Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá!

Všechnu nahromaděnou špínu občan sečetl ČSSD u voleb a výkaly zaplavily svého původce: cenzura, pronásledování občanů, ztráta svobody, rozvrácené školství, rozvrácené Ministerstvo práce a sociálních věcí, šílená důchodová reforma o stejných bolševických žaludcích a dluhy, dluhy dluhy. Chlapi mají makat, ženy za stejné peníze a důchody si budou leštit nehtíky v kancelářích a chodit ke kadeřnicím.

 

Cenzura v České televizi: převahu v RRTV má ČSSD

Současnou radu vede Ivan Krejčí člen ČSSD. Ze třinácti členů má ČSSD čtyři. Připočteme li STAN, Starosty, KDU-ČSL, je jasné, jak odpovědi na stížnosti a nerespektování kodexu včetně jednostranného výběru hostů vypadá. Moravec si pod záštitou ČSSD může dělat, co chce včetně Rosího, Newsroomu a...

Každou stížnost RRTV v čele s vlivnými z ČSSD odpálí!

 

Hamáčkovo ministerstvo vnitra - viz úvodní foto

Opětné zavední bolševického zákona “předsudečná nenávist”: uvádí se to v článku na serveru Česká Justice. Definice jednotlivých bodů je natolik neurčitá a vágní, že v případě potřeby umožňuje zneužití a “napasování” jakéhokoliv svobodného projevu, který není konformní s oficiálně prosazovanými názory, na “předsudečnou nenávist”. A svoboda odchází jak za protektorátu do pryč!

Za všechny prapodivná zpráva:

U Okamury a dalších členů hnutí bylo možné zaznamenat i protiromské projevy, dodává vnitro. „Policisté v průběhu roku prověřovali a odložili trestní oznámení na poslance Okamuru, Radka Rozvorala a Miloslava Roznera,“ uvádí zpráva. Tak proč je o tom zpráva, když se nic nestalo? Protože komando na vnitru Hamáčka oponenty drží v šachu!

 

 

Dluhoslav Sobotka demonstruje proti dluhu

Král Dluhoslav první, aneb když šílený Sobotka, který dokázal udělat největší dluh v době Špidliády "Zdroje jsou". Rozhazování peněz a daňový poplatník pláče. Nakonec demonstruje proti úrodě, kterou sám špatně zasel. Komedie ČSSD nebere konců.

 

Nerudová - Maláčová: genderová důchodová zvrácenost

Totální rozvrat na MPSV po genderovém šílenství komanda Marksová, Maláčová a pseudodůchodové reformě gender frašky další divné dámy Danuše Nerudové. Programy, co spolu nekomunikují, utracené desítky miliard, aniž někdo ví za co, neumětelství a naprosté nepochopení co vlastně programy mají dělat, místo počítačů pracují "lidské zdroje" a prošustrování možná sta miliard. A trest žádný, příchodem Maláčové za přispění Hamáčka odchází trestní oznámení do ztracena. A Marksová dostává další funkci. Za odměnu rozvráceného MPSV. Šílené.

 

Školství

inkluzi snad vymyslel pedofilní štáb pod vedením Valachové. Neuvěřitelný psychický teror, nadané děti, hlavně kluci se neučí, protože se čeká na zaostalé, přitom ve stejné třídě zaostalý žák dostane jeden jednoduchý příklad při kterém výsledek poradí asistentka s výslednicí 1, zatímco nadaní kluci dostanou deset těžkých a když jeden nevypočítají, dostanou známku 2. Nakonec ten zaostalý má lepší známky, než nadaný. Povinné snižování známek klukům až o dva stupně (už o tom je konečně vydána i zpráva), aby se na střední a vysoké školy dostala převážně děvčata a nadaní kluci musí být v menšině. Za tento teror na dětech (většinou klucích, byť inkluzí trpí i nadaná děvčata) by měl být trest jako za pedofilní útok na děti!

(Mstí se Valachová za to, že má dvě "možná nenadané" holky?)

Šílená?

A Valachová si to užívá!

 

Politické neziskové organizace, které si na Ministerstvu vnitra podávají dveře. Výkvět podvodníků, co mají dělat kouřovou clonu, udávat, práskat a které platí z grantů MPSV a MV. Za protislužbičku politickou.

Ne, nemá cenu popisovat další hrůzy pod zvrácenou partou ČSSD, která dvacet let vše sváděla na Václava Klause staršího a protože od příchodu Zemana měla média pod svojí kontrolou a cenzurou, docela se jim to dařilo. 

Na pláč už občanům nezbyla síla

Až dnes jim to konečně lidé spočítali a ČSSD se dostala na úplné dno, kam za všechny zločiny patří.

