30. září 1938 brzy po půlnoci podepsali zástupci Německa, Itálie, Velké Británie a Francie Mnichovskou dohodu - evropský mír. Adolf Hitler se zavázal, že poskytne Československu, které bylo přejmenováno na Česko-Slovensko, záruky věčného štěstí. 21. října vydal příkaz k přípravě vojenského „vyřízení záležitosti se zbytkem Česka“.

Již v průběhu měsíce února 1939 byla zahájena série protičeských provokací, které byly vyvolány českými Němci, žijících ve velkých českých a moravských městech.

14. března 1939 v 17:30 vstoupily na československé území první německé jednotky; jednalo se o 8. pěší divizi doprovázenou motorizovaným oddílem SS.

 

 

3. srpna 1968 se v Bratislavě konala porada představitelů států Varšavské smlouvy (Bulharska, Maďarska, Polska, NDR, SSSR a Československa), na které byla přijata takzvaná Bratislavská deklarace. Ta zdůraznila, že obrana socialistických vymožeností je společnou povinností všech socialistických zemí a na setkání také sovětské vedení dostalo od Vasila Biľaka do rukou takzvaný zvací dopis, kterým část československých komunistů žádala Sovětský svaz o pomoc s takzvanou kontrarevolucí. 

20. 8. 1968 ve 20.00 sovětský velvyslanec v USA Anatolij Dobrynin navštěvuje prezidenta Lyndona Bainese Johnsona a informuje jej o nadcházející invazi armád pěti zemí Varšavské smlouvy do Československa. Johnson krátce po tom svolává mimořádné zasedání Rady národní bezpečnosti 

V noci z 20 na 21. srpna 1968 vojska pěti zemí Varšavské smlouvy (SSSR, PLR, NDR, MLR a BLR) překročila čs. hranice.

Pozvání podepsali Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek, Vasil Biľak

 

Také přijeli z lásky k zajistit svobodu Čechům

 

Je květen, rok 2019, vojska NATO (USA) v čele s americkými Dragouny se prohání českou krajinou na pozvání koho...? Který "lid" je pozval? Nebo i rok 1968 byl legální, když jsme byli součástí Varšavské smlouvy, dnes NATO?

 

Další, co nám přiváží svobodu

 

V roce 2000 spacák Ruml obsadil Českou televizi se slovy, že přináší svobodu. Zůstala tam dodnes...

Proč to všichni nazývají svobodou, když za vším je pláč a slzy?

 

Technická otázka: mohou jezdit okupanti po dálnici bez dálniční známky?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Rudolf Kavan

  America vojska pozvali rusofobove. Proc je u nas rusofobie? Jednim duvodem je existence marxoidu. Neni to duvod jediny ani hlavni, ale jeden z duvodu to je. Marxoidi jsou vsichni od skalnich stalinistu az po ty jejichz mysleni zustava ovliveno komunistickou frazeologii. (Napr. za vsechny nesvary plosne zodpovida jakysi "kapitalismus".) Pritom nikde jinde v Evrope uz nic takoveho neexistuje. Komunismus je kletbou Ceska!

  Marxoidi lidi POPUZUJI jenom svou existenci. Protoze vetsina Cechu mylne ztotoznuje Rusko s komunismem, reaguji na marxoidy zvysenou rusofobii. Jak rikal Alexandr Solzenicyn, komunismus se dostal do Ruska ze zapadu a je spise prvkem cizorodym. Marxoidi nedelaji nic, aby tuto miskoncepci korigovali. Naopak ji upevnuji.

  Dnesni rusofobie je sprostota PRAVE PROTO, ze se se obraci proti Rusku v okamziku, kdy Rusko se komunismu zbavilo. Toto marxoidi vubec nechapou. Skryta Pravda to nechape. Slepym nadavanim na Ameriku a obhajobou komunisticke invaze Indociny situaci jenom zhorsuje.

  https://voxpopuliblog.cz/rusofobia/

 • *

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Pane Kavane, už zase matláte dohromady komunisty, marxisty a kapitalistické liberály s klamavým přízviskem "neomarxisté". Globální finanční podvodník Soros rozhodně nehájí práva pracujících lidí, uvědomte si. Pro liberalismus byly vždycky typické honosné fráze o svrchované moci lidu, o jeho právech a svobodách, bla bla bla.

