Ti a sta dalších je často blokováno na Facebooku. A je čas začít odhalovat ty, kteří se na tom ANONYMNĚ ZATÍM podílejí. A hledat pravého viníka, který sedí v blízkosti ministerstva vnitra ČSSD dnes kočírovaného Hamáčkem.

 

Než se pustíme do vyvracení lží (a materiálu za pár dní máme mraky jako důkazů), hned musím razantně poukázat na podvody, jakým způsobem likvidují protivníky, aniž by se jich Hamáček, předtím Chovanec zastali.

Sem chodí fanatický anonymní příznivec Sobotky, potažmo ČSSD pod různými přezdívkami Vlastimil Nowak, dříve Opus. Pokud se nepíše kladně o jeho milovaných, najde si nějakou větu či číslo, začne ho ohýbat tak, aby vyznělo k prospěchu ČSSD a dehonestatci autora. (Se stejným se setkal Václav Klaus j. a další). Následně začne kopírovat půl věty vytržené z kontextu, naprosto zpochybní autora, protože málokdo si dá práci dohledat, zda citace trolla anonyma z ČSSD Vlastimila Nowaka je autentická.

Tím naprosto odkloní smysl textu a rychločtenáři mají věřit, ža autor je lhář, či podvodník.

(Ve stylu "zloděj křičí chyťte zloděje")

Takže tohoto anonymního podvodníka a trolla vyhazují ze všech soukromých webů, které nejsou nikým dotovány a nemají možnost se jinak bránit.

 

A čeho jsem si všiml?

Už třikrát jsem Opuse alias anonymaVlastimila Nowaka vyrazil a už potřetí mi byl zablokován účet na facebooku pod vlastním jménem. Náhoda? Naposledy před chvílí, kdy jsem mu smazal urážky a podvodné ohýbání textu opakovaně kopírované bez kontextu.

A po smazání mi bylo oznámeno, že můj text na facebooku je sexisticky nenávistný...???

Vzhledem k tomu, že to bylo cca deset minut po smazání a čas facebooku se shodoval, ještě jednou: náhoda potřetí?

Tito lidé trollují z několika počítačů, mění IP-Address, a provokují všude, kdy následně jsou všude blokováni. A tak se mstí: podívejte se, že facebook nemohl nic závadného najít. Není to tam. Pouze relativně slušná diskuze.

Diskuze

 

 

A toto je onen sexisticky ??? nenávistný ??? text - má odpověď?

Nevím, zda Vlastimil Nowak alisat Opus může být onen Lelek, třeba si Nowak zadá mé jméno a jakýkoliv příspěvek napadne. Stejně tak Klausovi a dalším. Prostě je tragikomedií, když se dá napadnout cokoliv, když sprosté urážky lepšolidí tam stále jsou. Nebo jsme pouze my hloupí, že jsme slušní a tuto prasárnu neděláme v diskuzním nadnárodním systému? Když smaže příspěvek, budiž, ale BEZDÚVODNÁ BLOKACE viz výše? Kde je ten sexismus? Kde je v příspěvku extremismus? Je to pouze doložení faktů o Rusku? 

 

Vážně se dá ztotožnit osobní urážky mé osoby a dalších autorů, vytržené věty z kontextu následně smazané zde a z názorové diskuze na facebooku?

Majitele facebooku nikdo neurážel, natož aby ho z něčeho obvinil!

 

A hlavně: dá se vystopovat autor těchto anonymních udání z IP Adress?

 

Není čas jim vracet tím samým?

A takto funguje dnes Facebook pod gescí Hamáčka, který to ovlivnit může. Je to česká sekce!

 

A nyní budou příspěvky slíbené z cest a důkazů je víc, než "kavárna lepšolidí unese"! 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • wolfram

  Ale tak se pořád nehádejte kvůli Opusově plácání v diskuzi, stejně to nikdo nečte. Zásadní je Váš článek, pane ********, nikoli žvatlání čtenářů. Jsem proti jakékoli cenzuře.
  Raději byste měli oba dva zaměřit na to, co se děje v ČNB, a že i přes zvýšení úrokových sazeb „Zemanův“ guvernér Rusnok tajně pokračuje v politice slabé koruny!
  A také na to, že ČNB tvrdila, že dělá devizové intervence tři a půl roku (!), od 7. listopadu 2013 do 6. dubna 2017, aby zabránila deflaci, poklesu cen. Tak tak. Přitom ČNB vyvolala gigantické zdražování potravin i bytů, obrovskou nemovitostní bublinu. To víte, oligarchové ve svých novinách o tom psát nebudou.

