Lidé žasnou, kde se berou hromadné červené karty, kde se berou peníze pro zpěváky, ozvučení, na autobusy, vlaky, reklamy, kde se berou peníze na politické školení vašich dětí ve školách. Mimochodem, nejen Václav Havel v roce 1989 přísahal, že se politika do škol už nesmí vrátit. A dnes?

 

Možná se budete divit, proč "kopeme" za Babiše. Snadná odpověď. Odmítáme likvidaci někoho, kdo si přihrává malou domů a o tom nepochybujeme, aby byl nahrazen někým, kdo chce zlikvidovat celou zem a vnutit nás pod správu Bruselu jako v roce 1939 nacistiského Německa a Adolfa Hitlera. Věříme, (básnicky) že se v blížícím nebezpečí objeví Blaničtí rytíři, kteří nás ochrání.

Čestní a čeští.

A současně porazí Babiše na jeho poli: politickém. Čas už kvasí, ale ta dnešní marketingová chátra to není. 

 

Nyní je rok 2019

Samozřejmě nějaký jeliman Minář by bez placené klaky a markentingového zázemí nedokázal nic rozjet a hlavně platit akce za desítky, možná sta milionů.

Institut Václava Klause zmínil princip vymývání mozků, které Babiš a hlavně Plaga nedokázal s Hamáčkem zastavit. Z vašich dětí dělají idioty, vymývají jim mozky a vy se stále ptáte, kdo platí drahou aparaturu, jednotné transparenty, organizované šílenství, autobusy, vlaky, a platy neplaty zpěváků například Kluse.

Platíte to vy, občané, přes tunelování státu a MF - jmenovitě Schillerová nedokázala zatím zveřejnit, jak je to celé zacyklené.

Tak Velký Vůdce se našel. Kdy? V roce 2017. A kdo dal zadání?

 

Propletenec, který může rozplést jedině ministerstvo financí. Než to však dokázalo, parta kolem Karla Janečka, Libora Winklera, Neovlivní.cz, Fond proti korupci a Člověk v tísni spustila projekt, který zašťituje Česká televize a další. Koneckonců zde jsou přímo uveřějněni. Záhadou je, jaký má zájem Winkler s Frycem (bývalý majitel Mall.cz) na akci "Milion chvilek". U těch ostatních je to jasné: dotace, flákat se, dotace a flákat se za naše peníze. Pod komandem Bruselu.

Takže zde je autentický screenshot: podívejte se, kdo se podílí - neziskovka na manipulaci lidí stvořená neziskovkou za naše peníze. To nemá chybu.

 

 

.

A zde jsou

 

 A můžeme pokračovat. Není to ten Seznam, co přestal danit v ČR a daní na Kypru?

A ten káže o morálce a lásce k České republice?

Nesouvisí "náhodou" Winkler s Janečkem, který peníze vyhrál na burze jako Soros a zde skoro nedanil?

Je vážně Minář tak naivní, nebo prodejný?

 

 

 
 

Pro dnešek si všimněte ještě jedné zajímavosti: zde je zaháčkován OP Erasmus+, který se tímto rozkrádá. Dotační systémy měly být původně na obnovu a vyrovnání slabších států s bohatšími. A zde "vrah o morálce káže", kdy se operační fond OP Erasmus+ zneužívá k politickému nátlaku a nikoliv k účelu tomu stvořenému. Kdy začne "Brusel" vyšetřovat Českou televizi,  Mináře, Janečka, Kluse a převody peněz včetně žádostí, pod kterými se to ukrývá?

Je čas přejít do protiútoku.

Dotace jsou zlo. Šílené zlo. A zde je vidět, jak zloděj křičí chyťte zloděje. Demonstrace nejsou z podnětu obyčejných lidí, většinu to ani nezajímá. Ale boj jedné politické skupiny proti druhé a manipulace přes mainstreamová média, která jsou s tím propojena.

Pod heslem: Evropskou unii si rozvrátit nedáme! Proto musíme do škol navrátit bruselské SSM!

Zítra další díl. Propojení s Českou televizí.

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  ZÁKAZ Babišova hnutí ANO, činnost Babišova ANO směřuje proti demokratickému a ústavnímu systému České republiky!

  Je šílené, že Babišovo hnutí ANO nebylo zrušeno a zakázáno. Vždyť činnost hnutí ANO směřuje proti demokratickému a ústavnímu systému České republiky. Hnutí ANO je institucializovaný klientelizmus, korupce a penězovod veřejných peněz do kapsy Andreje Babiše. Většinu svého majetku nabyl Babiš podvody, tunelováním a korupcí politiků, zejména v době vlád Václava Klause (ODS) a Miloše Zemana. K tomu si v letech 2014 - 2017 Babiš jako vicepremiér a ministr financí, od 2018 premiér za pomoci svých poslanců a ministrů zajistil mnohamiliardové státní zakázky pro Agrofert. Připomeňme si, že Babišův Agrofert je také rekordmanem v čerpání evropských dotací v České republice, je i jedním z největších příjemců unijních peněz v celém regionu střední a východní Evropy.

