To jsme vážně chtěli, když jsme cinkali klíči? Vážně jsme toužili, aby nám chátra vyhrožovala, abychom se báli na veřejných prostranstvích, abychom se báli o svoje ženy a děti, abychom se báli války?

 

Co když napadne americkou armádu preventivně v Čechách zkusit humanitární humánní bombardování a US ARMY srovnají Prahu, Ostravu a Brno se zemí jako Jugoslávii, Sýrii, Irák, Vietnam...?

 

Co bude dělat naše armáda, když USA zaútočí a Rusko se bude bránit? Nebo když US ARMY napadne nás?

US ARMY v Bělehradě
US ARMY v Sýrii

 

US ARMY ve Vietnamu
Zbyly vzpomínky
židovská ministryně zahraničí USA Madeleine Albright děkuje

 

Těch otázek začíná být příliš!

Vyhlásí BIS stranu ODS v příští zprávě jako extrémně nebezpečnou, když mají ve svých řadách potencionálního vraha prezidenta Zemana a komunálního politika - extremistu a nácka Novotného?

Co je to za stát, kdy vrah z ODS vyhrožuje prezidentu republiky Zemanovi  podříznutím a pak běhá po svobodě se slovy: tak tedy toho prezidenta dneska nepodříznu - sorry!

 

Co jsme za stát, když jsme se ještě nevzpamatovali z odchodu jedné okupační armády a už zde máme další? Proč se neudělá referendum, zda se přes náš stát mohou prohánět okupační jednotky a nikde není ukotveno a veřejnosti sděleno v jakém koridoru se maximálně mohou pohybovat, aby někoho nepostřílely?

Kdo je sakra pozval? Tenkrát to byli Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek a Vasil Biľa. 

Dnes zvací dopis napsal kdo?

 

Všimli jste si, že nyní Pentagon napadl Čínu, Irán, staví další základnu v Polsku, přes nás přejíždí každou chvíli nějaká tlupa zelených ozbrojených válečníků, a v tu dobu náhodně kolem americké základny nastala korupce v Kosovu za pomoci americké armády připravuje rozšíření v Camp Bondsteel. A zrovinka, když Srbsko vyjednává s Ruskem. Předtím Bulharsko, USA vyhrožují Německu za Nord Stream II, opět provokují v Sýrii, náhodně se zase bojuje v Libyi, USA vyhrožují Kubě a Venezuele a vždy je to boj za demokracii a mír s pomocí humanitárního humánního bombardování.

 Měli jsme zde sovětské tanky, ale byl mír. Měli jsme šťastné dětství. Nemuseli jsme se bát. A dnes?

 Americká armáda překročila naše hranice... Je květen, rok 2019. Co řekne propaganda dětem ve školách?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  Ve Vietnamu Americani branili Indocinu proti Vietcongu a Khmer Rouge. Ale od konce studene valky se k moci v Americe dostali neoconi.

  https://voxpopuliblog.cz/neokoni/

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  USA napadly Vietnam po porazce Frncouzu v Dien Bien Fu. Nechteli, aby ho zapad ztratil. Proto skrze false flag incident v Tonkinskem zalivu napadli Vietnam a masakrovali obyvatelstvi i v Laosu a Kambodzi. Zamorili cele uzemi Dioxinem rozprasenym z letadel. Dodnes se tam rodi deti s genetickymi vadami jako po uzivani Conterganu v Evrope. USA tam valku prohrali jako Francouzi a zanechali za sebou zmasakrovane obyvatelstvo a zpustosenou zemi, zamorenou Dioxinem (Agent orange).

 • Dan

  Vas narek je opravneny, ale nepomuze nam.
  To jsou vsechno dusledky uteku ze sfery vlivu CCCP do sfery vlivu USA. CCCP jsme nenavideli po invazi i politiku jeho imperialnich komousskych gerontu. CCCP se rozpadnul za Gorbacova, komuniste i NKVD odevzdali bez boje Rusko USA a nechali si ukrast zlato, zdevastovat prumysl a vykradat suroviny. 20 leti vybrani rusti Zide se stali oligarchy, nesmirne zbohatli jako Chodorkovski, Berezovski, Abramovic, atd. Ti meli byt pak zarukou, ze parazitovani na Rusku skrze USA neskonci. Rusko se najednou stalo pro USA pratelskym statem, protoze se stalo jeho kolonii! Pak po opilci Jelcinovi prisel Putin, zavrel Chodorkovskeho, ostatni oligarchove vzali roha na zapad. a kupuji tam jachty a fotbalove kluby. Drancovani Ruska prestalo. Od te doby je podle USA Rusko nebezpecne a Putin diktator. Jsou na Rusko uvalovany stale nove a brutalni sankce v nadeji, ze se Rusko rozlozi zevnitr samo. Nadeje nevychazi, drive zkolabuje zloduch USA jak Rusko. Za Gorbaceva napomohla STB u nas s Havlem a Albrightovou k preorientovani zeme na zapad. To co dnes tady mame je import zapadniho kulturniho a hospodarskeho upadku. Zapad ovlada mainstream, media, politiku. Nikdo ho nesmi kritizovat, vlada nechava poslusne projizdet kolony US Army i NATO nasim uzemim, ktere budou nasazeny ve valce s Ruskem. To nas pry ohrozuje, ackoliv vydava 20 mene na zbrojeni jak USA s NATO. Media maji pevne v ruce, zacinaji indoktrinovat i zaky ve skolach. Inkluze ma zabranit kvalitni vyuce a prestat rozvijet potencial nadanych zaku. Prvni organizovana a financovana vlna migrace k vytvoreni kalifatu v Evrope zeslabila, druhou ale uz nezastavime. Chteli jsme to tak, nevzepreli jsme se tomu a tak to mame. Jestli si nekdo mysli, ze z toho unikneme, tak je naivka. Podivejte se na Rakousko, co udelali s jeho vladou a kanclerem. Jenom proto, ze chtelo byt mostem mezi EU a Ruskem! Kdo vzpomina na Rusko a nechce mu skodit je v mediich vyvrhel. Volby do EU neprinesly zasadni obrat, protoze indoktrinace obyvatelstva medii je naprosta. Z tohoto sevreni se uz nedostaneme pokud zloduch sam neoslabi a nepusti nas ze svych drapu kondora.

  Krátká URL:
 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Dan

  Bohuzel dosud pretrvava i indoktrinace komunisticka. Falesna dichotomie marxoidi vs rusofobove prave udrzuje rusofobii pri zivote. ***** zminuje Rakousko. Dobry priklad. Tam komunisty niky nikdo nevolil a dnes Rakusani netrpi patologickou rusofobii jako Cesi.

  Narky nam nepomohou. Pochopitelne. Pouhe nadavani k nicemu vest nemuze.
  PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
  https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y