Málokdo tuší, kdo platí Dvořáka za bolševický systém jedné pravdy. Další důkazy o špíně ČSSD: kdo schválil obří odměnu pro Dvořáka? V hlavní režii ČSSD  "Svobodná Evropa". A prapodivný průzkum odhalil skvělou práci (prý) Čt!

 

Pozorně čtěte: přestože už naprostá většina občanů zuří nad propagandou České televize, nad nevyvážeností, nad zvaním hostů jedné pravdy, Dvořák dorazil na RTV s prohlášením, které vše staví na hlavu a za to dostal 2,4 milionu nad rámec svého platu!

 

Toto je autentické ze zprávy a zachovejte klid:

Informace generálního ředitele

Česká televize se umístila naprvní příčce studie AMI Digital Index 2019, která zkoumala důvěryhodnost zpravodajství největších českých televizí, deníků, rádií, webových portálů asociálních sítí. S nejvyšším dosaženým indexem důvěry Česká televize předstihla všech třiadvacet sledovaných médií. Studii realizovala společnost AMI Digital společně sagenturou provýzkum trhu STEM/MARK. Výjimečné postavení České televize potvrdil také nedávno zveřejněný mezinárodní průzkum Reuters Institute. Ze zprávy pod názvem Digital News Report 2019, o stavu a vývoji médií ve 38 zemích světa, vyplynulo, že Česká televize nadále zůstává nejdůvěryhodnějším tuzemským televizním vysílatelem...

To vážně není vtip!

 

Kde a kdo byli ti zkoumaní?

Vážně to byl průzkum lidí v České republice?

 

A nyní, kdo schválil odměnu pro generálního ředitele Dvořáka:

Zápis z 12. jednání Rady České televize ze dne 26. 6. 2019

Přítomni: J. Bednář, L. Beniak,J. Dědič, M. Hauser,J. Kratochvíl,R. Kühn,I. Levá, Z. Šarapatka, D. Váňa, V. Venclík

 

Kdo jsou ti hlavní protagonisté tvrdící, že je Česká televize vyvážená

Předseda J. Bednář s hlavním ideologickým direktem!


 • 1985–1992 Československá redakce BBC, Bush House, Londýn, Velká Británie, redaktor
 • 1992–1993 Kancelář prezidenta Havla, Pražský hrad, tiskový odbor, mluvčí
 • 1994–2002 Rádio Svobodná Evropa v Praze, zahraniční rubrika, redaktor, moderátor
 • 1982–1992 novinářská činnost v exilu - propaganda (BBC, Hlas Ameriky, Svobodná Evropa)
To je fakt průprava na nestrannou ideologii.
A další:
 
Mgr. Jaroslav Dědič: do rady odešel z funkce mluvčí Bohumila Sobotky (ČSSD)
René Kühn: v Ostravě dělal kampaně pro ČSSD
Zdeněk Šarapatka: je politickým komentátorem deníku Forum 24...
 
Pro maximální výši odměny zvedlo ruku devět přítomných členů. Radní Michael Hauser (zvolen 133 hlasy, takže má velkou důvěru) byl proti, navrhoval snížit odměnu o polovinu, ale jeho návrh neprošel.
 
 Takže dlouhoprsťáci z ČSSD mají hlavní slovo a jsou zaháčkovaní v RRTV, kdy odpálí každou stížnost na Českou televizi, dlouhoprsťáci z ČSSD jsou zaháčkovaní v RTV, kdy si mohou dávat peníze za loajalitu...
 
Mimochodem ČSSD je i garantem šmírování proti občanům na internetu, pronásledování, udávání a vyhrožování, kdy Jakub Janda - gay od tyče  je spolugarantem Hamáčka za Evropské hodnoty!
 
Už chápete, proč si nemůže ČSSD dovolit odejít z vlády, proč nemůže připustit výměnu za SPD, už chápete, v jakém duchu se nesou přenosy zpráv a spolupráce s "Milionem chvilek" a proč si může Čt dovolit začerňovat smlouvy, aniž by byl generální Dvořák vykopnut?
 
Ano, to jsou ty zákulisní čachry pidistraničky ČSSD: je čas, aby ta špína vytekla.
 