Technická: nejde o to, aby ženy v důchodu neměly na byt a jídlo. Úroveň důchodů vůči platům je CELKOVĚ špatná. Ale aby muž, co pracuje v dolech, ve výhni na střechách či silnicích v létě či v mrazu opravoval vodu ve výkopech a následným zničením zdraví měl stejný důchod, jako žena, která si leští nehtíky kolem Marksové a Maláčové a znuděně kouká z okna na špatné počasí je zločin! A pani učitelky se většinou snaží neubližovat dětem děsivým systémem inkluze, ale občas to nedokáží. Nebo nadané naučí o 50% méně, ale školství je dvojnásobně drahé!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • novota

  Zde si můžete vybrat jak politici kradou včele ze socan bande... a proč je imán hamamí na vnitru... https://www.youtube.com/results?search_query=michal+a+****

 • Rudolf Kavan

  CSSD provadi agresivni protiruskou politiku (a pripravu na novy totac: Hamacek, vnitro). Jenomze na toto uz mame jine, kovanejsi, napr. ODS, TOP09, STAN apod. CSSD neprinasi zadnou alternativu. Jsou tedy prebytecni.

  CSSD zadnou alternativu k rusofobii pochoptelne predlozit nemohla - znicila by ji Ceska Televize a neziskovky, ktere u nas zajistuji Sorosovsko-neoconsky konsensus. Ale jak vidno, konformismus ji znicil taky. Jedina moznost, jak CSSD mohla prezit byl boj za de-monopolizaci tisku, zruseni dotaci neziskovkam, zakaz financovani politickych aktivit ze zahranici. To CSSD vubec nenapadlo a proto dopadli, tak jak dopadli.

  Jedina strana, ktera se dosud vymyka Sorosovsko-neoconske ideologicke jednote je SPD. Proto se ji snazi vsemi prostredky znicit. Dnes uz to doslo tak daleko, ze pouzivaji i natlakoveho aparatu Ministrestva Vnitra.

 • Karel

  V Cechistanu nebude mit dopad Socanu na dno ve volbach zadny dusledek. Jako obvykle. Dal budou ve vlade a rozhazovat penize v chaotickych dotacich a obcany stvat. Videl jsem dusledek inkluze na skolach od Valachove. Tridy, ktere chodi po Praze s sebou vlaci vozickare o ktere se musi starat tim, ze je kluci tlaci a pomahaji jim. Stat delegoval povinnosti ustavu a statu starat se o ne na skoly a jejich zaky. Snizene IQ u jinych deti protlacene inkluzi do trid neni pochopitelne videt. Privilegovani a opecovavani jsou zaci, ktere inkluze nacpala do tridy. Kvuli nim se vyuka upravuje a zpomaluje. Misto, aby se skola starala o nadane a pomahala jim v rozvijeni jejich schopnosti se soustreduje na podprumer. Dusledky budou videt v urovni vzdelani pak v povolani a v neuspechu CR ve svetove konkurenci. Nadani zaci jsou prece vyjimka, drahokamy naroda. Ty tahle inkluze musi nudit a stvat, protoze na ne ve vyuce kaslou. Nevyrostou z nich spicky vedy. Jenom diky podprumernosti socanskych politiku a jejich chybneho rozhodovani na ministerstvu skolstvi a neschopnosti vlady jim v tom zabranit.
  Socani vydiraji ultimaty Babise ve vlade. Ten, aby se nerozpadla vlada jim neustale ustupuje. CSSD uz nema po tomto debaklu zadne pravo na misto ve vlade!

 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Karel

  "Socani vydiraji ultimaty Babise ve vlade. Ten, aby se nerozpadla vlada jim neustale ustupuje."

  K tomu komentar. V Nemecku parlament nemuze jednoduse vyjadrit neduveru vlade. Chce li tak ucinit, musi nejprve zvolit noveho predsedu vlady. Rikaji tomu "konstruktivni vyjadreni neduvery" nebo neco v tom smyslu. Timto opatrenim lze vylepsit funkcnost tzv. parlamentniho systemu.

 • Simona

  Ministr Staněk (ČSSD) chtěl odvolat sprosté ukrajinské Židy z NÁRODNÍHO DIVADLA! Bravo, Staňku, Národní divadlo je naše, hrdé divadlo, které postavili naši čeští předkové pro českou kulturu!
  Vypadněte: Jan Burian (ředitel) Daniel Špinar (umělecký ředitel činohry) Andreas Sebastian Weiser (hudební ředitel Státní opery) Jana Pidrmanová, Patrik Děrgel, Martin Pechlát, Pavla Beretová, Lucie Polišenská, Radúz Mácha, Vladimír Polívka...
  Oplzlé porno Manon Lescaut v Národním divadle, 2016, Nezval by zaplakal:
  "Sodoma gomora. Přesně to se v těchto dnech odehrává na prknech Národního divadla. Herci a herečky se na jevišti svlékají do naha, pánové se líbají a pobíhají v dámských korzetech. Tak vypadá inscenace režiséra Daniela Špinara Manon Lescaut."
  https://img.blesk.cz/img/1/normal620/2591496_manon-lescaut-v1.jpg
  Tosca v Národním divadle, 2017:
  "Buď se smát, nebo spát. Nic lepšího se při sledování nové inscenace Pucciniho opery Tosca v Národním divadle nedá dělat. Jinak ji totiž nelze přežít."
  Spalovač mrtvol, 2016 - 2019:
  "Snad to nejotřesnější představení, co jsem kdy v Národním divadle viděla. Hloupý humor, nevhodný hudební doprovod a zasazení do prostředí obchodního centra jsem pochopila až po přečtení recenze po představení."

