Neuvěřitelné, co Hamáček v poslední extázi jako ministr vnitra provádí. Alexej Čepička, český a československý politik Komunistické strany Československa, zeť Klementa Gottwalda by zářil, jaké dědice zde v národní frontě zanechal. A špinavá ČSSD pod tlakem dělá chyby nejhrubšího zrna: odhaluje své zákulisní čachry a politické machinace.

 

Jsou ještě voliči, co se nestydí tuto spodinu volit? A připomeňme, že mají pod palcem RRTV a veřejnoprávní hnus! Jak dlouho ještě bude Babiš ustupovat? Jak dlouho bude vydírán?

 

Pro sociální demokracii by bylo nepřijatelné zvolení kandidáta hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Michala Semína do Rady ČTK hlasy hnutí ANO. Předseda ČSSD Jan Hamáček řekl, že pokud by si koaliční partneři nemohli věřit v takto zásadních hlasováních, nemělo by smysl ve vládní spolupráci pokračovat. Proti volbě činovníka spolku Akce D.O.S.T Semína se minulý týden postavila například Federace židovských obcí. Semín podle ní vystupuje antijudaisticky a dohled nad veřejnoprávní tiskovou agenturou by neměl být svěřován lidem s fundamentalistickým viděním světa.

Vážně podléháme Izraeli, že pár jedinců hlásící se k židovské komunitě řídí opratě celého státu včetně médií?

 

Fakta - důkaz

V 10 Židovských obcích v ČR je registrováno cca 3 000 členů, v ostatních židovských spolcích cca 2 000 dalších. Odhaduje se, že v ČR dnes žije 15 – 20 000 Židů, avšak většina z nich není registrována.

Přesto tato totální minorita útočí na českou vládu, na restituce, vyhrožuje a kádruje.

Kdo vlastně řídí Českou republiku? Odkopávají se!

 

 Předešlé

Babiše stihl trest za reinkarnaci kolaborantů z ČSSD: měl koalovat s SPD

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  Kdy prestane Babis vyderaci Hamadimu ustupovat a skonci spolupraci se socanskym Bratrstvem kocici pracky? Je pod tlakem ulice, medii, opozice, neustalych stvanic a kauz a ted jeste koalicniho partnera a jeho vyderacskych pozadavku, ktere skodi nasi zemi?
  V Nemecku jdou socani z SPD taky do kytek, CDU/CSU ma paniku, ze se nedostanou ani do vlady. Vsude jinde Pirati oslabili, jenom u nas se dostali na neuveritelnych x procent! Nevim, kdo je voli. Neco slibuji a pak opak delaji. V Praze neustale vyzadovali vice transparentnosti a odmitali tajne hlasovani. Sotva se dostali k moci, jedou dal s tajnym hlasovanim jako predchudci! Prolhany a udavacsky ksindl se dere k moci.

 • wolfram

  V odpovědi na: Dan

  Ále běž s tím mafiánským eštébákem taky někam.

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Ostatni StBaci a komousi ve vlade a v parlamentu ti nevadi? Dienstbier st. (Racek) ti nevadil? Rychetsky ti nevadi? Jeho mama podpisovala rozsudky, ktere zamitaly zadosti o milost politickych veznu! O sametu se komousi i StB postarali o skartaci dokumentu, aby na ty zlocince nikdo nemohl. Objevuji se jenom dokumentace na ty, ktere potrebuji odstranit, jako Babise. Vsichni oligarchove pochazeji z funkci v StB, KSC, protoze meli konekce a vedeli kde co ukrast a jakou to ma cenu. Ti vam ale nevadi, protoze nejsou v politice a nemluvi se o nich! Podnikaji v zahranici s nakradenymi penezi, ktere vyvezli. Valeji se ve svych vilach jako Bakala ve Svycarsku. Babisuv Agrofert dava lidem alespon doma praci a plati dane. Ma stejny narok na dotace jako kazdy jiny podnik v Cesku! Jak je to se stretem zajmu Babise se jeste ukaze, bude to hadani juristu.

 • wolfram

  Já bych jen chtěl upozornit, že nový ministr obrany USA Patrick Shanahan (1986-2017 Boeing, viceprezident) se zbláznil. Kupuje těžké vojenské tahače pro přesun tanků Abrams po Evropě.
  "Přesun velkého množství obrněné techniky po Evropě přitom není jen logistickou, ale v době války také bezpečností noční můrou (sabotéři, použití zbraní dlouhého dosahu). Plánovači při přesunu musí počítat také s tím, že budou zničeny hlavní silniční a železniční dopravní uzly, mosty atd. (...) Pro akutní a rychlý přesun lze použít kvalitní evropskou silniční síť. V případě tanků je ale přesun na větší vzdálenosti palivově nereálný," píše Babišova MF DNES.
  https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/americke-tanky-evropa.A190614_130141_vojenstvi_erp

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  To je znama vec uz delsi dobu, ze Americane usiluji o zesileni dopravnich tepen a mostu pro presun tezkych obrnencu a techniky na vychod skrze koridor Cesko-Slovensko-Ukrajina. K tomu potrebuji naprostou poslusnost svych vazalu v techto zemich, kteri je v tom podpori investicemi k zesileni dopravnich tepen. Z toho duvodu potrebuji u nas odstranit premiera a prezidenta a nahradit je loutkami, ktere jim na vsechno kyvnou, jako to dela Duda ted v Polsku. Proto jsou prezident i premier pod neustalym tlakem. Ten nemuze vyvijet jenom US 5. kolona u nas jako Havloidi, media, politici. Podileji se na tom i tajne sluzby, uplaceni politici, novinari.
  Americane si uvedouji, ze atomova valka s Ruskem se neda vyhrat, ale konvencni s pomoci NATO mozna ano. Proto prijdou USA brzy s pozadavkem atomarniho ozbrojeni. Rusove je ale maji prectene a nebudou riskovat s mafianskou prolhanou luzou svou nezavislost a suverenitu.

 • Dan

  Vitac Hamadi odmita Semina a hrozi jinak odchodem z vlady. Hraje vabank.
  Ted je na tahu Babis, aby je poslal tam, kam uz davo patri!

 • *

  V odpovědi na: Dan

  Záminka k rychlému odchodu z vlády, Hamáčkovi dorazily instrukce z ASPEN INSTITUTE. Rozkaz je rozkaz.

 • Práskači StB vládnou

  * otec předsedy ČSSD Vladimír Hamáček AGENT STB "MILAN"
  * předseda KSČM Vojtěch Filip AGENT STB "FALMER"
  * premiér ČR a předseda ANO Andrej Babiš AGENT STB "BUREŠ"
  * prezident ČR Miloš Zeman SPOLUPRACOVNÍK STB "MAN" svazek zničen 5.12.1989

 • Pepan

  V odpovědi na: Práskači StB vládnou

  Takže v tom "svazek zničen 5.12.1989" byli jen tito lidé že? Proč když to na sto procent víš nepokračuješ ve výpisu seznamu, ono se ti to už nehodí že, to jsou ti praví DEMOgraté, pošpiním jen ty jenž se mi hodí a na to je založena celý demonstrační bordel tzv milion chvilek pro demo-gracii.

 • Bohumil

  Jen malý dotaz: Nedeformujeme historii, jak nám ji předepsali "jiní" i tím, že nechápeme rozdíl mezi bolševikem a trockistou??