ČSSD (zatím) zákulisně ovládá vše a je propojena s Člověkem v tísni, naklonovanými weby a můžete si dohledat propojení další. Až stoka vyteče, to bude slizu a zápachu!
 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Bednar a jeho dosavadni funkce prokazuji, ze je predstavitelem Deep Statu a jeho vazala EK u nas. Od toho se vsechno odviji a nejaka zmena v nasich mediich CT a Cro je proto v nedohlednu. Ze USA ovlivnuji a uplaci novinare je zname od te doby, co nemecky novinar Ufkotte na Youtube upozornil na metody CIA, jakymi se novinari ovlivnuji. On musel uverejnit pod svym jmenem v novinach zpravu, kterou mu napsala CIA! Ufkotte pozdeji prohlednul, stydel se za to a omluvil se ctenarum. Jeho cele doznani a vysvetleni je na Youtube. Novinari jsou zvani na staze do USA, kde je vsechno placeno i letenka, stavaji se cestnymi obcany ruznych US mest, ackoliv tam neziji, absolvuji ruzna skoleni u US instituci, napojenych na tajne sluzby a Deep State, stavaji se spolupracovniky tajnych sluzeb. Totez plati pro spoustu politiku i v EU parlamentu. Vymyvani mozku a vselijake vyhody a uplatky je presvedci a korumpuji jak a co maji psat a co nesmeji psat a rikat. Druha totalita, sofistikovanejsi a sirsi jak za casu totality SSSR.
  Proto mame u nas ten sokujici stav, ze verejna media otevrene neustale broji proti premierovi a jeho vlade i prezidentovi. A nikdo s tim nic nenadela. Nemuze nebo nechce.
  Vcera po 17 hodinovem maratonu se nepodarilo opozici shodit vladu v hlasovani o neduvere. Opozice neustale vladu kritizujici jak spatne pracuje, promrhala 17 hodin politiku, prestoze predem vedela, ze neuspeje v hlasovani! Tito debilove vladu i premiera neustale otravuji a zdrzuji od prace a vytvareji jim podminky, ktere jim praci ztezuji a znemoznuji. Pak je kritizuji za to, co vlada neudelala a mela udelat.
  Doufam, ze si to obcane uvedomuji a v pristich volbach nejenom Socany, ale i ostatni idiany, zlodeje a nepratele nasi zeme nepodpori v pristich volbach.
  Premier namisto soustredene prace je opozici neustale obvinovan, tentokrate ze stretu zajmu. Jakypak to je stret zajmu, kdyz Agrofert cerpa pouze dotace jako kazda jina firma podle klice, ktery stanovuje EU a EK? Jak je muze Babis, ci jeho firma ovlivnovat? To je prece nesmysl! Babis se nemuze soustredit na svou praci. Predbezne vyjadreni EU zavdalo pricinu k dalsimu lynci Babise. To je asi zamer tech sasku v EU, destabilizovat nasi vladu, protoze neni poslusnym kejvalem na totalitu EU a vytvari k ni opozici ve V4. A nase opzice tahne s EU za jeden provaz. Ukazuje se, ze jakykoliv oligarcha jako premier bud musi 100% plnit ukoly EK, nebo nema sanci svou funkci uspesne vykonavat. Babis ma jedinou sanci - sve firmy v Cesku prestehovat do zahranici, kde uz nebude ve stretu zajmu. Lide v Cesku ztrati praci a stat prijde o dane, ktere Agrofert a jine firmy Babise v CR plati. To bude zasluha Piratu a jinych hyen v opozici. Tohle opravdu chteji demonstranti vedeni zrzkem krysarem?

 • Pepan

  Prosím vás má to vůbec cenu tady komentovat? Ve státní sféře se miliónové odměny rozdávají běžně a proč ne když to daňový poplatník zaplatí a je mu to úplně jedno. Jó to takhle chodit vyřvávat na letnou zblblými idioty to už je jiná, většinou jsou to stejně zfetovaná omladina která díky účasti má na svou dávku. Tak si poplatníci nestěžujte a něco dělejte, nikdo to za vás neudělá.

