Neuvěřitelná, skutečně neuvěřitelná arogance, drzost, až hyenismus! Nastupuje Hitlerjugend? Nastupuje vyhlazování starší generace? Všem starším nad 60 let se seberou účty, maily a jedině pod kontrolou milicí, které vyškolí Člověk v tísni a Hamáčkovo komando, budou moci pod dohledem vyškolené mladé generace psát svým přátelům?

 

Neuvěřitelná urážka a špína.

Nebo extremistická provokace komisařky Jourové?

Zde máte důkaz a je otázkou, zda tyto urážky Jourové nezakládají trestný čin!

Toto si (mimo jiné) dovolila vyjádřit!

Jourová: Nenechávejte seniory samotné u počítačů

Už jsem mluvila s mladými youtubery, ať osloví svoje vrstevníky a vyzvou je, ať se baví s babičkou a s dědečkem. Ať je nenechávají samotné u počítačů, nenechávají je dostávat se do stavů strachu a hysterie. Nevidím za tím jen společenskou škodlivost toho, že se distribuují nějaké lživé informace. Pro mě je to i obrázek toho, že máme seniory, kteří jsou tomu vystaveni kvůli tomu, že jsou s tím sami. To je obrovský společenský problém.

Je v tomhle Česko nějak specifické?

Běží to po celé Evropě. Řekla bych ale, že čeští senioři jsou extra vystrašení. Jsou extra snadnou kořistí.

Čím si to vysvětlujete?

Je to způsobem života a tím, že senioři čelí internetovému tlaku sami. Je to apel na rodiny, aby s tím něco dělaly. Myslím, že s tím souvisí také problémy se šmejdy...

 

Kdo, kdo má právo rozhodovat, která strana politická je ta správná? Tu, kterou nám Jourová doporučí, či dokonce donutí volit?

Zrovna v minulých dnech padaly výhrůžky směrem k Polsku, že se chce zbavit starších soudců. Zde Jourová veřejně tvrdí, že jsou nesvéprávní, možná dementní a všichni by měli být pod kontrolou vyškolené milice Evropských hodnot!

 

Takže v České republice je více jak 3 miliony dementních, vystrašených lidí, kteří by na internet neměli vůbec vstupovat!

Důchodci, táhněte do pr..le, vzkazuje Jourová. Chcípejte na lavičce, krmte si ptáčky, ale na sociální sítě nelezte, nebo si vás zrušíme sami. Navždy vám zakroutíme krkem jak Klement Gottwald!

Tentokrát z Bruselu!

 

Premiére Babiši, vážně nevíte, jakou veš jste nasadil do Bruselu a jak se dnes k třetině národa chová? Stal se z ní Adolf Hitler? Nebylo by lepší poslat důchodce do koncentráků, aby se jim zabránilo na internetu komunikovat, pokud nemají prověrky? Jak si to ta, co změnila názor po zvolení, vůbec může dovolit?

 Stejně jako u důchodců, i mezi mladou generací je množina naivně hloupých, co naskočí na značkové zboží, na přiblblé reklamy, na šminky, které končí rakovinou či auta s prapodivnou spotřebou. Ale Jourová chce tímto způsoben zlikvidovat velkou skupinu starších občanů, kteří mají zkušenosti s bolševickou propagandou a poznají i tu dnešní. A tak jim chce zakroutit krkem a odstavit od sdílených informací.

Nebo rovnou odešle důchodce do koncentračních táborů, protože nesdílí ten správný názor?

 

Neuvěřitelná drzost a zpupnost!

(Je jasné, že tato křivá dáma, co něco slíbila před zvolením a pak voliči pohrdla vše myslela jinak. Že nemyslela soudce a lékaře, že nemyslela loajální důchodce, ale pouze ty, co s ní nesouhlasí a v mailech si to sdělují. Míří na ty, co myslí "nebruselsky"! To je leitmotiv!!

