Je čas napsat pravdu a svléknout aktéry do naha! Že k tomu zneužili  naivní veřejnost. Že zmanipulovali veřejnost. Že je to megapodovod jako prodej Karlštejna. A řešit, zda a kdo za jaké peníze tuto akci udělal je bezpředmětné. Sami přiznali, že vybrali přes pět miliónů, takže zaplacení byli. Jinak by to platili umělci ze svého v čele s Klusem. Svěrákem. A dalšími.

 

Zde je jeden z tisíců důkazů charakteru kulturní fronty!

Elektronická stopa skutečných dotačních podvodů, kdy jakoby Hrušínský pomáhá straně a dostane miliony, lze snadno dohledat. Za pomoc ODS: 80 milionů. Za pomoc Drahošovi: další miliony. A pan Hrušínský - normalizační herec z doby komunistické a protekční spratek hlásá něco o antikomunismu a poctivosti?

To zneužití je myšleno jinak: v normálních volbách je Babiš nepřítelem slušné, pravicové, tržní politiky. Ale jestli na náměstí zve spodina tyjící z dotací jako Hrušínský, jako výběrčí peněz Klus přes OSA, kdy je okrádán každý, kdo koupí CD, nahraje sám sebe a zaplatí za to Klusovi, tak ať se na mě nikdo nezlobí, ale je to zločin zneužití davu!

Chcete důkazy? Za prvé zde jsou "sponzoři". Proč, když to údajně bylo spontánní? Zde jsou sponzoři přímo stažení z internetu.

Marketing "Milion chvilek": kdo platí megapodvod v zájmu Bruselu, kdo platí vymývání mozků na školách?

 

A hlavně jeden z příkladů dokazující vše: nenávistný Hrušínský, který se rve o dotace jako celá kulturní fronta! Přitom navek tento nenávistný normalizační herec tvrdí:

„Dotace a granty umění škodí,“ říká Jan Hrušínský

 Hrušínský - dotace škodí

 

Je to lhář! O peníze jde až na prvním místě!

 „Hrušínskému se rekonstruovalo divadlo za 80 milionů.

„Nechci opakovat některé věci předřečníků, nicméně pamětníkům, kteří jsou tu několikáté volební období, připomenu, že když se opravilo tehdejší Studio Jezerka a vlastně se připravilo v tom dnešním rozsahu za částku, tuším v tehdejších cenách kolem 80 milionů korun, a připravil se plošný nájem, na tehdejší dotazy po způsobu kontroly, jak bude  nakládáno se ziskem z těch dalších podnájmů a podobně, bylo řečeno, že pan Hrušínský bude z těch zisků si dotovat své divadlo a nebude se tady ucházet o další dotace,“ pronesl Štěpánek.

 

 A fakta? O toto se rvou! Jako koně! O další dotace!

A další v roce 2018
A další v roce 2018

 

Vážně lže Václav Klaus starší o dotované šaškárně? Nechť dopravní podniky předloží, kdo jim platil faktury za svoz JéZedDé z Čech a Moravy. Nechť prokáží, že lidé si svozy do Prahy objednali sami, že si vše platili sami, že posílení vlaků objednali občané (jak se to dělá u státních drah?) a pak se omluvíme. Zatím je stále silnější podezření, že občané byli zneužiti na mega akci za dotované jízdné někým odněkud.

 

Další otázka

Jak funguje spolupráce Milion chvilek" a OP Erasmus+? Vážně jsou evropské dotace na politické akce? Kdy to policie začne vyšetřovat?

 

A ukažme si na dvou příkladech, proč jsme jednoznačně proti zvrácenému vedení státu a měli bychom být na Letné my, co informace máme: lékárny a hospůdky na vsích. Obé mizí, lékárny ještě rychleji. Takže Babiš zaútočil na hospůdky a lékárny a pak se začnou připravovat dotace, aby se vrátily. A tato operace dotací je dražší, než kdyby to zůstalo po staru. Další, co přerozdělují, kontrolují a hlídají. Já tu slevu nechci zadarmo...

Ale o této sviňárně Letná nebyla, ta bojovala za dotace Hrušínského a kulturní fronty včetně České televize.

Už chápete demonstranti z Letné, jak z vás kulturní fronta v čele s Minářem, politické neziskovky a Česká televize udělala užitečné idioty? Polopaticky: dotace jsou zlo. Bolševické zlo. Ale aby měli nárok pouze politické neziskovky, komedianti a slouhové veřejnoprávní České televize...? Z bláta do louže? Tak to tedy ne.

 

 P.S. A mantra, že volby jsou jednou za čtyři roky a mezi tím nic, je lež. Před pár týdny skončily jedny a příští rok jsou další. A jak ty letošní dopadly? Takže nadále už šaškárnu prohnilých proti prohnilým odmítám komentovat. Pouze je mi líto naivních, co se nechali na Letnou nabulíkovat.