 • *

  Co nám devastují naše dálnice?!

 • *

  14 konvojů na trase Rozvadov - Praha - Stará Boleslav - Praha - Brno - Břeclav! Okupanti go home!
  Konvoj americké armády - Snídaně s Novou 28 05 2019
  https://www.youtube.com/watch?v=s-twN0m2ayw

 • wolfram

  Jedou s NABITÝMI ZBRANĚMI, PŘIPRAVENI STŘÍLET na Čechy. Děsivé. Svině Babiš, souhlasím. Pan Gec k tomu píše: "Tají snad náš spojenec USA něco před naší vládou anebo tají naše vláda tyto informace před svými občany? Jak jinak si vysvětlit u všech konvojů US připravenost k okamžité palbě a krytí bojovými vrtulníky v závěsu za konvojem ze vzduchu? Je možné, že vyhodnocenou hrozbou pro US konvoje jsme my občané České republiky? Pokud by tomu tak bylo, nejedná se o průjezdy spojeneckých, ale OKUPAČNÍCH jednotek!!!"
  Fotky jsou z článku NWOO:
  http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2019/05/kPVKaTzPEVE.jpg

  http://www.nwoo.org/wp-content/uploads/2019/05/atFZQzRxHww.jpg

  NWOO: Spojenci nebo…..?
  http://www.nwoo.org/2019/05/30/spojenci-nebo/

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Cemu se tady podivujete? Vzdyt jsme kolonii USA, jako jsme byli drive kolonii CCCP! Soveti nam taky nerikali, jestli maji vojaci nabite zbrane, nebo jestli u nas maji raketove zakladny s atomovymi raketami!
  Tim nerikam, ze je to tak dobre a spravne! Jsem proti militarizaci a NATO, protoze nas zatahnou do konfliktu v zajmu kolonizatora, kde shorime!

 • Dan

  O nasi zemi se neustale nekdo pretahuje. Bohuzel, je to dane nasi polohou ve stredu Evropy. Silnejsi zeme nas vzdy dosud strhly do sfery jejich panstvi a vlivu. Rakousko, Nemecka Rise, CCCP, ted USA a EU. Porad dokola, do nekonecna jsme oblbovani politiky i medii kolonizatora, ktery nam vladne a urcuje, co smime rikat a kdy se smime uprdnout, s kym smime mluvit a s kym ne. Ted nove koho zbozi smime kupovat a kam smime sve vyrobky vyvazet! Naprosto absurdni situace, ktera nam ted skodi vice, jak kdy jindy!
  Stredni Evropa se musi vybavit z teto hry mocnosti neutralitou jakou ma Svycarsko a Rakousko. Zeme V4 musi o to usilovat a ne se hadat o kozi chlup! To chce ovsem politiky inteligentni, nezkorumpovane vysokymi platy a nebojacne, ktere nemame.
  Jakmile se nektery objevi, je pomlouvan, diskreditovan, nebo zlikvidovan.

 • Dan

  Lidi, prece neverite, ze ty kolony srotu a vojaci co projizdeji nasi zemi nas maji ochranit. Pred kym? Vzdyt USA a NATO davaji na zbrojeni 20 x vice jak Rusko!! A rikaji, ze nas Rus ohrozuje! Proc by to delal? Ma suroviny, ohromna uzemi, neni zadluzeny jako USA a EU dluhova unie, kasle na buzeranty a LGBT. Buzerant je tam stale jeste buzerant a Me too se vysmivaji! Chlap je tam porad jeste chlap a zenska zenska, rodina je rodina. Ne 60 pohlavi kretenu, fetaku a teror uchylnych mensin jako u nas!
  Je to prave naopak, zapad potrebuje suroviny Ruska a na Rusku parazitovat jako za Jelcina! Protoze jim Putin vykradani Rusko zatrhnul, je Rusko spatne a Putin diktator. Delaji z neho Hitlera jako Killary a NATO vedeni... Stale destabilizuji Rusko sankcemi. Drive se ale podela zapad jak Rusko!!!