 • Staněk čistič

  Chce končící ministr Staněk odvolat šéfa Národního divadla Buriana? Zajímá se o jeho *****skou smlouvu 25. května 2019
  Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) si ve čtvrtek prostřednictvím ekonomického odboru Národního divadla (ND) vyžádal stanovisko k *****ské smlouvě ředitele ND Jana Buriana na inscenaci opery Bedřicha Smetany Libuše, která měla premiéru 14. září loňského roku. Burianův *****ský honorář za Libuši 177 000 korun se zmiňoval již v souvislosti s kauzou *****ského honoráře Jiřího Fajta. Někdejší ředitel Národní galerie Praha byl údajně právě kvůli němu odvolán z funkce.
  https://www.lidovky.cz/domov/chce-stanek-odvolat-reditele-narodniho-divadla-buriana-zajima-se-o-jeho-*****skou-smlouvu.A190525_081808_ln_domov_pev

 • Staněk čistič

  Národní divadlo je umělecká katastrofa. Je nejvyšší čas udělat pořádek.

 • *

  Já stále čekám na odstoupení celého Politického grémia ČSSD, v čele s ministrem vnitra Aspenem Hamáčkem, které dosáhlo historického výkonu, propadáku ČSSD na neuvěřitelná tři procenta. Hamáček nejenže chrání tunelářské velkozloděje BABIŠE, KELLNERA, TYKAČE, BAKALU, KOMÁRKA, CHRENEKA, VÍTKA, BERANA, RITTIGA, JANOUŠKA a jejich nakradené mnohamiliardové majetky, ale drze vyhrožuje českému národu a desítky Čechů jsou POLICIÍ ČR STÍHÁNI, protože se vyjádřili na internetu proti masové muslimské migraci. Policie 20 let "nevidí" tuneláře, ale žvatlání na internetu stíhá tresty 5 až 10 vězení! Zlodějský fašismus, o****** neuvěřitelné! Politické grémium ČSSD, všichni vypadněte!
  https://www.cssd.cz/nasi-lide/politicke-gremium-cssd/

 • *

  Druhé obvinění za souhlas s útokem na novozélandské mešity - *****: Jan Menšík, Právo, úterý 28. května 2019
  Za veřejné schvalování březnových teroristických útoků na mešity na Novém Zélandu padlo v Česku již druhé obvinění. Stalo se tak minulý týden, potvrdil Právu dozorující žalobce Martin Bílý z Vrchního státního zastupitelství v Praze. Ještě o týden dříve policie za stejnou věc obvinila prvního člověka.
  „Trestní stíhání za schvalování teroristických útoků na sociálních sítích je v současnosti vedeno proti dvěma osobám,“ reagoval na dotaz Práva Bílý.
  Obviněným hrozí v případě odsouzení pět až patnáct let vězení a také propadnutí majetku. Další případy policisté prověřují. Kolik takových podezření policie šetří a zda se dají očekávat v blízké době další obvinění, nechtěl žalobce kvůli probíhajícímu přípravnému řízení, které je ze zákona neveřejné, sdělit.
  Podle informací Deníku N, který na první obvinění předminulý týden upozornil, se však pražská policie zabývá více než třemi desítkami případů schvalování útoků na sociálních sítích. Obdobný počet kauz řeší i Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ).
  Příspěvky na internetu a sociálních sítích začala policie prověřovat krátce po teroristickém útoku na mešity v novozélandském městě Christchurch, kdy pravicový radikál v polovině března zastřelil 50 lidí. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) i policejní prezident Jan Švejdar tehdy označili jakékoliv podněcování k nenávisti za nepřijatelné.
  Tentýž státní zástupce, Mgr. Martin Bílý, obžaloval seniora Jaromíra Baldu (71) za teroristický útok na železnici. Nikdo nebyl zraněn, nic se nestalo. Neboť pan Balda pokácel dva stromy na železniční tratě u uprchlického střediska Bělá-Jezová.

  Foto státní zástupce Mgr. Martin Bílý, novodobý prokurátor Urválek
  https://1gr.cz/fotky/idnes/19/013/vidw/ELM78fef3_slovenskyteroristasz281.jpg
  Zdroj:
  https://www.novinky.cz/krimi/506008-v-cesku-padlo-druhe-obvineni-za-souhlas-s-utokem-na-novozelandske-mesity.html