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Dan

  V odpovědi na: Pepan

  System dotaci ma stejny ucel jako astronomicke platy poslancu EU parlamentu. Korumpuji jejich prijemce, kteri pak pomahaji prosazovat zajmy tech, kteri je plati! Proto Drtinova ze Sorosovy Open Society nikdy nebude nestranna, kdo videl jeji interviews to potvrdi. Z poslancu udelaly platy a diety kejvaly bez vlastniho nazoru, ktery by prosazovali, paklize by byly v rozporu s EU komisi! Pokud tam nechrapou, nejsou videt. Kdyz se tam vyskytne nejaky kritik jako Farage, vsichni se na neho vrhnou.
  Proto jsou jakekoliv dotace skodlive a mely by skoncit!

 • Dan

  V odpovědi na: Věra Kuncová

  Jen aby si ten zdravy rozum obcane dal zachovali a nenechali se ovlivnovat komedianty jako Hrusinsky, Vasaryova a jinymi profitujicimi mensinami, ktere cim jsou mensi, o to vice rvou, aby byly slyset. Co je 250 000 zaplacenych nenavistnych kriklounu, co tam demonstrovali proti sobe? Proti sobe, protoze chteji odstranit Babise a neuplatnou Benesovou, kteri chteji zdanit firmy, aby prachy vydrene nasimi lidmi neodtekaly nezdanene mimo republiku na konta oligarchu. Ty se zde neinvestuji, jenom se doji z nas ze vsech! A dutolebci zaplacemi bankami a ja nevim kym jeste demonstruji proti sobe ve vedru! To ma IQ kratkosrsteho foxteriera! Zrzavej studak vyklouz, asi Zid, jeste dite je vede jako 16 leta Greta. Ty sily co je financuji jsou Zide a davaji prednost Zidum, aby je zastupovali. Vybavi je vsim potrebnym a jejich media ho podporuji!

 • Rudolf Kavan

  Nejlepe to vyjadrila Akce D.O.S.T.

  ‘ Zmanipulovaní občané, kteří se naivně domnívají, že se podílejí na novém „Listopadu 1989“ se ve skutečnosti stávají aktéry pokusu o nový „Únor 1948“. ‘

  ‘ komunista B. Kozelka presidentovi řekl: “Pane presidente, já jsem jenom prostý dělnik, ale tolik vím, že jestliže je něco přáním lidu, tak se musíte podrobit i vy jako president”. E. Beneš na to prudce odpověděl: “Tak daleko ještě nejsme, aby ulice rozhodovala o tom, zdali já, jako president, mám nebo nemám přijmout demisi.” ‘

  Ota Hora, Svědectvi O Puči, Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1978, str. 446
  (Poznamka: Na rozdilod Minare se Kozelka aspon zivil poctivou praci.)

  V unoru 48 ty zfanatizovane davy presne vedely, co chcou - komunistickou diktaturu. Ty dnesni Sorosovsko/neoconske davy, nevi co chcou. Jsou zatim ve stadiu boreni. Nova totalita vyroste teprve na troskach.

  Rudolf Kavan

 • Dan

  Zrzek je placenym krysarem financnich elit, ktere nechteji zdaneni svych zisku v CR jak planuje Babis. Tyto zisky neinvestuji, ale odtekaji z CR.
  Proto je Babis neustale lyncovan politiky, mediemi, ktera vlastni elity. Benesova se neda uplatit a tak ji nechteji taky. Lzou lidem, ze bude chranit Babise.

 • Případ Rath: Kdo se bojí levice?

  Podle Ratha (zatčen v květnu 2012) z kauzy nejvíce profitoval současný premiér Andrej Babiš (hnutí ANO 2011). „Absolutním vítězem je premiér Babiš. Kauzu využíval proti sociální demokracii. Jemu to mimořádně pomohlo od samého počátku získat většinu voličů sociální demokracie,“ myslí si Rath. „I díky této kauze v podstatě zmizeli z parlamentu Babišovi konkurenti. Kdyby této kauzy nebylo, nebyl by Babiš premiérem,“ dodal Rath.
  https://www.novinky.cz/krimi/467314-rath-z-me-kauzy-nejvic-profitoval-babis.html

