K tragickému vyhlazení Lidic přijeli i ti, kteří nás osvobodili, zachránili tisíce, možná miliony životů občanů Československa a samozřejmě s jejich výsostným znakem: ruskou trikolórou. A jak se zachoval faktický nácek Filip Petlička? Ruské trikolory sem nepatří a snad by mohl dodat že nás osvobodila americká armáda s Adolfem Hitlerem v čele!

 

Kam až se dostane přepisování dějin?

 Byla přítomna ministryně spravedlnosti Benešová či předseda Parlamentu ČR Radek Vondráček. Den v Lidicích započal mší. Kněz pověděl: „Musíme bojovat proti zlu a v eucharistii sjednotit oběti z Lidic…“

 A následně vyhnal Filip Petlička Noční vlky, protože provokativně prý mají ruskou trikoloru. Mají nosit snad Rusové říšskou, nebo US ARMY?

Od kdy jsou v České republice zakázány znaky jiných států, než české? To je nový zákon, pane Petličko?

 

Samozřejmě že ne. Ta pointa šmejdů, jak vygumovat Rusko je jinde: sovětské znaky neexistují, neb Sovětský svaz už není. Rusové nás pod trikolorou neosvobodili, takže se to nosit nesmí. I Slováci budou mít zakázán přístup. Nebo si musí vzít slovenská prezidentka znak US ARMY a zatajit, že je Slovenka, protože tehdy byla "Českoslovenka"!

Tudíž zdůvodnění oficiální: Sovětský svaz byl mezi vítěznými mocnostmi, které se střetly s německými nacisty. Nacisté plánovali vyhlazování tzv. podlidí, antropologicky se nehodících k teutonickému poněmčení (germanizaci). Petličkovi však vadily ruské trikolóry, které v druhé světové válce nesymbolizovaly SSSR.

Tudíž i Čaputová a další mají smůlu: vezmou si americký znak, nebo se nebudou hlásit k žádnému státu?

Kam až ten opět nenávistný idiotismus zajde?

 

Nebo je to osobní, náckovská aktivita pana Petličky a měl by být za náckovské chování vyražen? To samé dělalo gestapo: také třídilo lidi!

Filip Petlička

vedoucí odd. prezentace

tel. 312 253 702, 731 110 984
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Petice proti postupu vedoucího oddělení vztahy s veřejností Památníku Lidice.

Protestujeme proti postupu Filipa Petličky, který dne 15. 6. 2019 při pietním kladení věnců neumožnil Nočním vlkům položit věnce k památníku. Požadujeme jeho odvolání. Nesouhlasíme s přepisováním historie.

Irena Bartáková   Kontaktujte autora petice   https://www.petice24.com/contact/232595?a=2

 

 

 

Ostře protestuji, ostře protestujeme proti přepisování a znevažování hrdinů, co nás osvobodili. A zákulisními tahy jak je zprovodit ze světa je stejný zločin, jako začaly Lidice!

 

 P.S. Na extremistickém veřejnoprávním iROZHLAS už běží masáž, že nejvíc vděčíme Američanům a Angličanům za připomínku Lidic... Vlastně oni ti hrdinové to asi skutečně jsou...

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Nelly

  V odpovědi na: Jak vygumovat Rusko

  Proč neobsadili carevnu Catherine Deneuve (75) nebo Ornellu Muti (64), že, Helen Mirrenová (73) je poněkud B-list a hrála v Královně i Římském jaru paní Stoneové, tím se opakuje a sotva předvede něco nového. Možná jiné herečky odmítly kvůli svlékacím scénám nebo je americká televize HBO prostě pitomá.

 • Rudolf Kavan

  Rusofobie je zkratka IN. Jeden se snazi predstihnout druheho. Nejodpornejsi na tom je, ze ta smecka hyen se vrhla na Rusko po te, co se Rusove komunismu zbavili.

  Rusove se v SSSR prosadili prave v dusledku valky. Stalin, aby to ustal je najednou potreboval. Az do te doby tam vladli Zide, Gruzinci, Lotysi, Polaci. Podla A. Solzenicyna trpeli Rusove pod komunisty nejvic.

  Rusofobia je to nejvetsi svinstvo, co dnes v Cesku existuje. Ucelem je podbizet se Americe, kde dnes de facto vladnou neoconi - zakukleni marxiste.

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Zapomnel jste na Ukrajince Chruscova, ktery demontoval kult Stalina, aby se sam stal kultem. Prevedl spravu Krymu pod spravu Ukrajiny a zadelal po odtrzeni Ukrajiny ze Sovetskeho svazu na dnesni stav s rozdelenou zemi na rusky vychod a zapad , rizeny po puci na Majdanu skrze USA.

