Kdysi to bývávalo jasný – média jednoduše posluhovala těm, kdo je platil. Vznikem těch veřejnoprávních ale nastal chaos. Jen retardovaný divák - posluchač může dnes tvrdit, že snad slouží plátcům koncesionářských poplatků...
 

Veřejnoprávní média, jejichž vznik provázely vznešené citáty plné ušlechtilých ideálů, se alespoň tedy v České republice zvrhla v propagandu, sloužící kdo ví čemu, jen rozhodně nikoliv koncesionářům, které veřejnoprávní aktivisté používají jen jako pohádkového oslíka – otřes, se!

Ale už dost teoretizování!

V titulku se tentokrát objevil Radiožurnál, neboť mě v pondělí, mezi sedmou a osmou, zvláštně otravně – každých patnáct minut, zahlcoval údajně těžkým malérem kancléře Mynáře který prý kdysi lobboval u bývalého ministra spravedlnosti za svého podřízeného.

O téhle záležitosti prakticky nic nevím, jen ale vůbec nechápu proč je něco takového servírováno jako světová senzace!

Bývalý ministr Pelikán si po cca dvou letech, najednou vzpomněl na příhodu „z dětství“, a v Radiožurnálu se z toho teď najednou můžou zvencnout!

Tedy rozuměl bych, kdyby tihle redaktoři, nejenom z Radiožurnálu, byli naprosto paf třeba z vyjádření předsedy US Rychetského, který se veřejně zastyděl za některé verdikty kolegů – soudců Ústavního soudu ČR... a probírali tenhle malér klidně týdny

Jenže, zrovna tenhle obrovitý skandál ve veřejnoprávních médiích vyprchal v řádu hodin, zatímco prkotina – bublina o lobbujícím kancléři, který byl stejně odmítnut, je pro tyhle veřejnoprávní komiky naprosto neodolatelná!

Nejspíše si namlouvají, že jim to topení Mynáře na lžíci vody, pomůže v jejich neutuchajícím, permanentní boji proti prezidentovi ČR!

 

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Redaktori a komentatori, moderatori ve verejnych mediich nejsou komici jak pisete. To je prilis lichotive oznaceni. Je to naopak podla, prolhana luza, ktera za par stribrnych udela cokoliv, co se na ni chce. Jak je mozne, ze tomu tak je? Jak je mozne, ze tak dlouho pracuji verejna media proti nasi zemi a jejim obcanum? Kdo zazil dobu za totality ten vi, ze to bylo stejne, jenom nas nepritel dnes uz nejsou USA, ale Rusko a Cina, protoze jsme ve sfere vlivu USA jako jejich vazal. Ne uplny vazal. Babis i prezident odmitaji US vojaky a zakladny u nas, odmitaji migraci, odmitli Mekelovou, ze nevezmou ani jedineho migranta. Proto ten tlak na Babise, na Zemana. Neustale kauzy a demonstrace se ho snazi odstranit - je StBak, zproneveril dotace na Capi hnizdo, vyuzivaji k jeho diskreditaci i jeho postizeneho syna. Vse bez uspechu. Tak stret zajmu. Po jeho vyreseni u nas byl Babis udan Piraty u EK kvuli stretu zajmu v ramci EU. Stvanice Havlistu a opozice pokracuje a hleda jakoukoliv zaminku k ostouzeni a pomlouvani Babise.
  USA vedi, ze vymenou takovych politiku jako je Zeman a Babis a dosazenim jejich loutek na jejich mista snadno prosadi sve zajmy u nas, jako se uz stalo jinde. V Brazilii svrhli Rousseffovou, protoze podporovala spolupraci v BRICS (i s Ruskem!). V Ekuadoru vymenili prezidenta. Ten novy okamzite prestal chranit Assange, ktery bude Brity vydan Americanum, kde shnije ve vezeni. Pomsta USA za to, ze upozornil na jejich zlociny bude sladka...
  Znovu upozornuji, ze demonstrace a stale nove kauzy na Babise jsou financovany a rizeny ze zahranici a ze jim pomaha nase 5. kolona pozustavajici z nekolika senatoru a poslancu, Havlistu, Prazske kavarny a z par hlupaku, kteri je podporuji za stovku na demonstracich. Chteji vymenit demokraticky zvolene politiky poulicnimi demonstracemi. Babis ani prezident ale nejsou Necasove a tak i tohle ustoji!