  Případ Rath dělali policisté a státní zástupkyně, napojení na Babiše
  Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová - prvním velkým mediálním případem tehdy začínající litoměřické státní zástupkyně Lenky Bradáčové byl v roce 2001 Andrej Babiš, Babišovo ukradení chemičky Lovochemie Lovosice. Litoměřická (2001-2003), ústecká krajská státní zástupkyně (2003-2012). Dvě trestní oznámení na Babiše podaly ČSOB a německá firma Bags, policie obvinila Babiše z několika trestných činů (úvěrový podvod, tunelování), ale dozorující státní zástupkyně Bradáčová nikdy Babiše neobžalovala. Babiš řídí Bradáčovou od roku 2001.
  Bezpečnostní ředitel AGROFERTu Jiří Veselý - bývalý policista, šéf expozitury ÚOKFK v Ústeckém kraji, kde spolupracoval s tehdejší krajskou státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou. Jeho podřízení vyšetřovali bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha. Od 1. prosince 2011 je Veselý bezpečnostním ředitelem AGROFERTu.
  Bezpečnostní ředitel PENTA Petr Vincenz - milenec Lenky Bradáčové, se kterou žije v domácnosti, bývalý policista, Pracoval pod Jiřím Veselým v ústecké expozituře ÚOKFK. Vincenz na počátku roku 2011 přešel z Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality Ústí nad Labem do Prahy na vysoký post šéfa operativy protikorupční policie ÚOKFK a vedl vyšetřovací tým v případu středočeského hejtmana Davida Ratha. Vincenz řídil dvoučlennou "důvěrnou skupinu" vyšetřovatelů Šebková a Ševcovic. Vincenz v roce 2012 odešel po 14 letech do civilu, pracoval ve společnosti Centropol Energy, v pobočce americké detektivní agentury Pinkerton a nyní v kontroverzní skupině PENTA, která proslula na Slovensku korupcí Dzurindovy vlády. Nejvyšší státní zastupitelství nepovažuje Bradáčovou za podjatou kvůli blízkému vztahu s vyšetřovatelem případu Rath Vincenzem.
  https://www.ceska-justice.cz/2018/07/nsz-ke-kauze-rath-bradacova-neni-kvuli-blizkemu-vztahu-vysetrovatelem-pripadu-podjata/

  Lenka Bradáčová se svým tehdejším i nynějším blízkým přítelem Petrem Vincenzem, podplukovníkem z ústecké expozitury Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality ÚOKFK, rozjeli hru s cílem Ratha „udělat“ a zdiskreditovat levicovou ČSSD. Tuto informaci sdělila doktoru Rathovi osobně bývalá nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešová během okresní konference ČSSD v Kladně. Jejím zdrojem měli být pracovníci z ústeckého státního zastupitelství.
  http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=195279

  Soudkyně Hana Hrnčířová v roce 2018 osvobodila obžalovanou Salačovou v další, mnohem větší kauze zmanipulovaných losovaček na stavební veřejné zakázky po celých Čechách. Tento případ vyšetřovali titíž detektivové Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK), kteří pracovali na případu Rath. 19. ledna 2018: "Podnikatelka Salačová, která spolupracuje s policií v korupční kauze bývalého středočeského hejtmana Ratha, v pátek dostala dvouletou podmínku a musí zaplatit milion korun."
  https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/kauza-losovacky-podvod-soud-verejne-zakazky.A180119_155213_krimi_pmk

  Z policejního spisu ÚOKFK se ztratily odposlechy, které dokazují, že nešlo o úplatky pro Ratha. Podnikatelka Salačová nosila sponzorské dary pro ČSSD. Miliony v hotovosti v krabicích nebyly zrovna legální, ani není jasné, zda by ČSSD dary zdanila, ale nešlo o úplatky pro Ratha, Kotta a Pancovou. Kde Salačová jako spolupracovnice ÚOKFK brala peníze, není známo. Český trestní řád nepřipouští agenta provokatéra, který by byl sám zločinec a nepocházel z bezpečnostních sborů.
  29. dubna 2013 "Zdroje z policie zmiňují, že se ztratila část nahraných odposlechů, kde se mělo řešit nelegální financování sociální demokracie, jak dlouhodobě argumentuje sám Rath."
  https://www.euro.cz/archiv/potiraci-korupce-v-prechodnem-obdobi-983994

  Hejtman a poslanec Rath prosazoval neziskové nemocnice. Je dlouhodobě proti migraci. Měl se stát budoucím předsedou ČSSD. Rath měl haiderizovat ČSSD, měl názory jako rakouský hejtman Jörg Haider, zavražděný při fingované autonehodě v roce 2008.
  16. srpna 2010 Z ČSSD nesmí být haiderovská strana, varuje před Rathem kolega Urban
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/z-cssd-nesmi-byt-haiderovska-strana-varuje-pred-rathem-kolega-urban.A100816_115155_domaci_kop

  S předsedou ČSSD Davidem Rathem by ČSSD měla více než 50 % hlasů ve volbách, jako Orbán v Maďarsku, Fico na Slovensku a PiS v Polsku. Nebyla by možná migrace.

  Místo toho je dnes Rath odsouzen ve vykonstruovaném procesu k 7 letům vězení. Část odposlechů, které dokazují sponzorské dary, zmizela... a premiérem je Babiš.