 • V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Vážený pane Kavane, dovolím si nesouhlasit. Nikoliv s názorem, tam jsme zajedno, ale o vzniku: ještě v roce 1999 Clinton tlapkal po zádech Jelcina, ožíral ho a mezitím mu sahal do ruských zásob ropy a plynu jako do Venezuely. V roce 2000 to Putin zarazil se slovy: krást se nemá a začal hon na čarodějnice. Následně Putin ochránil Rusko před vydíráním a výpalným, začal v očich Rusů stoupat a v očích CIA, Wall Street i rodiny Clintonů z Arkansasu se stal nepřítelem č.1. Takže nikoliv Krym, ale zabránění loupeží už kolem roku 2000 pár měsíců po nástupu. Mainstream lže - toto lze dohledat.

  Krátká URL:
 • Rudolf Kavan

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Pane Pokorny, ja jsem nic nerekl o tom, ze Krym byl pricinou neceho. Priciny jsou

  a) Korupce moci pote, co USA se staly jedinou hyperpower
  b) Nastup neoconu

  Je to koincidence techto dvou faktoru. Duvodem hospodarskeho propadu Ruska za Jelcina byl bud mismanagement nebo sok po precchodu na trzni system. Tvrzeni, ze Americani chteli Rusko rozkradat za pomoci Jelcina povazuji za nesmysl. Ceskou posedlost kradenim (kradenim samotnym, ale zejmena zavisti tech, co si sami nenakradli) nelze extrapolovat na mezinarodni deni. Je pravda, ze Putin zavedl poradek a za jeho sefovani se HDP Ruska zvysil nejmin 5x. To neznamena, ze Jelcin neco kradl. Nebezpecne to pripomina tvrzeni, ze Gorbacov byl "zradce". Jestli vnimate, pripadne prezentujete, prezidenstvi Putina jako jakysi navrat ke Stalinismu, tak panbu s nami a zle pryc!

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Jenom bleskově: najděte si smlouvy z dob Jelcina na nerostné bohatství, Gorbačov zrádce nebyl a Putin "stalinista" není. Jegor Gajdar navrhoval skvělou reformu, ale podcenil ztrátu v cizích rukách přes oligarchy. Prostě se vyváděly peníze ven a lid chudl.

 • Dan

  V odpovědi na: Rudolf Kavan

  Pane Kavane, mel byste si neco precist o Perestrojce a jak probihala a pak zde ctenare poucovat!
  Nejste informovan, kdyz pisete, ze Americane nechteli za Jelcina Rusko vykradat. Oni to delali s pomoci svych poradcu, ktere do Ruska dodali za ucelem pomoci v ekonomicke transformaci. Pomahaly i KGB, komunisti. Vyskolili mlade ruske Zidy jako Chodorkovskeho, Abramovice, Berezovskeho, atd. a umoznili jim stat se oligarchy za to, ze tento stav zlodejen neprestane. Ukradlo se pres 400 nebo 600 tun zlata, dodnes se nevi, kde to zlato je. Rusko bylo za to v te dobe kamos zapadu, rusofobie neexistovala. Chodorkovski planoval podil US koncernu na surovinach Ruska. Vse se zmenilo, kdyz prisel Putin. Zavrel Chodorkovskeho, ostatni utekli s lupem na zapad ale maji stale podil na firmach v Rusku. Ty penize a bohatstvi ovsem Rusko ztratilo. Vykradani Putin zastavil a od te doba neni Rusko pro zapad ok a Putin je zloduch, ktereho si Killary dovolila nazvat novym Hitlerem!

 • *

  Židonacisté Herman, Petlička, Lehmannová navazují na Protektorat Böhmen und Mähren a meziválečný fašizmus! Stejně jako Václav Havel z kolaborantské rodiny! Divit se můžeme jedině, co je to debily, kteří volí ODS-KDU-ČSL-TOP-STAN a v minulosti Občanské fórum!

  2.4.2017 Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) navštívil v poslední březnový den Památník Lidice, aby zde uvedl do funkce novou ředitelku Martinu Lehmannovou.
  https://g.denik.cz/20/d4/ministr-kultury-uvedl-do-funkce-novou-reditelku-pamatniku-lidice_galerie-980.jpg

  P.S. V Lidicích žádní Židé nebydleli, zato 30 Židů z koncetračního tábora Terezín pohřbívalo lidické oběti do masového hrobu! Hanba!
  http://www.lidice.cz/obec/historie/tragedie/052.html

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Trochu jsem se zajimal co je to za lidi, kteri stale voli Cernoprdy. Jsou to zejmena katolici na Morave. Oni to berou jako prislusnost ke krestanstvi, ktere jim uklada volit KDU-CSL. O jejich programu vedi malo, o svetove politice skoro nic, nebo stale veri, ze Putin je Breznev a RF je CCCP a USA jsou zarukou svobody a demokracie. Podobne to asi vypada u tech co voli STAN a strany, ktere jste vyjmenoval.
  Neni divu, kdyz si zapnete radio, TV, jsou v tom cely den utvrzovani demagogii, lzemi a zamlcovanim. Neexistuje nezavisla zurnalistika v mediich. Totalitu CCCP vystridala totalita Juesej!
  Polaci meli Prusa, pak Rusa a ted maji USA . Kupuji drahy plyn a stihacky, ktere nepotrebuji namisto nemocnic a penez duchodcum.

 • wolfram

  Ten člověk už měl být vyhozen a bez petice.