Nezdá se vám, že demokracie je v posledním stádiu extáze? Jakoby se nám s těma cvokama roztrhl pytel. Myslíte, že může být ještě hůř?

 

Starosta za ODS

Protest demokratek - Femen - Kyjev (Ukrajina) Pozdrav Trumpovi

 

A senátor ví, jak se chovat v politice

 A nová subkultura dovedena do dokonalosti (budoucnost)

 

Další senátor český proukrajinský: Femen číslo 2 Hilšer

 

 

A bude hůř

 

Skutečně platí v roce 2019 pravidlo, že čím větší dement, tím větší demokrat? Protestujeme "Proti všem" (Alois Jirásek)

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Přece nebudou pracovat, nejlepší je jít krást do české politiky, beztrestnost zaručena.

 • *

  Řeporyje, tak už máte, co jste chtěli. Tam teda musí být bordel na Úřadu městské části Praha–Řeporyje.
  Odporný huhňavý zlý Pavel Novotný z ODS, citáty:
  „Jak říkával můj nebožtík vídeňský Žid děda Herbert, Sehr Unappetitlich“
  „Vážím si pana Petříčka, věřím, že Hamáček je slušný člověk. A že Foldyna je šmejd. O tom jsem přesvědčený. Není to slušný člověk jako já. Je to zavrženíhodný člověk jako Tomio Okamura.“
  „Vítám občánky.. Dnes dvoják. Hodně se tu šuká, to je dobře. Jsou to šťastné děti, že budou vyrůstat v Řeporyjích a ne v nějaké p*deli.“
  No, každý si udělá názor sám, o vkusu voličů ODS.

 • Michonnet

  Vrah Ivety Bartošové Novotný!!! Novotný byl tehdy šéfredaktor webu www.extra.cz. Majitel ho za trest vyhodil z funkce šéfredaktora a pak ho vyhodil úplně.
  Ovšem Ódéesáci si dali Novotného v roce 2018 na 1. místo kandidátní listiny v Řeporyjích a udělali z něj starostu.......... Zastupitel ODS z Jesenice u Prahy Martin Lang "jen" vyhrožoval prezidentovi podřezáním, tenhle Novotný má na rukou krev......... fujtajskl.
  Lidi, máte rozum, měli byste demonstrovat proti ODS!
  Kandidátní listina ODS – Praha-Řeporyje
  https://www.ods.cz/ms.reporyje/volby2018/kandidatni-listina/539635-praha-reporyje

 • *

  Tak tak. Na Ivetě Bartošové v bulvárním Extra vydělávali Novotný a Rychtář, Iveta žádné peníze nedostala, měla bankovní účet obstavený exekutorem. Na těchhle fotkách:
  https://img.blesk.cz/img/1/normal620/3402641_iveta-bartosova-v2.jpg
  Poslední kapka byla, když státní Všeobecná zdravotní pojišťovna VZP poslala na Ivetu exekutora, protože Iveta nezaplatila penále 60.000 Kč. Abyste rozuměli, Iveta splatila dluh VZP, co dlužila VZP na zdravotním pojištění, ale nezaplatila penále (pokutu) 60.000 Kč a požádala VZP o prominutí penále. Jenže VZP jí nic neprominula a poslala na Ivetu exekutora. 22. dubna 2014 byl vypsán exekuční příkaz k prodeji na dům Ivety Bartošové v Uhříněvsi. Přesně za týden, v krásném slunečném dni 29. dubna 2014 před polednem, se nebohá Iveta vydala ke kolejím...
  Iveta Bartošová přitom ve svých úspěšných letech platila VZP obrovské sumy zdravotního pojištění, tehdy neexistovaly Kalouskovy stropy zdr. a soc. pojištění. Ale žádného soucitu a pochopení se od VZP nedočkala.

  Iveto, prober se a makej! Džambulka má zase krizi. Na dům Bartošové byla uvalena exekuce (22. 4. 2014)
  https://prask.nova.cz/clanek/novinky/dzambulka-ma-zase-krizi-na-dum-bartosove-byla-uvalena-exekuce.html
  Prasklo, proč je Bartošová na dně: Kvůli dluhům prodávají exekutoři její dům! (22. 4. 2014)
  https://www.ahaonline.cz/clanek/trapasy/96647/prasklo-proc-je-bartosova-na-dne-kvuli-dluhum-prodavaji-exekutori-jeji-dum.html

  Takže za dalšího vraha Ivety Bartošové považuji také ředitele Všeobecné zdravotní pojišťovny Zdeňka Kabátka. Ředitelem VZP je od 26. listopadu 2012, jmenoval jej ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) a měl by být až do roku 2020. Pane Kabátku, proč jste poslal exekutora na Ivetu Bartošovou?! Proč nepromíjíte penále lidem v těžké životní situaci?! Proč jste poslali kvůli bagatelnímu, malému dluhu, penále 60.000 Kč, na Ivetu Bartošovou exekutora, aby jí sebral dům?! Kdyby Iveta neskočila pod vlak, zemřela by hlady na ulici. Jen kvůli Vaší exekuci penále 60.000 Kč.

  V roce 2018 byla v Česku vedena exekuční řízení vůči 821 337 osobám!!!!!!!!!!!!!! Desetině národa!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolik z nich okradli exekutoři o dům, o všechno kvůli bagatelnímu dluhu u Všeobecné zdravotní pojišťovny!!!!!!!!!!!!!! Žádáme vyhazov ředitele VZP Zdeňka Kabátka!!!!!!!!!!!! Darebáci Novotný a Kabátku, proberte se a běžte makat!!!!!!!!!!!!!!!

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Jeste pripojim, ze Novotny v Blesku prohlasil, ze platek zije z tragedie lidi a ze Ivetu ustvou a dozenou k smrti! To se da dohledat, ale me se z toho .... dela spatne! To se uz nemusi ani komentovat. ODS je vlastne stranou Odpornych Degenerovanych Sracu a zlodeju!