Kalousek a další šíbři. Národ si bude myslet, to co mu nařídíme a nikoliv, co ve skutečnosti je, řve tato samozvaná "demokratická" spodina.

Na Krymu umírají hlady a nenávidí Rusko, řvou freneticky extremističtí "demokratičtí" senátoři. A vás tam nepustíme, abyste znali pravdu.

Na Donbas vás nepustíme, abyste zjistili, že zabíjí Kyjev a nikoliv Rusové na Ukrajině, řvou extremističtí "demokratičtí" poslanci.

Rudá armáda nás neosvobodila, a ta americká v čele s hrdinou Pattonem, co bojoval až... Kde? Řvou extremističtí "demokraté" 9.května na výročí dne osvobození.

Ověřování informací na východě Ukrajiny? Ostuda, řve freneticky Petříček (ČSSD)

 Dělá ostudu ČR,“ šílel na Twitteru i další rádobydemokrat místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek.

 

 

Pamatujete nenávist k naší skvělé velvyslankyni v Sýrii Evě Filipi?

Na české Ministerstvo zahraničí dorazil před rokem oficiální dopis z kanceláře české europoslankyně Michaely Šojdrové. Ta v něm vyjadřuje své hluboké přesvědčení, že velvyslankyně Filipi cíleně zkresluje informace.

Paní Šojdrovou osobně neznám. Neznám ani Syřany, kteří před senátním výborem mluvili. V tom dopise jsou bohužel nesmysly a i když to normálně nedělám, napsala jsem paní europoslankyni e-mail s tím, že nemá vycházet z nepravd, ale že fakta si může ověřit. Na to už mi odpověď zpět nepřišla,“ řekla Filipi na dotaz HlídacíPes.org.

Ano, to je ta Šojdrová, co hledá s neziskovými organizacemi siroty, aby je k nám nakvartýrovala. Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL). Vážně ji a KDU-ČSL budete volit?

 Šojdrová a oko Jakuba Jandy - tanečníka od tyče pro gaye.

Šojdrová bude hledat sirotky, Babiš jim stále chce pomoci mimo ČR

 

Mimochodem

Žantovský z partičky Václava Havla a rádobydemokratů, který upozorňoval: „Velvyslankyně už dávno nemá v Damašku co dělat. Její přítomnost vrhá hanbu na Českou republiku a hanbu na nás na všechny.“

 

Nakonec se ukázalo, že skutečné špíny se rekrutují z těchto pozic, zatímco hluboká poklona k paní Filipi.

 

Vážení spoluobčané: chcete jít k volbám. Skutečně budete volit ty, kteří z nás dělají idioty, lžou a podvádí? Zde máte další důkazy. A je to na vás.

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Vetsinu medii v Cesku ovladla jedna a ta sam klika. Media jsou nejdulezitejsi pakou politicke moci (spolu s hlouposti obcanu, kteri tem nesmyslum veri). Je to diktatura pliziva. Ale ta se nakonec zmeni v diktaturu bez privlastku. Media je treba DIVERZIFIKOVAT!

  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

  Za tim, cose dned na zapade a v Cesku deje stoji predevsim neoconi.
  https://voxpopuliblog.cz/neokoni/

 • *

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Tak hluboko jsme klesli. :-( Klepto-oligarchové ovládli všechna média, včetně České televize (**** Dvořák je dlouholetý zaměstanec, pravá ruka ****a Kellnera). Diktatura oligarchů. :-(

 • *

  Představte si, že ta prolhaná babizna Šojdrová zase kandiduje do EP! Paní velvyslankyně Filipi je pašák, jsme na Vás hrdí, paní velvyslankyně, a děkujeme za Vaši vynikající práci v Sýrii.

 • *

  Kandidáti KŘESŤANSKÁ A DEMOKRATICKÁ UNIE - ČESKOSLOVENSKÁ STRANA LIDOVÁ
  1 Doc. JUDr. PAVEL SVOBODA 57 poslanec Evropského parlamentu Praha
  2 Mgr. TOMÁŠ ZDECHOVSKÝ 39 poslanec Evropského parlamentu Hradec Králové
  3 Ing. MICHAELA ŠOJDROVÁ 55 poslankyně Evropského parlamentu Kroměříž
  ...
  28 Mgr. DANIEL HERMAN 56 lektor a politik Praha

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Doufam, ze se do EU parlamentu z tech vitacu a multikulti Cernoprdu ani jediny nedostane. Zdechovsky finisuje, je i na Slagru. Vzdy jenom pred volbami maji zadek v kalupu a cpou svuj rypak vsude do medii, aby se zviditelnili. Smejdi Telicka a Stetina zalozili hnuti pred volbami. Jo, ty neskutecne vysoke platy poslancu EU je zaroven korumpuji a delaji z nich kyvaly na vsechno, co EU komise chce propasirovat. Telicka a dalsi dokonce hlasuji pro sankce k potrestani CR!