 • stieglitz

  Se stim smiřte, holoto

 • wolfram

  V odpovědi na: stieglitz

  Nee.

 • wolfram

  Už otravovali lidi dost dlouho. Dvořáka a spol. z ČT vyhodit a zkonfiskovat.

 • SPD požaduje zestátnit ČT a ČRo

  „Jestli někdo má problémy s hospodařením, tak je to Český rozhlas a Česká televize. Chceme zrušit koncesionářské poplatky, zestátnit to, a aby byl jasný dohled Nejvyššího kontrolního úřadu nad vaším hospodařením,“ řekl Tomio Okamura.

 • Dan

  Aby se zalibili Pirati svym mladym volicum, navrhuji odstranit povinnou zlousku z matyky, ciziho jazyka a cestiny.
  Podle motta 'Blbost vitezi', hlavne kdyz nas vedou Pirati! Tahle drza smecka, vitacu, vychcanku demagogickych arogantu se hezky vybarvuje. V Praze uz zacali zase hlasovat tajne. Driv, kdyz tam nebyl Hrib to kritizovali!

 • *

  Dvořák a Drahoš jsou poradci Národního divadla!!! Skandální!!! Neuvěřitelné drzé zlodějské vyžírky, okamžitě všechny vykopnout i s Burianem!!!
  Cituji: "„Je to přesně, jak jsem říkal. My obyčejní umělci s lety praxe dosáhneme asi tak na 26 tisíc hrubého, šéfové berou tak 100 - 300 tisíc měsíčně, odhaduji, proto to nechtějí sdělit a nikdy se k těm podkladům nedostanete, my se o tom bavíme jen mezi sebou," dodal náš zdroj, který byl z přístupu svého zaměstnavatele znechucený. Stejně jako je nereálné zjistit platy uměleckých šéfů, je složité dopátrat i takzvaný top management Národního divadla, v jehož čele stojí moskevský rodák Jan Burian, který do KSČ vstoupil před listopadem 1989. Burian si mimochodem za své poradce vybral neúspěšného prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše nebo ředitele ČT Petra Dvořáka."
  zdroj
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chudi-umelci-To-zapomente-Narodni-divadlo-pred-nami-taji-multimilionove-platy-ktere-ti-mistri-a-manazeri-kasiruji-587168
  Čtenáři komentují:
  Burian je prostě génius !!!!, omikron, 29.06.2019
  Přiznejte se , vážení, koho z vás by napadlo v roli ředitele Národního divadla se statisícovým platem si vzít ještě za poradce ředitele televize Dvořáka. Na to byste , prosím, nepřišli. Na to nemáte rozum . Na to by vám mozková kapacita nestačila !!!!! (Ale prominte, třeba se pletu . Jedu podle pravidla : " podle sebe , soudím tebe ".).
  Drahošovi nestačí plat senátora? Potřeboval ještě další, čistě papírový šolich., marai, 29.06.2019
  Proboha, jaké ten může dávat rady ND? No, samozřejmě žádné, je to jen nalezené přilepšeníčko pro chudinku Drahoše, možná mu tak senátorský plat dorovnávají na výši prezidentského, aby ho jeho stará denně netřískala.
  Na příkladu, quetzal, 29.06.2019
  že poradce dělají Drahoš s Dvořákem vidíte, jaké zkurvené mafiánské metody se v této karikatuře státu praktikují...(smazáno redakcí pro porušení Etického kodexu)

 • Dan

  Cro si pozve k osvetleni nejakeho problemu ne zastance a jeho protivnika, ale oba z opozice! A tak se dozvime stejny flasinet, ze prezident prekracuje pravomoce a ze Babis neuspel vyjednat neco co se s saskem Hamackem vyjednat neda! Skutecny duvod prezidenta se nezmini, ze neodvola ministra Stanka pote, co ministr zakrocil proti korupci podanim zaloby na zlodeje v kulture.
  To smejdum nestaci, ani STBakovi Rychetskemu - prezident ma jednat bez odkladu. Absurdnejsi divadlo snad nikdo nevymysli a doufejme, ze CSSD sama z vady odejde! To se nam ulevi!!!!!