A to se nepodařilo ani Orbánovi! Komedie České televize jede na nekonečno: ještě v 17:44 v přímém přenosu jakési "divné politologické" pod názvem Ondřej Císař z Politologického ústavu tvrdí, že sponzoring je face news, neboli lež, zatímco Vůdce na Letné předčítá, kdo Milion chvilek sponzoroval a kolik vybrali peněz. Prý miliony...

 

Vážně redaktorovi v Čt nevadí, že onen magor si utrhl kšandy a ostudu v přímém přenosu, když Mináře osočil, že jeho výroky jsou fake news? 

Další inteligent v Čt Klíma, samozřejmě politolog (na práci lidé nejsou, ale Česká televize jich má tisíce) tvrdí, že Gandhí také říkal, že každá revoluce začíná posmíváním a vtipkováním. Jaksi tento strejda nepochopil jemný rozdíl: zatímco Gandhí to říkal o vůdci, který se směje národu, zde se národ vysmívá šaškárně podistraniček, které udělaly divadlo, protože další volby (i evropské) pro ně byl mazec. Za pomoci dotovaných komediantů.

 

Velký myslitel Klíma

 

Vraťme se však k nadpisu:

svozy autobusů za vyprané peníze Baczů a Sindhů, kdy přímou reportáž zajišťuje Česká televize a Český rozhlas, zacvičování sektorů jak na spartakiádě, vy budete řvát na tento povel, vy budete řvát na tento pověl... Dokonce to přiznal Český rozhlas Radiožurnál v přímém přenosu. A další sponzorované autobusy najíždějí na Letnou, baťůžkáři se vrací z výletu na Pražský hrad, Morava zdraví Prahu, kam jste Pražáci zmizeli...

 Další to vzali jako happening a v dýmu rauše hašišo-marjánkovém vyprovází Babiše svými tanečky.

Tanečky na Letné

 

A otázka: kolik lidí by dorazilo, kdyby si návštěvu Prahy platili sami? Záběry ze svozů vesnic je jak výjezd JZD při návštěvě divadla. Za bolševika.

 

Divadlo končí a nyní vážně. Herci jako vůdci v čele s Hrušínským řvou, že Babiš bere dotace. A už skromně mlčí, že kasičku kradou z domova důchodců a platí tím štětky v Karlových Varech (Bartoška), neschopný Hrušínský druhořadé herce v divadle Jezerka a můžeme pokračovat. Zajímavé je, že stamiliardové dotace na solární energii a zločin století této trapné společnosti nevadí, ani že lidé platí násobně dražší elektřinu, ale Babišovy dotace ano. A pak se diví, že slušní lidé myslící o nich říkají, to co říkají a do očí se jim  smějí. Nebo, což je horší, jimi pohrdají.

Prostě vesnice zaneřádila Prahu a Letnou a co my s tím? Hlavně, když jsme dokázali, že šaškárna na Letné není spontánní protest, ale zájezd JZD,  že Česká televize lže víc než Rudé Právo a dělá si z lidí dobrý den. A my s klidem můžeme říct: mainstream je mediální hnůj. Nic víc. Důkazů je víc, než by si Čt přála.

 

Marketing "Milion chvilek": kdo platí megapodvod v zájmu Bruselu, kdo platí vymývání mozků na školách?

 

 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Méďa Béďa

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Ty mozkovno, kdo říkal, že dostali prachy? Žádnej příspěvek neni o tom, že to dostali v tvrdejch, ale že měli hrazenej výlet. Nejsi troll od Hampejse?

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Méďa Béďa

  Takže jsi sám doznal, že za tu demonstraci nedostali zaplaceno, to stačí. Takže tvrzení o nějaé placené demomstarci je holá ležn eboli fake news.

 • Jiří Závodský

  V odpovědi na: Méďa Béďa

  Kašlete na něj, na trolla. Cesta člena ČSSD na MS ve fotbale není korupce, neb nedostal hotovost do ruky. Nechte toho pitomce bejt. Sem prý chodí už několik let a trolluje všude.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Jiří Závodský

  Na majdanu v Kyjevě před více než pěti lety platili demonstrantům hotovost přímo na ruku za každý den, který vyřvávali nebo dokonce zapalovali členy Berkutu. To je pane placená demonstrace.
  Jestli ale Minář založil transparentní účet a vybralo se několik miliónů od obyčejných lidí a Minář z toho zplatil nějaké autobusy, tak to rozhodně není placená demonstrace. Navíc například ČD psaly, že se nevypravovaly žádné zvláštní vlaky.
  Psát o placené demonstraci v případě Letné je tedy naprostý fake news.
  Navíc ta křečovitá podpora Babiše ze strany všech hybridních serverů je do očí bijící a je to jen další důkaz, že žádná alternativa neexistuje, veškeré hybridní servery jsou řízeny a dostávají pokyny z jednoho centra nadnárodního řízení tajných služeb.

 • *

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Nowaku, naprostý souhlas, mám osobně otestováno, kolik mi na Aeronetu smazali příspěvků proti Babišovi a ve prospěch SPD. A co čekat od PL, když Parlamentní listy vlastní ze 70 procent "král hazardu" Valenta (senátor v senátním klubu ODS). Klepto-oligarchie si musí pomáhat, aby lid náhodou nenapadlo zatnout jim tipec, jak by to udělali prezident Beneš s premiérem Gottwaldem.
  Edvard Beneš:
  „Demokracie se stále nově tvoří a zdokonaluje. Ale stále je jí třeba proti lidskému egoizmu, proti lidské vášni, nevědomosti a touze po ovládnutí jiných hlídati, ochraňovati, udržovati, stále je třeba se o ni bíti.“

  Krátká URL:
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Teď dokonce, aby posílili pozice Babiše, tak (na Aeronetu) házejí co nejvíce špíny na SPD, přitom ještě před volbami do Pallamentu ČR v listopadu 2017 co nejvíce protěžovali SPD a tvrdili, že je třeba, aby se SPD dostala do bezpečnostního výboru, že to jsou ti správní týpci, co zaručí bezpečnost ČR. Houby s voctem, teď hážou špínu na SPD a jen ženou lidi proti sobě, klasický příklad řízené opozice, přesně jak to říká Pjakin, že takové strany jako SPD jen čekají na příkazy ze shora. A není vyloučeno, že Aeronet a mnohé další hybridní servery hrají roli informačních kanálů a určují co kde sputit, přesně na zadání nadnárodního řízení.
  Já už ty procesy sleduji 12 let a mám jasno, mne nemohou ohlupovat, proto mne všude mažou.

  Krátká URL:
 • Jaroslav Novák

  V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Jedna věc je transparentní účet pro oko veřejnosti, která to sbaští a druhá věc jsou skryté toky peněz jinde.

  Krátká URL:
 • Jiří Závodský

  V odpovědi na: Jiří Závodský

  Přátelé, ten Nowak je nemocný, nebo zaplacený? Třeba ho někdo znáte, ale mě připadá vyšinutý.

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Jiří Závodský

  To máte těžké, když jsem tady před rokem napsal příspěvek, že liberalismus je cesta do pekel, tak velký liberál ******** mi okamžitě tento příspěvek smazal.
  Dnes Vladimír Putin v rozhovoru pro Financial Times řekl otevřeně, že "liberalismus je mrtvý".
  No a vidíte, toho stejného Putina liberál ******** oslavuje.
  To jsou ty Pokorného dvojí standardy.

  Krátká URL:
 • Samuel

  Důkazů je víc, než by si Čt přála.
  driving directions