 • AFROEVROPANÉ

  Základní práva osob afrického původu v Evropě
  Pro „Usnesení Evropského parlamentu o základních právech lidí afrického původu v Evropě“, které požaduje zavedení pozitivní diskriminace černochů v EU, dne 26. března 2019 hlasovali europoslanci Dlabajová (ANO), Charanzová (ANO), Telička (dříve ANO), Ježek (dříve ANO) Kohlíček (KSČM), Konečná (KSČM), Maštálka (KSČM), Niedermayer (TOP09), Pospíšil (TOP09), Štětina (TOP09), Polčák ( STAN), Šojdrová (KDU-ČSL), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Zdechovský (KDU-ČSL), Poche (ČSSD), Sehnalová (ČSSD), Keller (ČSSD). Zdrželi se Tošenovský a Zahradil (oba ODS), nepřítomný byl Poc (ČSSD) a jediná čestná výjimka, proti hlasoval europoslanec Payne (Svobodní).
  Pozitivní diskriminace černochů, pro něž usnesení zavádí název Afroevropané, není nic jiného než diskriminace všech nás ostatních. Nás a našich dětí. A cílem asijské a africké migrace je vyvolat pouliční válku v Evropě, podobnou řádění teroristů z Islámského státu v Sýrii. Evropané budou válčit s Araby a Afričany a USA budou vyrábět zbraně, dolar prosperovat. Myslete na to, až půjdete k volbám do Evropského parlamentu.
  Současní europoslanci jsou zrádci českého národa i zrádci Evropy.
  Takové zločince by zvolil do Evropského parlamentu znovu jedině šílenec!
  Falešná komunistka Kateřina Konečná (KSČM) je navíc chorobná lhářka, protože každý si může na vlastní oči ověřit zde, že Konečná hlasovala pro práva Afričanů v Evropě, viz strana 68:
  + značí pro, – proti, 0 zdržel se
  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//NONSGML+PV+20190326+RES-RCV+DOC+PDF+V0//CS&language=CS
  + Poslanecká frakce GUE/NGL: Albiol Guzmán, Anderson Martina, Benito Ziluaga, Björk, Boylan, Carthy, Chountis, Chrysogonos, Couso Permuy, Eck, Ernst, Ferreira, Flanagan, Forenza, González Peñas, Hadjigeorgiou, Händel, Hazekamp, Kari, Kohlíček, Konečná, Kyllönen, Le Hyaric, López Bermejo, Lösing, Maštálka, Matias, Michels, Omarjee, Pimenta Lopes, Sakorafa, Sánchez Caldentey, Schirdewan, Scholz, Senra Rodríguez, Spinelli, Urbán Crespo, Vergiat, Viegas, Vieu, Zimmer

  Schválené usnesení zde:
  https://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2019-0239+0+DOC+XML+V0//CS
  Některé výživné body z usnesení:
  ◘ žádá evropské politické strany, jakož i parlamenty aby podporovaly iniciativy podporující politickou účast lidí afrického původu
  ◘ zavedením měsíců černošské historie
  ◘ podporovat přítomnost lidí afrického původu v televizních pořadech a sdělovacích prostředcích
  ◘ posílení finanční podpory pro občanské organizace na evropské, státní i místní úrovni
  ◘ žádá Komisi, aby ve svých příslušných útvarech vytvořila specializovaný tým se zvláštním zaměřením na problematiku afrofobie;
  ◘ žádá členské státy, aby odsoudily rasistické a afrofobní tradice a odrazovaly od nich;
  ◘ aby zahrnuly dějiny lidí afrického původu do učebních osnov; aby učitelé byli pro tento úkol náležitě vyškoleni a dokázali se vypořádat s různorodostí v učebně
  ◘ žádá Komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU
  ◘ přijaly strategii rozmanitosti a začleňování pracovní síly,
  ◘ žádá evropské politické strany a politické nadace, jakož i parlamenty na všech úrovních v EU, aby podporovaly a rozvíjely iniciativy podporující politickou účast lidí afrického původu

 • Dan

  V odpovědi na: AFROEVROPANÉ

  Konecna z KSCM je dalsi samoliby smejd, ktery je v EU proti CR.

 • Dan

  V odpovědi na: AFROEVROPANÉ

  Na Ondracka z KSCM poradaji media a politici neustalou stvanici, aby ho umlceli. On se ale neda a to je dobre. Pro mne je dulezite, jestli kope za nas lidi a volice, nebo za kavarnu a Havloidni smejdy, co kopou za globalisty a jejich ban ky a koncerny, za Deep State. Na hranicich Donecka ostreluje ukrajinska armada a Banderovci neustale obyvatele na vychode. Pomahaji jim v tom instruktori z NATO a USA. Tisice mrtvych deti a civilistu skrze porusovani Miskych dohod v EU nikoho nezajimaji!!!!

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Dan

  Kletbou Ceska je dichotomie rusofobove vs marxoidi. Dokud bude existovat, tak se Cesko rusofobu nezbavi. Mozna je to kontra-intutivni, ale nejdrive je treba se zbavit zbytku komunstu a tech, co flirtuji s marxismem.

 • Rudolf Kavan

  Ze Sojdrove primo vyzaruje duch svaty.