 • Ferda Mravenec

  V odpovědi na: Případ Rath: Kdo se bojí levice?

  A náhodně měl sedum melounů v krabici. Někomu přeskočilo. Nejsi sociální demokrat?

 • Dan

  V odpovědi na: Případ Rath: Kdo se bojí levice?

  Vy nevite, kdo byl Haider !
  Nechapu jak vam muze byt ten uskocny, prolhany darebak a korupcnik sympaticky? Podlehl jste fame o jeho nevinnosti! V dobe, kdy si rikal vsude o prachy brojil proti korupci ve snemovne! Jeho tata rikal, ze ty miliony v krabici ma od katarskeho prince. Ti Rathove, to je particka! Brasku taky zbavil vseho na co mel narok z dedictvi.
  Jezis promenil podle Bible na svatbe vodu ve vino, kdyz se nedostavalo!
  Rath promenil vino v 7 1/2 milionu Kc. Zazrakem. Jezis vedel co dela, Rath ne, Pry mu tam ty melouny nekdo dal. Za kazdy milion dostal rok. No kdo by to nebral? A to chtel proces prodluzovat az do penze, ted mu to zatrhli! O vezeni mluvi jako o koncentraku! Tenhle smejd nezasluhuje slitovani!
  Patrili by tam i jini, ale tenhle byl ten nejrafinovanejsi!
  Jeste jedna perla: Ratkh prohlasil, ze pokud ho zavrou, znici CSSD. Ted uz nema co nicit, znicila se sama a jeste hrozi odchodem z vlady! Ze je Babis nekopne a nevezme si tam Okamuru, Bylo by to mnohem kontruktivnejsi, Malacova uz by nemela co rozdavat a Petricek by neprespaval v analu USA a NATO.

 • wolfram

  Zemane + Staňku, držte se! Staněk není v demisi a dál připravuje změny v rozdělování dotací na ministerstvu. Kulturní fronta a Aspen Hamáček jsou K.O., připadá jim to jako zlý sen. „Všichni domněle nedotknutelní, napojení na penězovody rozpočtu ministerstva kultury, příjemci dotací a pobídek se zděsili z toho, co ministerstvo připravuje, a zatáhli za ruční brzdu,“ sdělil ministr kultury Staněk (ČSSD).

  Řev na Lvech kvůli ČT: 370 umělců proti Zemanovi, co na to Ovčáček? (11.3.2018)
  Předávání Českých lvů letos přímo navázalo na inaugurační projev prezidenta Miloše Zemana a jeho kritiku České televize. Odvetu umělců odstartoval ještě před zahájením přímého přenosu z pražského Rudolfina režisér a scénárista Jan Svěrák, který přečetl svých Pět vět na obranu ČT. Pro petici získal 370 podpisů od hostů večera. Následovala lavina dalších reakcí jak přímo v sále, tak i na sociálních sítích.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/529605/rev-na-lvech-kvuli-ct-370-umelcu-proti-zemanovi-co-na-to-ovcacek.html
  [img]https://img.blesk.cz/img/1/normal690/4862950_zeman-cesky-lev-kronerova-sommerova-najbrt-
  v9.jpg[/img]
  Povstání umělců proti Zemanovi: Jeden z nich pro PL ještě víc vyplísnil prezidenta, venkov a... (20.02.2017)
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Povstani-umelcu-proti-Zemanovi-Jeden-z-nich-pro-PL-jeste-vic-vyplisnil-prezidenta-venkov-a-476371
  Umělci se organizovaně postavili proti Miloši Zemanovi: Až přijdete do divadla... (26.10.2016)
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Umelci-se-organizovane-postavili-proti-Milosi-Zemanovi-Az-prijdete-do-divadla-459985

 • Dan

  V odpovědi na: wolfram

  Na komedianty se Cesi vys-rou! Vedi, jak za Protektoratu slibovali vernost Risi, za komousu strane a CCCP. Ted za totality a cenzury skrze USA a EU vernost jim. Vsichni ostatni jineho nazoru zadupavaji do zeme a proklinaji. Proti nejlepsi vlade od sametu, ktera si vede nejlepe v EU svolavaji tihle smejdi demonstrace! Podporuji je media, Pirati a vsichni, co maji abstak kvuli penezovodum, na ktere nedosahnou! Krome Prahy, kde ta pakaz se spojila a vysachovala viteze voleb a oklamala tak volice!
  Vcera u Soukupa to Babis rekl, o co jim jde!

 • Pepan

  V odpovědi na: Dan

  Máte sice pravdu, ale přesto by si měli rozumní lidé dávat pozor na ten Miliónový chlívek pro DOMOgracii je to jen sebranka sluníčkářů, komediantů a zhrzených politiků kteří by se velice rádi dostali ke korytům.