Ale tak to má říct rovnou, že miluje myšlenku Adolfa Hitlera o správné rase, o neužitečných starých lidech a vše ostatní musí zmizet z povrchu zemského. Není důležitá omáčka z keců, ale co se v ní ukrývá!)

 Jourová, lze ještě klesnout níž?

 

Předešlé

Oběšenou v pytlíku na podprsence vzkřísilo půl milionu: pozor, zde je Babišovo! Z kriminálu až na vrchol!

 

 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • *

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Drahoš je PORADCE V NÁRODNÍM DIVADLE, slyšíte dobře, podřadný chemik, stahovač králíků Drahoš (TOP09) radí v Národním divadle. A za kolik?
  Řvou o kapitalismu, ale jen pro ty ostatní!
  Na to jim přišel ministr Staněk a chtěl jim utnout penězovody v České televizi i ve 100 dotovaných pražských divadlech!
  Chudí umělci? To zapomeňte. Národní divadlo před námi tají multimilionové platy, které ti mistři a manažeři kasírují 29.06.2019
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Chudi-umelci-To-zapomente-Narodni-divadlo-pred-nami-taji-multimilionove-platy-ktere-ti-mistri-a-manazeri-kasiruji-587168

  Krátká URL:
 • Dan

  V odpovědi na: *

  Mimon Drahos radi komediantum. Prisat se nekde a dojit. Tech je vsude jak nadelano. A kritizuji jeste system, ktery jim tu Havaj umoznuje!

 • Václav Mestl

  Nevím, kdo tento e-mail "stvořil", ale byl to někdo, komu "leží Věra Jourová v žaludku" a nemůže si na ni jinak plivnout, než takto: Stydím se za takové podvraťáky a chcípáky, kteří šplhají po zádech druhých a za každou cenu se snaží zviditelnit - stejně jako Piráti, žalující bezdůvodně na Premiéra Babiše u EK a dělajíc viditelně škody a ostudu České republice. Kvůli takovým lidem se občas stydím za to, že jsem Čech! Václav.

  Krátká URL:
 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: Václav Mestl

  Pane, to nebyl mail, ale oficiální rozhovor, navíc toto tvrdí a vyjednává Jourová od druhého dne ve funkci. Kdybyste se trochu namáhal, tak snadno zjistíte jejích desítky útoků proti obyčejným lidem s jiným názorem!

  Krátká URL:
 • Milada Weinmannová

  Já si myslím, že tady je přesně vidět, jak novináři manipulují s lidmi, potažmo s důchodci. Paní Jourová by určitě nic tak hrubého neřekla, a je to jen vytrženo z kontextu, a hnusně přibarveno. Veškeré hnusy jsou jen výplodem novinářů, kteří se snaží poškodit ANO.

  Krátká URL:
 • Slovní salát

  V odpovědi na: Milada Weinmannová

  Tak tento článek vyhrává cenu o největší slovní salát roku. Nenávistní sovětští kremloboti už klesají hodně hluboko, když musí psát tyhle sračky...

 • Mimozemštan

  Polib mě prdel,ty babo jedovatá.

 • honza

  To nevíte, že Jourová dávno dobrovolně podstoupila eurolobotomii?

 • Anna Chovancová

  Ani se mi nechce věřit,že toto řekla žena v jejím postavení.Nemohla to říci,já tomu nevěřím.Je to jistě nějaká provokace,vždyť ve Sněmovně,a na všech vyšších postech,jsou lidé ,kteří už mají dávno přes 60.A to nemohla myslet vážně.Je možné.že jsme zátěží,pro naši republiku,ale my jsme pracovali.A co ti mladí,co jsou na pracáku a moc se jim nechce dělat,a taky budou chtít jednou důchod a za co?Také je jednou potká to,co nás,pokud se neufetují...

 • Luděk

  Prezidentovi je také více než 60 let....

Nejčtenější články za poslední měsíc