 • lubajs

  V odpovědi na: Dan

  Demonstrace proti Babišovi nápadně zesílily a jsou častější, když se na scéně objevilo jméno Benešová. Možná, že fakt je to řízeno ze zahraničí, ale myslím, že spíš zde má porevoluční politicko-ekonomická mafie strach, že Babišovi a jeho ministryni spravedlnosti se podaří rozbít justiční mafii, která porevolučním tunelářům a korupčníkům slouží jako pojistka beztrestnosti a dodnes brání vyšetřování a zametá jejich zločiny a korupční aféry. Babiš jim asi zavřel i penězovody ze státního rozpočtu, ze kterého si celá léta přikrádali. Já myslím, že ty demonstrace řídí politici z dementbloku v čele s Kalouskem.

 • Dan

  V odpovědi na: lubajs

  Urcite ma opozice svuj podil take, vzdyt oni ty demonstrace podporuji a Cernoprdi na ne svazeji lidi autobusy! Benesova jim nevoni, uz ji jednou vypudili z funkce, ted to zkouseji zas. Ja ji verim vic jak P. Zemanovi, ktereho podezrivam ze spoluprace s mafii. Ma dozorovat vymahani prava. Co dosud za ta leta ve funkci pro pravo udelal, kde zasahnul? Neni mi znamo. Rath se stale odvolava, za chvili jde do penze a je stale na svobode! On totiz prohlasil, kdyz mne zavrete, znicim CSSD. On vi urcite hodne a vnitro, policii ma pod sebou vitac a lithovy mufti Hamadi. Tim je snad receno vse. Nejvetsi zlodeji a korupcnici z privatizace jsou u moci. Chybi tam jenom ODS.

 • Moldavský Babiš uprchl ze země

  Moldavský Babiš uprchl ze země, v Moldávii to vře! Včera večer a dnes odletělo z hlavního města Kišiněva několik letadel, z Moldávie utekl oligarcha a faktický pán Moldávie Vladimír Plachotňuk, který si udělal z Moldávie „soukromný podnik“ a vládl tvrdou rukou. Uteklo i několik ministrů jeho vlády a vysocí funkcionáři jeho soukromé politické strany Demokratické strany. Porošenkův přítel Plachotňuk je v Rusku na seznamu hledaných zločinců.
  https://www.hlavnespravy.sk/v-moldavsku-vrie-zapad-slnieckari-su-v-smutku-vitazi-antimajdan-oligarcha-plachotnuk-utiekol-z-krajiny/1789138
  Krizová zóna Moldávie
  http://www.nwoo.org/2016/01/23/krizova-zona-moldavie/
  Vladimír Plachotňuk, Vlad Plahotniuc, Vladimir Plahotniuc (narozen 1.1.1966), "politik, podnikatel a filantrop"
  https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Plahotniuc
  https://pbs.twimg.com/profile_images/827499953803186176/QbCFKOGG.jpg

 • Oligarchové jsou připraveni

  Petr Kellner vlastní Gulfstream G550 a obří cestovní Boeing 737-700 BBJ v ceně přibližně 96 milionů USD (2,3 mld. Kč), kterým cestuje po světě. Aerolinky do obdobných letadel nasoukají 150 cestujících, Kellnerův stroj je však upravený jen pro 12 lidí. Bez zastávky může boeing doletět až do Karibiku. V karibské Arubě je také letadlo oficiálně zaregistrováno. V Praze se prý musel dokonce upravovat letištní hangár, aby z něj nekoukal ocas dlouhého letadla. Jeho registrační písmena P4-NGK znamenají New Generation Kellner.
  Pavel Tykač, Patrik Tkáč, Ivo Valenta (k pendlování mezi Monakem, kde má občanství, a Prahou, kde je senátorem), Daniel Křetínský vlastní Embraer Legacy, třináctimístné tryskáče s doletem 6 tisíc kilometrů.
  Zdeněk Bakala má Bombardier 5000.
  Kleptooligarcha Petr Kellner a jeho Boeing P4-NGK
  https://img.mf.cz/253/519/4-16454715301_a9e8719634_o.jpg

 • ................

  V odpovědi na: Oligarchové jsou připraveni

  Kmotr ODS Ivo Rittig, vyučený prodavač, v roce 1988 odsouzený k 8 letům vězení za rozkradení supermarketu, si koupil "za tištění jízdenek pro Dopravní podnik hl.m.Prahy" osobní tryskáč Nextant 400XT, za který zaplatil 100 milionů korun.
  https://img.blesk.cz/img/1/normal690/1157737_rittig-tryskac-kmotr-v0.jpg