Primátor Hřib půjde kvůli svému domu v Kyjích k soudu, zjistily Parlamentní listy. Ale nikde není ani zmínka, že by Pirát dreda Bartoš a jejich Bonzákjugend, vlastně Piráti žádali jeho odstoupení. Přece už podezření zakládá precedent u politika a ten musí okamžitě skončit. (Tak to oni tvrdí, ti poseudodemokraté Evropských hodnot)

 

Nebo si Piráti "kakají" do vlastní kapsy?

Bývalý majitel objektu, který Hřibovi před čtyřmi lety dům prodal, takřka sedmdesátiletý Václav A., na něj podal žalobu pro údajné porušení kupní smlouvy. Podle jeho názoru totiž Hřib nesplnil podmínku, ke které se v dokumentu zavázal, a sice že mu s odprodejem četného nářadí a materiálu za půl milionu korun, jehož zbytky se na pozemku nacházejí dodnes, pomůže prostřednictvím podání nabídek na inzertních serverech. Dům situovaný přímo na břehu kyjského rybníka o podlahové výměře 86 metrů čtverečních s pozemkem (zahradou) o rozloze 331 metrů, za který mu Hřib v roce 2015 zaplatil 4,2 milionu korun, chce u soudu vydobýt nazpátek. 

 Normálně by se nad tím dalo mávnout rukou, kdyby Piráti jako bonzáci nevedli stejnou kampaň s práskáním do Bruselu proti Babišovi o pár skutečně investovaných milionů, zatímco miliardy utíkají do pryč.

 

Pirátská kultura vtrhla do Prahy: zasedání zastupitelstva MHMP

Skutečně je česká vlastnost práskat tu nacistům, tu bolševikům, tu europeistům do Bruselu? Hnus! Bonzákjugend zase jede, ale stejné měřítko na sebe nemá!

Dům uprostřed soudního sporu i s pozemkem leží ladem a není vyklizený ani po čtyřech letech od prodeje. Pikantní navíc je, že v něm po určitou dobu měli přechodně pobývat i bezdomovci. 

Primátora Zdeňka Hřiba jsme kontaktovali se žádostí o vyjádření ve středu 10. července, dále v následujících dnech jsme žádost urgovali. Odpověď jsme dosud neobdrželi, napsaly Parlamentní listy.

 

 Takže co má být politickou kulturou ANO a SPD, neplatí na Bonzákjugend, teda Piráty?

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Hana A

  Pokud pan Václav A. podal žalobu, tak nejde o trestní stíhání. Trestní stíhání by bylo, kdyby žalobu podal státní zástupce.

 • Zdeněk

  V odpovědi na: Hana A

  Souhlas. Malinka chybicka. Statni zástupce podava obžalobu

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Hana A

  Trollování urážky smazáno

  Komentář naposledy upraven v před 6 měsíci od Petr Pokorný
 • V odpovědi na: Vlastimil Nowak

  Rozzuřenost a nepříčetnost člena ČSSD - tajemného trolla Opuse alias Vlastimila Nowaka, který má zoufalý strach se představit skutečným jménem tkví v jediném: trollovat každý web, který neadoruje ČSSD zpochybňováním, vkládáním lživých odkazů a odkláněním podstaty textů.
  I zde je to napsáno jasně a nevím, kdo je "Hana A", takže opakuji: Normálně by se nad tím dalo mávnout rukou, kdyby Piráti jako bonzáci nevedli stejnou kampaň s práskáním do Bruselu proti Babišovi o pár skutečně investovaných milionů, zatímco miliardy utíkají do pryč.
  Takže je to stejná zhovadilost jako Čapí hnízdo, kde se dokonce i peníze vrátily, ale žijí z toho celé volební období. Nowak je podvodník od Hamáčka, paní Hano, pokud jste paní Hana. Toť vše.

 • V odpovědi na: Petr Pokorný

  Přece u politika už podezření zakládá presumpci viny, tvrdí Piráti a kavárna lepšolidí, zatímco na normální občany je základem presumpce neviny a právo na obhajobu. Nebo to snad platí jenom na některé s nesprávným myšlením?

 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  To jste vážně tak zaslepený, že jste nepochopil, že je velký rozdíl jestli na vás podává trestní oznámení kdejaký trouba z ulice, nebo jestli je to obžaloba od státního zástupce? V nejbližších dnech buide i na Babiše podána žaloba od státního zastupitelství a to už bude zcela jiné kafe. A to, že vrátil peníze bude jen polehčující okolnost, nikoliv, že by se trestný čin tímto nestal. Jenže jsou tady i neprávem přijímané dotace v řádu miliard a pokud Brusel rozhodne o vrácení, tak Babišovi hrozí i doživotí. Globalisti, jak je vidět, chystají Babišovi úžas bez konce.
  Skrytá Pravda je politický bulvár a má nulovou informační hodnotu.

  Krátká URL:
 • Vlastimil Nowak

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Je dokladovatelné, že s tímto tvrzením o presumpci viny u politiků přišel jako první mstivý dědek z Hradu. Aby pak náhle změnil v případě Babiše názor a ještě dělá z lidí debily, když tvrdí, že jenom debil nezmění názor.
  Skrytá Pravda je politický bulvár a má nulovou informační hodnotu.

 • Zdéněk

  Zřejmě si pletete trestní stíhání občansko-právní žalobou. To ale z příspěvku dělá naprostou pitomost.

 • itexus itexus

  Good post thanks for share article. https://www.thetechiefind.com/