  Například 20. května 2015 všichni poslanci ANO, včetně Andreje Babiše, hlasovali pro daňovou podporu biopaliv (řepky) a zajistili tím přibližně 5 miliard korun do Babišovy kapsy, ačkoli podle Evropské unie měla podpora řepky skončit k 30. 6. 2015! Hlasovali ve prospěch osobního zájmu předsedy hnutí ANO a majitele Agrofertu, který je dominantním českým výrobcem metylesteru řepkového oleje (PREOL Lovosice).
  Novela zákona o spotřebních daních, 27. schůze, 145. hlasování, 20. května 2015, 12:27
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=60922
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ano-couvlo-podpora-biopaliv-a-tedy-i-firem-babise-neskonci/r~42d5c264fee011e4bfa2002590604f2e/?redirected=1511970689
  Ministr pro lidská práva a předseda Legislativní rady vlády Jiří Diensbier mladší (ČSSD) předložil v roce 2015 Poslanecké sněmovně novelu zákona o střetu zájmů, aby zamezila Babišovým firmám ucházet se o dotace a veřejné zakázky. 29. 11. 2016 všichni poslanci ANO (Andrej Babiš osobně nepřítomen) hlasovali proti této novele. Babišův kumpán, prezident Miloš Zeman, zákon nepodepsal a 19. 12. 2016 jej vrátil zpět sněmovně. Poslanecká sněmovna přehlasovala prezidentské veto 11. 1. 2017 a tato sociálně demokratická novela zákona o střetu zájmů byla vyhlášena jako zákon č. 14/2017 Sb., s účinností od 1. 9. 2017. Hnutí ANO sepsalo proti novele ústavní stížnost. Babiš o pár dnů později, v únoru 2017, obešel novelu převedením svých holdingů Agrofert a SynBiol do tzv. svěřeneckého fondu. Babišův kumpán, prezident Miloš Zeman, předložil 14. 2. 2017 Ústavnímu soudu návrh na zrušení jednotlivých ustanovení zákona č. 14/2017 Sb...
  Novela zákona o střetu zájmů, 54. schůze, 21. hlasování, 11. ledna 2017, 11:39
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=64999
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1967353-babisovy-firmy-prijdou-o-dotace-i-verejne-zakazky-ano-chysta-ustavni-stiznost
  LEGISLATIVNÍ PROCES - Novela zákona o střetu zájmů, zákon č. 14/2017 Sb.
  http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=7&t=564

  ČSSD pozvala Babiše v roce 2014 do vlády, mysleli si, že ho zvládnou, ale místo toho je tunelář Babiš "sežral"....

 • Antiopus

  V odpovědi na: *

  Opakuješ se nejsi tunelář Opus lihový dům?

 • *

  V odpovědi na: Antiopus

  Kdepak. No, nevadí, chápu, Skrytá pravda zítra demonstrovat nepůjde.

 • Dan

  V odpovědi na: *

  On je nesezral, sami se znemoznili. Lithiovy Hamacek, debilek Petricek, co liza koule americkemu kolonizatorovi, rozhazovacna Malacova, neodsouzena Marxova (ma novou trafiku) a nesplaceny dluh za Lihovy dum advokatovi. Tahle strana, co je stale na hrane bankrotu ekonomickeho i u volicu nam vladne jenom diky opozici, protoze nechtela do vlady s Babisem. Ten musel uspokojit KSCM, aby mel podporu a ti sami hovnouskove z opozice ho ted za spolupraci s komousi kritizuji. Pokrytecke smejdy z CSSD doplnuje opozice, ktera ma jediny program. Odstranit Babise, prezidenta a Benesovou. Stat se 100 % poslusnou loutkou USA a jejich Deep Statu, pripravujiciho valku s Ruskem i s pomci Ukrajiny!

  Krátká URL:
 • Ministerstvo vnitra vede dlouhodobě člen ČSSD. Pokud by vše byla pravda a nikoliv obvinění šitá na míru dnešní extremistickou demokratickou partou v čele s Českou televizí a opilcem z FORUM 24, policie mohla konat. Legálně, pod právním dozorem justice. Nestalo se, proto přikládám těmto fanatickým výkřikům nulovou váhu. Dotace jsou zlo a házet to na jednoho je ještě větší zločin! Tolik k fanatickým výkřikům neznámého "návštěvníka". Politické kauzy byly na objednávku v roce 1950 a máme se k tomu vracet znovu dnes?