 • V odpovědi na: wolfram

  Nám nic jiného nezbývá: zatímco trollové jsou placeni za kopírování polopravd a lží (viz ****a Procházková) a další trollové jako Opus jsou placeni za rozrážení diskuzí, bohužel my musíme reagovat na "údajné" výroky a "údajné" vyvracení toho, co jsme v onom kontextu nikdy nenapsali. Dokonce se několik lidí vyjádřilo, že články nečte, ale diskuze, co vyvracejí lži "dezinformačních" webů a serverů. Všimněte si prosím, že ****a Procházková a jiní lepšolidé se obhajovat nemusí. A nás zablokují i na facebooku. Na udání. Takže zbývá vyvracet a mazat. Opus je schopen napsat sto okopírovaných lží a 100x opakovaná lež se stává... Jinak mezi slušnými máte samozřejmě ****** Vy.

 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Mimochodem, znáte li lepší způsob, sem s ním. Já dostal jednou za 35 dní do schránky 35 silně naplněných dopisů s výstřižky. Hezký den přeji.

 • wolfram

  Nowaku Opusi, já bych se moc neradoval, kurz koruny je stále mimo realitu, spekulanti stále drží velké objemy korun, které si nakoupili za poslední tři měsíce před koncem intervencí od Rusnoka v objemu 1 bilion korun, a může se stát cokoli.

 • wolfram

  Václav Umlauf: Banksterské praktiky současné ČNB
  http://www.novarepublika.cz/2019/01/banksterske-praktiky-soucasne-cnb.html
  "Nyní si představte situaci zahraničního otrokáře, kterému se dnes říká investor. Přijde, zabere si území, postaví fabriku za pomocí mých daní z úlev, často si tam doveze i svoje suroviny, odveze vyrobené polotovary. Tady platí jen lidskou práci a základní vstupy, nic víc. Za sebou nechává zdevastovanou krajinu, bere lacinou energii, kterou zatěžuje naši životní prostředí na budoucí dluh dalších generací a ničí nám silnice. Výrobek zkompletuje u sebe doma a tam ho také prodá a zdaní. Laciná koruna je úplně ideální: přijdu s eury nebo dolary, koupím si, na co ukáži prstem, ožebračím dělníky v montovnách o devalvované mzdy a lacino vyvezu polotovar. Skvělé. Tento radostný optimismus ukazuje následující reakce jednoho procenta otrokářů, kterému patří české montovny a zdejší zpracovatelský průmysl na polotovary. To je ten průmysl, který nikdo nechce mít doma, protože stojí hodně energie a surovin, ničí životní prostředí a potřebuje hodně nekvalifikované práce.
  Výborně, tak jsme zaměstnali otroky v montovnách a lacinou korunou jsme pomohli jednomu procentu zahraničních otrokářů. A teď se podívejte na českou firmu ze střední vrstvy. Kupujete suroviny v dolarech nebo v eurech, vyvážíte hotové výrobky ve znehodnocených korunách. Ve stejném kurzu koruny znehodnocené bankstery v ČNB platíte své lidi a přitom potřebuje amortizovat strojový park za eura nebo dolary. Příklad devastujícího vlivu ČNB na české firmy vyrábějící a vyvážející hotové výrobky je jasný. Příklad výrobce netkaných textilií Pegas Nonwovens máte tady. Pouhý 1 rok po intervencích se snížil čistý zisk firmy v roce 2014 o 93 procent. Firma to zdůvodňuje negativními dopady intervence České národní banky."

 • wolfram

  Všimněte si, že koruna drží jak přibitá. Nekolísá. A furt slabá. Je to velmi, velmi divné, nepřirozené, ČNB třeba tajně manipuluje korunou dál............. Nebo manipuluje Kellner?
  Švýcarská transparentnost: centrální banka „tajně“ oslabuje frank
  https://www.euro.cz/politika/svycarska-transparentnost-centralni-banka-tajne-oslabuje-frank-1312501
  "Transparentnost zůstává pro Švýcarskou centrální banku (SNB) zjevně stále neznámým pojmem. Momentálně sice oficiálně žádný kurzový závazek nesleduje, ovšem při pohledu na kurz franku k euru lze vyčíst, že intervenuje zřejmě k hranici 1,08 franku za euro.
  Když SNB náhle bez předchozího upozornění či náznaků opustila v lednu 2015 po čtyřech letech kurzový závazek 1,20 franku za euro, šokovala tím finanční trhy a kvůli posílení měny se propadla do rekordní ztráty. Od té doby představitelé SNB aktivitu na měnových trzích nikdy nepotvrdili.
  O současných záměrných intervencích SNB ke kurzu 1,08 eura jsou ale přinejmenším přesvědčeny Bank of America a domácí banka UBS. Během posledních šesti měsíců frank čtyřikrát atakoval úroveň o deset procent nižší proti dřívějšímu závazku, přičemž pokaždé následovalo opětovné oslabení švýcarské měny."