  Krátká URL:
 • wolfram

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Hamáček nebude pověřen sestavením menšinové vlády? Že by Staněk?! Snad nepředpokládáte, že by Zeman udělal premiérem Kalouska nebo Fialu vahahahah :-))))
  Zeman je v úterý a ve středu 4. a 5. června na IV. summitu tzv. Trojmoří v Lublani, Slovinsko.

 • Dan

  Babis vyuzil dobu divoke privatizace jako ostatni nasi oligarchove. Umoznila jim to doba V. Klause a jeho privatizace bez radneho pravniho zajisteni a kontroly. Babis toho jenom vyuzil jako ostatni a protoze je schopny a pracovity, ziskal z toho medveda co se tenkrat porcoval hodne, jak tady pisete.
  Problem, ktery Babis ma je, ze sel do politiky, ze v ni chce neco dosahnout. Ze nerespektuje pravidla hry oligarchu, neni jejich clovek. Ze nechce odstoupit. Kdyby nebyl Babis premierem, byl by v pohode jako ostatni zbohatlici z privatizace! Ty nikdo nevysetruje a kdyz, tak desetileti a nejsou stale odsouzeni. Videt a souzeni jsou male ryby jako Rath, Rittig a presto jsou stale na svobode a rikaji nam, co je u nas spatne a co 'by se melo'!
  V tomto kontextu vy vztekli pravdolaskari : Ja vidim Babisovo dilema. Schopny manager a politik, ktereho zeme potrebuje a ktery o sahy prevysuje sve predchudce je podroben neskutecne stvanici ze lzi, osocovani a dehonestacemi se strany opozice, Havloidu i medii. Jeho usili toto ustat je samo o sobe obdivuhodne! Nejde mu uz o to jestli ma opustit politiku. Jde mu o to se ocistit, odvratit hrozbu odsouzeni a vezeni!!!
  Kdyz uz tady horujete pro jeho vysetrovani a odsouzeni a usilujete o jeho skalp, tak ukazte svou nenavist i u jinych jako Bakala, kteri si jenom nakradli diky politikum a nic neprodukuji jako Agrofert!!!!!! Stali jste se sami obeti sve nenavisti a nechcete videt okolnosti ani souvislosti.
  Pomahaji vam v tom i globaliste, EU, nas kolonizator USA, tajne sluzby, politici. Protoze potrebuji na miste premiera CR a prezidenta svou loutku a kejvala jako je Merkelova, Macron. Babis bojuje i proti temto silam, ktere u nas potrebuji udelat bojiste s Ruskem. Valcit se bude ne v USA, ale v Evrope...

  Krátká URL:
 • BUREš

  Vzít to od88 od kdy tu byl Mitteran a Havla pustili z lochu STBáci---BUREš a jimi podobní-----už věděli co a jak tahat za nitky---- tím se vše nastartovalo--od té chvíle všichni skorumpovaní do vězení postavit hangáry a do dolu s nimi---sebrat majetky 3generací viz Chorvatsko a nesmí jít do politiky --ovlivnování

 • Dan

  V odpovědi na: BUREš

  Mate pravdu. Samet byl dohodnut mezi komunisty z CCCP, KGB a CIA. Nebylo to zadne cinkani klicema, jak dosud Havloidi tvrdi. Tenkrat mel stat veskerou moc v ruce. Stacilo by par vystrelu do vzduchu a lide by se rozutekli. Sametem nas CCCP pustil ze sve sfery vlivu a prevraly nas USA. To, co se u nas deje, vdecime hlavne jim.

 • Dan

  Mam podzreni, ze tenhle zrzavy Zid M.Minar je nastrcen figurka temi, co chteji zmenu u nas ku svemu prospechu, ne k prospechu obcanu! Bohati americti Zide pouzivaji pouze k Zidy k prevratum a zmene spolecnosti jako v Rusku Chodorkovskeho, Abramovice, aj. Ti jim meli zarucit, ze parazitovani na ruskych surovinach nikdy neskonci! Podobne jako ta 16 leta Greta, co z ni delaji skoro Pannu Orleanskou, zachrankyni Evropy. Je to dalsi pokus u nas zmenit vladu a pomery, abychom poslusne vykonavali prikazy USA a globalistu k priprave valky v Evrope. Jinde zastreli novinare, u nas asi staci jejich Minar! Neverte, ze prachy jsou od darcu o kterych tady pisete! Prachy neziskovam , ktere treba oficielne prichazeji od US univerzit a jinych dobrocinnych organizaci v USA jsou ve skutecnosti od tajnych sluzeb a organizaci Sorose, jenom je takhle properou tim, ze je preposlou pres univerzitu, aby to nebylo napadne! To plati i o darech od soukromych osob, ktere jsou nastrceny a uplaceny. Jit demonstrovat za stovku (inzerat v novinach) pak podavaji tito lide. Neplati to urcite ze sveho! Lide, nenechme se manipulovat, nebudme ovcemi, se kterymi si zidovsti globaliste z USA delaji co chteji!!!